София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (6)

  • 63 997
  • 750
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 875
Честита дъщеричка! Да расте здрава Габриела   bouquet

# 421
  • София
  • Мнения: 39 864
Да ти е живо и здраво момиченцето Simple Smile
Колко бързо се минава времето Simple Smile Все едно вчера те видях с коремчето Simple Smile

# 422
  • Мнения: 123
Привет мамчета HugМинавам да ви се похваля,че на 26,01 станах мама на втората ми дъщеричка Габриела-2700/50 .
Добре сме.За сега ми е кротичка:)Спинка и папка,а мама си почива/чук-чук на дърво/ Whistling

ЧЕСТИТО!!!  Да ти е жива и здрава и двете с каката много да те радват!

# 423
  • Мнения: 18
Да ти е жива и здрава дъщеричката!

# 424
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета!
Много съм щастлива, че днес случайно открих темата за нашия квартал!Аз живея в "Надежда" от 20г, а 21 години бях начален учител в "Свобода".
От две години работя като детегледачка - първо в Бояна, а сега - в "Люлин". Поради тази причина малко се откъснах от квартала.
Та искам да ви питам: има ли мамографски кабинет в 8-ма или в 24 п-ка?
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 425
  • Мнения: 3 641
Не препоръчвам такъв преглед в поликлиника. Отидете в Тина Киркова при д-р Гемеджиев Peace

Дами, спешно ми трябва инфо за детска яски в надежда 1, 2 и 3. Кои са и най-важното от каква възраст най-рано приемат дечица Praynig

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 14:29 от *Jeny*

# 426
  • София
  • Мнения: 6 288
Здравейте, момичета!
Много съм щастлива, че днес случайно открих темата за нашия квартал!Аз живея в "Надежда" от 20г, а 21 години бях начален учител в "Свобода".
От две години работя като детегледачка - първо в Бояна, а сега - в "Люлин". Поради тази причина малко се откъснах от квартала.
Та искам да ви питам: има ли мамографски кабинет в 8-ма или в 24 п-ка?
Благодаря ви предварително!  bouquet

Подкрепям мнението на *Jeny* за мамографските кабинети. Аз съм посещавала в 5 градска една лекарка, 20 лв. е прегледа, приемаше и по ЗК.

# 427
  • Мнения: 21
само ясли има само в 2 ра част - 40 ясла, и 61 ва ясла - в 4та част. Приемат от 10 месеца по з акона, но на практика искат детето да е проходило, има и ОДЗ - та, но там приемът  е много труден. В 1ва част е зад данъчното - 27 мо, във 2 ра също има - май 38 мо беше и 24 то в трета част, те приемат най-рано от септември и важат същите изисквания.

# 428
  • Мнения: 3 641
kreia , благодаря.Много ми беше полезна  bouquet

# 429
  • София
  • Мнения: 39 864
mimi_65, за 24та не знам. В 8ма имаше мамографски кабинет, но го затвориха.
В 5та градска съм ходила при д-р Лора Дойчева, и д-р Василев от Тина Киркова. Василев ме оперира от мастит. В Тина Киркова има много добро мамологично отделение.

# 430
  • София
  • Мнения: 553
 Hugпривет момичета  Rolling Eyesимате ли инфо за транспорта след затварянето на бул.ломско шосе....

# 431
  • Мнения: 3 641
Сутринта беше аз. Има маршрутки по Хан Кубрат май #2gunfire

# 432
  • Мнения: 4 371
И на мен ми е любопитно с транспорта как стоят нещата.
Иначе ние сме на Йордан Хаджиконстантинов, тази която минава покрай 54-то и 15-то училище и беше кошмар сутринта. Непочистено, задръстено... Не знам как ще я караме така близките години Rolling Eyes
АнМари, честит рожден ден на Дияна!
Да ви е жива и здрава и много да ви радва!


# 433
  • София
  • Мнения: 6 288
Сутринта беше с ад  - 25 минути чаках маршрутка 8 от първа/последна спирка на автобус 85. Автобус така и не се появи. Автобусите пък за Костинброд там им е първата и последна спирка! Имаше страхотни задръствания в цяла Надежда. Ужас направо Sad

# 434
  • Мнения: 18
 bdbaloni да ти е жива и здрава  Даяна и много усмихната!!!

Общи условия

Активация на акаунт