Браво,no_va, пак с бебок ни изуми,трета мъжка рожба през ОКТОМВРИ ще се появи

  • 12 973
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Уф, направо съм луднала ние отново сме с диария и температура- незнам пак ли зъб ще имаме... Вече луднах... И да яде неиска и течности неиска...с 300мъки за целият ден с АМ се събират около 800мл... Tired

# 46
  • Мнения: 489
Здравейте! Страхотно ново заглавие!!! ЧЕСТИТО НОВА, желая ти лека и безпроблемна бременност!
 Ето я и първата мама от нашите "стройни" редици, дето се похвали с такава новина, ама трябва да я отбележите и на първа страничка... Аз засега не мисля за трето, но знае ли човек, понякога има изненади.Simple Smile Да са ни живи и здрави дечицата, ще си ги гледкаме.
Напоследък нямам време да пиша, че с тия дечурлига хич не остава време, а и на изпити ходих по френски. Изпита го взех и вече откривам сезона... Другата седмица и ние потегляме към морето, ще ходим на Несебър. Малко се притеснявам за малката как ще е на плажа, че много взе да шава, иска да стои, даже да ходи, а и слънцето не е полезна за бебетата, но ще ходим.
 На всички празнуващи месечинки, честито. На тези, на които им предстои почивка, весело изкарване, на останалите също пожелавам много здраве и прекрасно лято...
До скоро:)

# 47
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен момичета!Оф и ние с това хранене през ноща нищо не помага,вече и аз се чудя какво да правя и с този бибероне ужас.Като го изтърве и почва да реве.Само заради него ставам по сто пъти и като стане и да яде аз кога спя никога Twisted Evil

Дени може да е зъбки ние от една седмица сме с хрема и температура имаше,но тя спря и остана хремата ние пък сме запечени.Но давай на малката вода че да не се обезводни и става лошо PeaceДано всичко се оправи скоро

# 48
  • Мнения: 4
Здравейте милички.Ние вече сме по добре Рая няма Т но още не са изкарали зъби и е мрънкалце голямо.Криси аз давам от кухня от 7-ят месец сутрин ако Рая не си изпие АМ и правя някаква закуска ,на обяд давам манджата с 1 1/2 филиика сухар ,след обяд давам десерта ,вечер супата с 1 филиика сухар и след това преди заспиване 130 мл АМ а вече тя си решава колко ще изпие от него и аз не искам да и спирам млякото.И Рая от скоро започна да ми казва мама ,а татко си го вика от 5месечна,също казва баба,дедеде,а от няколко дни ни имитира как говорим по телефона слага ръка на ухото.Неди за морето тръгваме на 18 юли.   DennyIvanova и ние покрай тези зъби бяхме с висока Ти разтройство.Спря да се храни ,но пък пиеше много вода явно заради Т.Айде лека вечер от нас ,че станах досадна     

# 49
  • Мнения: 3 484
Здравейте и от мен момичета!Оф и ние с това хранене през ноща нищо не помага,вече и аз се чудя какво да правя и с този бибероне ужас.Като го изтърве и почва да реве.Само заради него ставам по сто пъти и като стане и да яде аз кога спя никога Twisted Evil

Това все едно аз съм го писала Sad ooooh!
Такива са д`исни, че вече не знам..... Twisted Evil Да взимат да стават по на годинка, че..... Crossing Arms Laughing
Муза ми липсва

# 50
  • Мнения: 0
здравейте на всички
ние ходихме до балкана и затова не съм писала.
много ми харесва новата темичка.и много се зарадвах на нова.честито и от мен.
отивам да ви чета че сте изписали доста.
приятен ден на всички

# 51
  • Мнения: 3 484
Александра нещо се мъчи да точи сополки, но от вчера й се клати много и горен зъб. Смени долните два, наред са горните постоянните. Я да кажат мамите с по-големи дечица възможно ли е пак да пада имунитета и да се появяват такива белези като сополки и лека температура при смяната на млечните с постоянните Thinking (звучи логично, щом при бебетата е така) newsm78

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 576
И ние чакахме 4тия зъб. Три дни приде да избие почти не яде. Днес вече е избил обаче диването съвсем отказва храна, нито мляко ,нито твърда иска. Вчера с триста зора яде едва три пъти по около 180 грама. Днес както върви и толкова няма да изяде.Питам се защо, при положение че зъба вече изби?  newsm78

# 53
  • Мнения: 3 484
Ние пък имаме страшен апетит, но сме кисели и спим лошо....пак СЛЕД като изби зъба Sad newsm78

# 54
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Мечи дано избиването на постоянните да не е като при млечните. Не мога нищо да кажа, защото сме на същото положение с каката - долните 2 сменени и почти поникнали и се клати горно зъбче, ама не се дава. Апетит няма, ама тя си е така в жегите - само на мекици и таратор кара, а и пържени картофи не отказва, ама с това менюто и приключва /дините и плодовете не ги слагам към храната/.
*Pukanka* щастливка си, че поне толкова изяжда, моето диване откакто започнаха да избиват горните 2 зъба изяжда по 1/4-та от 190 мл. Днес почти цялото, защото ядяхме двете - и аз си хапвам пред нея и давам и на нея /всеки от неговата купа/, а след сутрешното ядене на попара минахме през банята, че попара нямаше само в памперса.  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 281
Марти като беше бебе и му избиваха зъбите, няма да ви кажа...малък кошмар! Температура, гърло, антибиотици...и така при всички зъбчета. после се наложи на 4 г да махаме сливици, защото гърлото така все си остана болнаво. Обаче не е имало никакви проблеми при смяната на млечните с постоянни. Не знам, ако някой има лош опит, да сподели.
И ние сме зле с апетита днес, мисля си, че е от жегите,то и на мен не ми се яде честно казано.

# 56
  • Мнения: 156
Александра нещо се мъчи да точи сополки, но от вчера й се клати много и горен зъб. Смени долните два, наред са горните постоянните. Я да кажат мамите с по-големи дечица възможно ли е пак да пада имунитета и да се появяват такива белези като сополки и лека температура при смяната на млечните с постоянните Thinking (звучи логично, щом при бебетата е така) newsm78
Нинка, ние не сме имали подобни проблеми, а и не съм чувала някой да сподели такова нещо Thinking Може да е съвпадение, все пак са по-големи и мисля че имунната им система може да го понесе. А сега си спомням на мен, като ми растяха новите  зъби преди сто години hahaha, че не ме е боляло newsm78 Разсъждавам си и аз...
Нова, честито! Спокойна бременност и леко раждане ти желая!  bouquet

# 57
# 58
  • Мнения: 4
Здравейте мацки! Музеееееееееееееее къде се покри бе мила стига с това четене    Two Hearts   Two Hearts   Heart     остави малко и за нас.Неди ти на плаж ли отиде че се изгуби и ти    grinning039  ах как си мечтая да съм в Бургас

# 59
  • Мнения: 3 484
Музова е на село при майка си тази седмица..

Мен ми се ходи където и да е.... smile3515 само малко самота и спокойствие......Нещо ми идва вповечко напоследък, момичета, реве ми се..... много съм нервна,  Cry даже си поплаквам. Гледам да се крия от децата, ама...... Sad

Общи условия

Активация на акаунт