София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (6)

  • 63 956
  • 750
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 75
Къде в квартала мога да намеря поправка на колани. Днес ми се счупи езика на катарамата. Коланът е кожен и много стар, но ми е най-удобният за дънки.

обущарите извършват такива ремонти. в твоя район се сещам за едно ателие на трамвайната спирка на пощата  (в посока хали надежда, обеля) 

# 406
  • София
  • Мнения: 39 813
ili4ka, пиши ги всичките до една. Така и така места няма...
Не знам моя Алекс дали ще има шанс да влезе някъде.
За 2ра част - 38ма. Толстой - Калина Малина, 3та част - 24
15 и 90 мисля, че не са лоши.

grubby, мерси. За обущар не се бях сещала. Мисля, че зад нашият блок имаше един.

# 407
  • Мнения: 123
Добро утро Simple Smile

В бл. 248 имаше добър обущар (преди 1г.), дано не се е преместил (жена е), мисля, че ти е близо Simple Smile

Благодаря за съвета Simple Smile Ясно е, че трябва всичките ОДЗ-та да се сложат, но се чудя кои да са на първите места. Кофти е, че при тези, които слагам най-накрая, имам 0,1 т. повече от първите  Sad От Толстой няма смисъл да слагам, защото адреса ни е Надежда и няма да получим точки за там.

# 408
  • Мнения: 377
ili4ka, пиши ги всичките до една. Така и така места няма...
Не знам моя Алекс дали ще има шанс да влезе някъде.
За 2ра част - 38ма. Толстой - Калина Малина, 3та част - 24
15 и 90 мисля, че не са лоши.

grubby, мерси. За обущар не се бях сещала. Мисля, че зад нашият блок имаше един.
Подала съм всички , в ред,  от най-високите точки към най-ниските ...... Това че адреса ви е в района май не играе някаква роля ....А за ясли мислиш ли да подаваш , ако решиш те се попълват на място при директорката на заведението . Аз освен ОДЗ-та , ходих и до 40-та и 62-ра ясла, мисля там е по-голям шанса да ни вземат ... newsm78

# 409
  • Мнения: 18
Здравейте аз също подадох за ОДЗ-та а да попитам за яслите те различни ли са , и как става подаването там.

# 410
  • Мнения: 123
Вярно, сега погледнах пак и видях, че адресът трябва да е софийски, а не по квартали. Но се дават допълнително точки, ако адресът е в района на детското заведение (пише го и при отделните критерии на заведенията). Simple Smile

Само за яслите документите се подават на място в яслите. Ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=465769.new;topicseen#new може да намерим инфо.  Peace

# 411
  • Мнения: 377
За яслите документите се одават на място , става дума за самостоятелните ясли , където няма други групи , а само ясленски . За Надеждите са доколкото аз знам 40 -та , 61-ва , 62-ра ясла .
Отиваш на място и попълваш молба по образец .

# 412
  • Мнения: 123
В един от линковете на първа страница пише всички ясли, ОДЗ-та и ЦДГ  Peace

# 413
  • София
  • Мнения: 553
момичета  Hugможе ли помощ ..хладилника ми не работи,трябва ми спешно хладилен техниккойто ходи по домовете,че хладилникът е огромен Rolling Eyesживея в толстой..Благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 414
  • Мнения: 4 371
Има в Надежда 2, точно с/у Уембли, но телефони не знам...

# 415
  • София
  • Мнения: 553
Има в Надежда 2, точно с/у Уембли, но телефони не знам...
Дуци,а какво е Уембли newsm78

# 416
  • Мнения: 4 371
Едно заведение, обаче сега започвам да си мисля, че беше с друго име Rolling Eyes Утре като се разхождаме ако искаш ще погледна. Блокът е 264 мисля, до аптеката, малко по-надолу от Верона.

# 417
  • Мнения: 377
Аз живея срещу Уембли , още се казва така , ако не си намерила още техник , ще погледна телефони и ще ти пиша .....

# 418
  • София
  • Мнения: 553
мъжът ми сутринта мина и записа тел.0887305031,но аз вече звъннах в мобил сервиз 024831646 Peaceсега ще чакам...благодаря Ви Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 419
  • Мнения: 97
Привет мамчета HugМинавам да ви се похваля,че на 26,01 станах мама на втората ми дъщеричка Габриела-2700/50 .
Добре сме.За сега ми е кротичка:)Спинка и папка,а мама си почива/чук-чук на дърво/ Whistling

Общи условия

Активация на акаунт