БЪЛГАРИЯ Победи! Какво следва нататък?

  • 24 574
  • 1 085
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 648
Сега Бойко Борисов ще превърне България в същата кочина, в която успя да превърне София. Буквално и преносно. Честито!

 Колко мъка Боже, колко мъка...

  dmaria

Цитат
какво става в Дупница имате ли инфо

  Какво става? Народа печели срещу Галевите!  bg това стана! Не печелят мажоритарно, и там печели ГЕРБ,  и... се връщат на "топло"  Peace
Това сигурно ли е?

# 46
  • Мнения: 6 648
Бе едва ли можем да слагаме масата и да увеличим музиката от кеф, но предвид алтернативите - силно леви, силно не-българи и силно луди, мога да кажа, че съм удовлетворена.
Това е и моето мнение .

# 47
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
Хора, стига, не го обръщайте на панаир, че ще заключа темата!
Не давате ли да бистрим политиката? Аз пък реших, че точно за това са тези теми. Сори.

# 48
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Сега Бойко Борисов ще превърне България в същата кочина, в която успя да превърне София. Буквално и преносно. Честито!

Направил е и немалко хубави неща за София (аз не съм от София и не симпатизирам на Герб)


Какви са тези немалко хубави неща? Аз не се сещам за нито едно. Кочина, дупки, административен хаос...
  Който не иска да прогледне е по-сляп и от незрящия!


   Peace Моля ви да не опорочавате с цинични епитети Темата!  Моля ви. Peace Peace
   Пуснете си "ваша", на малцинството негативна Тема

# 49
  • София
  • Мнения: 1 320
Сега Бойко Борисов ще превърне България в същата кочина, в която успя да превърне София. Буквално и преносно. Честито!

Е, не е съвсем така. Направи не малко неща за София и то видими... От прединия кмет, не видях толкова, колкото сега от Бойко.


Относно Галевите, единия от тях е е 2 по проценти за мажоритарен кандидат.

# 50
  • Мнения: 4 916
Сега Бойко Борисов ще превърне България в същата кочина, в която успя да превърне София. Буквално и преносно. Честито!

Направил е и немалко хубави неща за София (аз не съм от София и не симпатизирам на Герб)


Какви са тези немалко хубави неща? Аз не се сещам за нито едно. Кочина, дупки, административен хаос...
  Който не иска да прогледне е по-сляп и от незрящия!


   Peace Моля ви да не опорочавате с цинични епитети Темата!  Моля ви. Peace Peace
 


Ама не казваш какво е направил за София  Sunglasses Щото няма какво  Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 5 262
Сега Бойко Борисов ще превърне България в същата кочина, в която успя да превърне София. Буквално и преносно. Честито!
Честито и на теб  beer2 Wine Glass beer beer3 cheers ...хлъц!

Поне премиерчето ни ще е секси, а няма да прилича на настъпан хамстер.



 ooooh!  Много смислен пост... аз останах без думи  #Crazy
Дано да е бил ироничен, а аз да не съм хванала иронията...  Tired

argun : Аз ще ти кажа какво е направил Бойко за София - в момента софиянци са
сред най-добрите шофьори по целия свят. Смятат да ни изследват... В Европа не могат
да повярват, че е възможно хората да успяват така умело да слаломират между дупки,
боклуци, да намират пътя до вкъщи въпреки затворените улици в часовете пик...
Бойко ни научи!

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 20:14 от rainy...

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 505
Без да съм гласувала за ГЕРБ се радвам,защото БСП и ДПС нямада са в следващото правителство.Следващото правителство ще е ГЕРБ +Сините,когато смятате процентите не забравяйте 25-е мажоритарни на ГЕРБ.
 И да имам надежда,то ако нямам направо да се гръмна.

# 53
  • Мнения: X
Резултатът е плачевен, но в крайна сметка всеки народ заслужава управниците си.
България на Бойко Борисов определено не е моята България, затова мисля да се въздържа от емотикона-трикольор.
Ето това е и моето мнение.
Оттам нататък следват изрази, които не са позволени във форума, затова ще ги пропусна.

# 54
  • Мнения: 2 908
Тъй като не съм от София, пожелавам на софиянци да им дойде нов кмет,по-добър от Бойко,и той да им оправи боклука-щом не са доволни от Бойко с абсолютно нищо-преди седмица минах по околовръстното-наложи ми се-5 години живях в София преди и мога да кажа,че за разлика от онези мръсни задръствания Бойко разшири околовръстното и продължава да работи за разширението му,което не е малко,работи в София и върху много други неща,но само слепият наистина и вечно недоволният не го вижда. Колкото до боклука,с което мога да бъда нападната(понеже няма друго)-ами това е-нека да дойде някой друг-да видим как ще ви оправи той боклука,щом Бойко  не можа.
От всичките циркаджии най-малкото зло е Герб...лично познавам Гербари,които не понасям, но това не значи,че заради тях трябва да съм вечно недоволна и невиждаща малкото добро,което има в някои хора.
За тези,които не искат Герб, пожелавам-нека  БСП и ДПС да съставят ново правителство!!!
Принципно нямам нищо против НДСВ,но за съжаление те не купуват гласове.... Whistling И царят на никого не е бил виновен,освен за онези си тъпи 800 дни(искало му се много на човека тогава) ,дето ги изкашля незнайно как-най-голямата вина на човека беше,че влезе в коалиция с тези змии...ха сега на му брадва-защото като специалисти от хората му се доказаха и Милен Велчев,и Гергана Паси,и Даниел Вълчев,и доста други-каквото да са направили или ненаправили-личи си ,че са хора първо,а не змии, и са се опитали нещо да направят.

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 20:19 от огнена стихия

# 55
  • Мнения: 6 648
Резултатът е плачевен, но в крайна сметка всеки народ заслужава управниците си.
България на Бойко Борисов определено не е моята България, затова мисля да се въздържа от емотикона-трикольор.
Ето това е и моето мнение.
Оттам нататък следват изрази, които не са позволени във форума, затова ще ги пропусна.
Алтернативата БСП-ДПС пак питам по-добрия вариант ли беше?

# 56
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Сега Бойко Борисов ще превърне България в същата кочина, в която успя да превърне София. Буквално и преносно. Честито!
Честито и на теб  beer2 Wine Glass beer beer3 cheers ...хлъц!

Поне премиерчето ни ще е секси, а няма да прилича на настъпан хамстер.


 ooooh!  Много смислен пост... аз останах без думи  #Crazy
Дано да е бил ироничен, а аз да не съм хванала иронията...  Tired

Обяснявам като за блондинки - не, не се кефя, че ББ ще ни е премиер, но той е по-малкото зло. Пък и е приятен за гледане. Нямаше да се зарадваш БТВ да те поздравява с "Гюнайдън!" сутрин, нали?
А дупките и боклученият проблем ги имаше в София още по Янчулево време. ББ не е ходил да ги копае лично!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 320

Ама не казваш какво е направил за София  Sunglasses Щото няма какво  Laughing

Ако мога и аз да ти отговоря...
Закрепи не малко улици в София, почна околовръстното, което доста облекчава движението, дори и не напълно готово. Колко детски градини откри, които Софиянски разпродаде.... Работят фонтаните на НДК-а, не помна колко години преди това си пустееха. Разкара Вълка, не по-малък "бизнесмен" от Галевите. И ако се замисля със сигурност не е само това, но това е главното, което се сещам на първо четене

И аз имам надежда, че това управление ще е много по-добро и че ще видим наистина положителна промяна от него!

# 58
  • Мнения: X
Алтернативата БСП-ДПС пак питам по-добрия вариант ли беше?
Надявам се да не се окаже, че е била по-добрият вариант.

(Между другото, четем и с нормален шрифт.)

# 59
  • Мнения: 85
Днес гласувах!
Но немога да приема факта, че хора, който не знаят дума на български да идват тук само и само да гласуват. Според мен процентът на ДПС е твърде висок. Не заслужават повече от 5 %.
Нищо. Надеждата умира последна. Надявам се Бойко Борисов да е следващият премиер!

Общи условия

Активация на акаунт