Браво,no_va, пак с бебок ни изуми,трета мъжка рожба през ОКТОМВРИ ще се появи

  • 12 974
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 217
Пуки, 5 сухара не са ли множко?????? Аз слагам по два - два и половина, и на каката не съм слагала повече от 3 сухара...... Слагам сирене, козе на Маджаров, колкото кибритена кутийка и чай от шипки... В началото го пасирах, а сега съвсем мъничко... Дадох й грис, ама се чудя как да направя кисел с кърма, ако някой има идеи да казва.....
Гале, и Цвети сутрин хич не ще да яде кърма - по около 70 - 100 мл изяжда и не ще повече.... Тази вечер и кърмата преди лягане много трудно я хапна.... много са й побелели и подути венците, та да видим....
Деним, доста време се позагуби, ама е убаво, че пак се появи   bouquet

Ето и малко нови снимки от нас:
http://picasaweb.google.com/megche77/xXQMhG#

Лека и спокойна нощ от нас

# 31
  • Мнения: 253
Здравейте момичета,
снощи към 01часа, писах ли писах и какво се е случило не знам, ама явно нищо не съм побликувала.  #2gunfire Естествено изобщо нямам възможност да повторя написаното.  ooooh!

Аз попара давам от поне 1 месец насам - 2сухара, чай на Хумана "Сладки сънища", сирене овче или краве на "Елби" колкото кибритена кутийка, краве масло количество около 1 лешник.
Сухарите са на Пападопулус имат обикновени и пълнозърнести давам и от двата вида. А има и едно сирене БИО по магазините, ако искаш потърси, може да го намериш някъде. Забелязах, че си от Варна та не мога да ти дам идея къде се продава такова, но в София го видях на цена около 7лв. за 400гр., май нещо такова беше.

Добре завърнала се Деним  Hug

А да спомена, че от средата на Август (дано не се обърка нещо  Praynig) ще бъдем за 2 седмици във Варна.

Гале, ако питаш за Пикасата в Гугъл, доколкото знам там не може да се качват клипове.

Неди, честит ти рожденник. Снощи също го поздравих, ама така си и остана във въздуха моят пост. Хайде много щастие и любов семейна да ви нападнат.   bouquet

Кате, благодаря за отговора. Дано да не се появи повече този дерматит.  Praynig

# 32
  • Мнения: 217

Гале, ако питаш за Пикасата в Гугъл, доколкото знам там не може да се качват клипове.


Може, може, аз съм гледала клипчета, но и аз не знам как става номера....   bouquet  Hug

# 33
  • Мнения: 2 140
Хриси е с АТОПИЧЕН ДЕРМАТИТ Cry

http://spirig.bg/pdf/Info-bulletin-1-2007.pdf

http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=517

Сега се мажем с приготвен мехлем от аптеката.Не искам да ползвам елокома. newsm78

# 34
  • Мнения: 3 484
Привет, Деним Hug

Алексче, аз пак като дърта свекърва, ша ма прощавате Embarassed, ама тия мазила само ви потискат симптомите, после пак ще си се появява и така....аман. Пробвай алтернативата, която лекува самата имунна система, за да се изкорени заболяването, не само да се облекчават симптомите..... Embarassed

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 576
ДенимчеHug Hug Hug !

Мегче, много са 5 сухара наистина, ама ако са по-малко като пасирам става чорба. Ако не пасирам и 2 ще са достатъчни.

n_alex76 това е много кофти.

С риска да изръся някоя глупост, но отскоро си мисля за връзката между ваксините и разните му такива екзотични болести. Сега съм дръпнала едно филмче за вредите от ваксините от Колибка, но  още не съм намерила час време да го гледам.

# 36
  • Мнения: 3 484
Пуки, това вече почти е доказано.... Sad права си.... В днешно време бебетата трябва да се адаптират мнооооого бързо към най-различни дразнители..... Едно време какво е имало - един и същ домашен сапун, едни и същи посеви и торове, едни и същи животни (от там сирене, млека.....).... А сега?!?!  Прахове за пранета, домашен прах (от колите и мръсния въздух), затворените помещения (90 проц сме в панелки)....тебешир за сирене....и какво ли още не.... Е кога има време за адаптация туй мръвче Sad

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте,
deniim, радвам се, че реши да пишеш отново.  Hug Дай малко снимки на Ивайла да я видим колко голяма е станала Simple Smile
Гале, аз също знам, че може да се качват клипове в Пикасата, но и аз незнам как става  newsm78

# 38
  • Мнения: 210
Ние атопичния дерматит го преборих след много мъки със др.Тайс ,на село и слънце със защитен фактор 50+,като първо почна да изчезва от слънце защитния крем в момента който почнах да го използвам обрива се успокои и в последствие изчезна.Иначе преди това ходих ме на 4 доктори и дадах луди пари за всички мазила на пазара и тези правените даже не помогнаха,оказа се че има алергия към а-дермата и се влоши,направо бях луднала. Детето беше със страшна рана и компреси със реванол зада не гнояса раната и на час ги сменях ме беше много страшно.Мислех че никога няма да се оправи  ooooh!
На всички желая лек и усмихнат ден Hug

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Цитат
оказа се че има алергия към а-дермата

И аз съм много разочарована. Бях почнала да мажа Дани с крема им 50ти фактор и целия се изпъпчи. Кожен лекар ми каза да го спра и тогава се оправи. Преди и аз имах проблеми с един крем на а-дерма за лице.Също се опъпчих цялата,че ми трябваха тогава месеци да се оправя.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добро утро дами и мънички бебоци Grinning
Да знаете че ми се пълни душата когато скъпи приятели се връщат при нас
Диди  Hug Сенимче Heart Eyes
Ели ама тя голямя бонбона бе

И хич не се плаши от водата за разлика от мойта пкличка Grinning
Гале Ила бе мило щи готвя квот кажеш ,че и аз ще се включа с идеи  chef
Но ва Hug ако наминавате към Бургас предупреди и за теб ще спретна
една две вкусотии Hug
Диди Никол попара все още неЩе,ама ако ще.
Гладна няма да остане Grinning
Иначе и аз я правя с 2-3 сухара,преварена водичка,
сирене и масълце или маргарин/което има в къщи/ Peace
Пуки айде и аз ше ида да поръчкам Адината   Grinning
Нейните постове са в състояние да оправят и най-скофтеното настроение Grinning
Цвети сега ме подсети как Никол онзи ден яде супа с РЪЦЕ Grinning
Просто си бъркаше в купата и си ядеше от супата със сухарите-хихихи.
Анита ако ни удари музата нИмоиш ни изчете,
благодари се че аз Мецанка и Музето не сме се развихрили Joy
Сега честит 9-ти месец на
Кало на Арианка Hug
Момо на Госпожицата Grinning
Анди на Елинка Hug
Чести 8-ми месец на нашето последно попълнение
Еви на Шики Hug



# 41
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Благодаря на всички за поздравите. Hug
Ивайла яде  попарата с 2 сухара и пита за още,но най много с 3 съм и правила.Отначало и аз пасирах 2 пъти и след това спрях.
Мажа с фактор 50 на Бюбхен и нямам проблеми.
 Поля в Албена ще бъдем от 20юли ако някой ще бъде по това време да свирка.
Гале не знам как се качват снимки в Гугъла.
http://picasaweb.google.bg/deniim01 тук има снимки на Ивайла,който иска да погледа
Отивам да готвя довечера пак ще ви навестя.
 Hug

# 42
  • Мнения: 281
Ау, ако знаете как ми се ходи на моренце....с удоволствие бих наминала покрай Бургас!  grinning039 Ама скоро няма да ме огрее...

# 43
  • Мнения: 3 453
  Здравейте и от нас с Боби!Момичета, много се радвам че се върнахте! Hug Липсвахте ни!Адинката ще я опрайм в най-скоро време, сега работим върху нея Laughing

  Боби тия дни не се трае с тия зъби и започнах Дентокинда, има подобрение определено.Днес цял ден си се хили както преди.Много време мина от първия зъб, повече от месец, но втория е на път като гледам.Най-новото е че се бях притеснила че не се изправя сам в кошарата, а само като му подам пръстче, тия решетки просто не го влекат детето.Имало си друга страст детето.В колата ми си се изправя съвсем сам като гепне волана.Обожава да седи там.Всичко пипа..чистачки, фарове, скорости..няма спиране и много се забавлява.

  Момичета които вече сте на кухня.Искам да ви питам кога давате супата и давате ли я?Ние с Галето бяхме в дилема до скоро.Сега се чудя дали да не я давам вечер преди лягане, но само половината и след нея 130мл АМ newsm78  Боби отдавна е на 4 хранения, та не ми се ще да му махам вечерното мляко докато не го откаже сам.Споделете вие как процедирате?

   Денимче, голяма кукла е станала Ивайла Heart Eyes

  Ели,
страхотни снимки от морето.До нашето има още месец и половина.

   Диди
, Боби яде попара от време на време.Правя я с два сухара, чай на хип , сирене и масло.
 Пуки, много е бе душко 5 сухара.Ако ще и пасирани #Crazy Ако надробиш с вилицата или ги стриеш не става ли?

 Кате, радвам се че сте по-добре Hug
  Боби с ръце яде солети и бисквити, вторите по-рядко че голямо мазане пада.. ooooh! Солети му давам с кашкавал и си ги хруска с единия му зъб или смуче и придъвква с венците.
 
  Друго какво щях да ви споделям...много съм отнесена напоследък..Аааа, да!Боби вече втора седмица спи сам в неговата си стая.Ние я напуснахме.Този уикенд ще има тържествено преместване и на леглото ни в нашата си спалня.Сега още спим в хола, че пробвахме да видим как ще е.Добре му понася.Буди се с песен на уста Laughing

  Доста се разписах, ама напоследък като нямам време и гледах да наваксам.Приятен следобед  на всички Hug
  

  Пфууууууууу, най-важното забравих и се редактирам: Боби вече 6-7 пъти ми казва Маммммооо Heart Eyes Първият път паркирах пред кооперацията ни назаден и щях да отнеса ограда.Втрещих се Joy Много ми е хубаво като го каже ,но за сега е рядко.
  

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 13:57 от Kpuccu

# 44
  • Мнения: 3 484
Айде, Крисииии, почна се "мамосването" Laughing Честито.

Туй бебе в басейнчето да го изпапам.
Ние тая нощ сме спали 3 часа само Rolling Eyes Бях с татко следобяд, та се наспах Mr. Green Страшноооо......
И ние сме на 4 хранения, и макар че слагам вечер в млякото плазмони 1-2 или 1-2 лъжички каша, не я засища. Аз също отскоро мисля за по-стабилно хранене вечер плюс мъничко мляко точно преди заспиване Thinking

Общи условия

Активация на акаунт