Браво,no_va, пак с бебок ни изуми,трета мъжка рожба през ОКТОМВРИ ще се появи

  • 12 975
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 173
vili6422, същото сях да те посъветвам и аз както anita_zd - по-често миене с вода вместо влажни кърпички и пудра.
Митко също е имал дребни пъпчици, но после изчезват. Вчера 6 пъти беше в легена с вода. Жегата беше непоносима (28 градуса вътре). Днес поне подухва навън.
Дано детенце скоро се оправи.

# 286
  • Мнения: 189
Вили,Хрис беше така преди време+обрив и по дупето.Мазах я с Елоком/не препоръчвам-кортикостероиден е и е силен/и с Пиоктанин-едно като мастило и мнооооого боядисва,почти се оправи и слагах пудра на Пенатен,сега покрай зъбите дриска постоянно и пак е зачервена,въпреки че не седи с мръсно дупе,слагам само пудра и когато я мия не използвам никаква козметика.Избягвай сапунчето когато я подмиваш,нищо че са бебешки пак влияят на кожата.
Само по половите органи ли е на пъпчици?По тялото има ли-вратле,рамене?
Ако е само отдолу може да запарва памперса.Но задължително я заведи да я видят в понеделник Peace
Мецо,приятелката ми забременя доста трудно първия път и за това са решили да запазят плода,изобщо не мога и да си помисля,че ще им е лесно,но-да са живи и здрави всичките Praynig Hug
Ей,много изоставаме с тая тема-имам малко време обаче да измъдря някое заглавийце.

П.П Ето го-"Троп-троп-троп-с помощта на мама прави първи крачки ОКТОМВРИйския бебок"

# 287
  • Мнения: 33
Благодаря ви за бързите отговори Hug

# 288
  • Мнения: 13
Муза хубаво заглавие си измислила на новата тема Hug

Ама ние вече ходим Flutter

# 289
  • Мнения: 3 484
Ние пък не ходим въобще Crossing Arms Laughing

Вили - никакъв сапун, никаква бебешка козметика, никакви МОКРИ КЪРПИЧКИ - там само измиване с вода и подсушаване плюс въздушни бани. Пудрата принципно обира влагата, но образува корички и под тях може да загнои.
Купи си сребърна вода от аптеката за 2.60. През час-два с тампонче лекичко мацаш, без да триеш, само потупваш.
Внимаваш да не засегнеш самата лигавица на половите органи. Давам ти гаранция, че ще прегорят за няколко дни, без да алергизираш с антибиотични кремове (не се сърдете Hug). И силно се надявам да не е ...кокова инфекция, която се лекува с месеци Praynig(но въобще не вярвам да е това)

# 290
  • Мнения: 2 140
Вили,ако трябва смени марката памперси/ние сме с Пуфис/.Отскоро се къпем само с вода и по-рядко косичката с шампоан.Още я мажа с крем Линола-Фет за суха кожа,а под памперса с крем Здраве,където е необходимо.

# 291
  • Мнения: 85
  love001 newsm51
Минавам само набързо, че моя малък мъж ме вика Mr. GreenЦяла нощ е ревал незнам какво му става SadИначе няма Т и си е весел, явно е жеги, зъби...
Момичета, мерси за отговорите!  bouquetЩе пробвам и аз с римските цифри.Тройката много голяма ли е? newsm78
Вили, хубаво са те посъветвали.И аз мисля, че е от жегите, не се притеснявай HugСтефано като му е много топло му се появяват по гушката и раменцата.ЗДаже сега има малко.Мажа ги с А-дерма(това кремче е малко с цинк вътре) и минават.Но за по-деликатни местенца незнам дали е подходящо. Thinking
Музе, много хубаво заглавийце, точно на място  bouquet

# 292

Общи условия

Активация на акаунт