БЪЛГАРИЯ Победи! Какво следва нататък?

  • 24 573
  • 1 085
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 262


Iliana_: Надявам се ДПС да са в опозиция, на това се надявам. Надявам се Галеви да не
влязат в парламента... и на това се надявам. Надявам се България да стане европейска
държава не само на думи... Явно си права...много съм се надявала  Tired

Хареса ми, че и аз чаках на опашка, а не съм в Студентски град, хареса ми че в 13:30
бях последната гласувала от моята страница - явно надеждата умира последна. За съжаление
за моята е на смъртен одър  Tired

# 31
  • Мнения: 2 614
Ма какви Галевци, какви 5 лева?... Галевци не са избрани и утре се връщат на "топло"  Sick
Те се превърнаха в нарицателно за мутрите във власта обаче.
Както и да е, щом е само за радостни възгласи темата, няма да я спамя. Rolling Eyes

Ами, ако сте гледали новините, щяхте да знаете, че са пуснати, заради имунитета на кандидати  Peace
Радвам се, ако наистина ще ги приберат!
Биянка, колкото и да искаме да е веселичка темата - няма как, действителността не е розова, уви!  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 11 149
Вариант 1- БСП+ДПС= 18%+ 15%= 33% - до 50%+ 1 глас има много- трябват им РЗС???/4 %/+Лидер/4 %/, но те едва ли ще влязат и 10 % на АТАКА/ което е абсурдно/ + няколко мажоритарни вота.

В правителството не трябва ли задължително да е спечелилата партия? Как без нея?

Ако победителя не успее да състави правителство се дава мандат на втората, третата и т.н. сила...

# 33
  • Мнения: 5 228
Сега Бойко Борисов ще превърне България в същата кочина, в която успя да превърне София. Буквално и преносно. Честито!

# 34
  • София
  • Мнения: 221
какво става в Дупница имате ли инфо

# 35
  • Мнения: 1 212
И аз запис в темата на плача ...
Удовлетворението ми от резултатите е такова : cry

# 36
  • Мнения: 1 517
Сега Бойко Борисов ще превърне България в същата кочина, в която успя да превърне София. Буквално и преносно. Честито!

Направил е и немалко хубави неща за София (аз не съм от София и не симпатизирам на Герб)

# 37
  • Мнения: 91
Вариант 1- БСП+ДПС= 18%+ 15%= 33% - до 50%+ 1 глас има много- трябват им РЗС???/4 %/+Лидер/4 %/, но те едва ли ще влязат и 10 % на АТАКА/ което е абсурдно/ + няколко мажоритарни вота.

В правителството не трябва ли задължително да е спечелилата партия? Как без нея?

Ако победителя не успее да състави правителство се дава мандат на втората, третата и т.н. сила...
Уточнение: Вариант 1  е най- трудно осъществим, извинявам се за пропуска

# 38
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Сега Бойко Борисов ще превърне България в същата кочина, в която успя да превърне София. Буквално и преносно. Честито!
Честито и на теб  beer2 Wine Glass beer beer3 cheers ...хлъц!

Поне премиерчето ни ще е секси, а няма да прилича на настъпан хамстер.

# 39
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Сега Бойко Борисов ще превърне България в същата кочина, в която успя да превърне София. Буквално и преносно. Честито!

 Колко мъка Боже, колко мъка...

  dmaria

Цитат
какво става в Дупница имате ли инфо

  Какво става?  Не печелят мажоритарно, и там печели ГЕРБ,   Peace

# 40
  • Мнения: 4 916
какво става в Дупница имате ли инфо

Броят. За мажоритарните - Галев може да обърне каруцата на Бойко в Кюстендил. Мутра или Мутра? Май няма значение.

# 41
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
Бе едва ли можем да слагаме масата и да увеличим музиката от кеф, но предвид алтернативите - силно леви, силно не-българи и силно луди, мога да кажа, че съм удовлетворена.

# 42
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Хора, стига, не го обръщайте на панаир, че ще заключа темата!

# 43
  • Мнения: 4 916
Сега Бойко Борисов ще превърне България в същата кочина, в която успя да превърне София. Буквално и преносно. Честито!

Направил е и немалко хубави неща за София (аз не съм от София и не симпатизирам на Герб)


Какви са тези немалко хубави неща? Аз не се сещам за нито едно. Кочина, дупки, административен хаос...

# 44
  • София
  • Мнения: 221


Iliana_: Надявам се ДПС да са в опозиция, на това се надявам. Надявам се Галеви да не
влязат в парламента... и на това се надявам. Надявам се България да стане европейска
държава не само на думи... Явно си права...много съм се надявала  Tired

Хареса ми, че и аз чаках на опашка, а не съм в Студентски град, хареса ми че в 13:30
бях последната гласувала от моята страница - явно надеждата умира последна. За съжаление
за моята е на смъртен одър  Tired


Галеви отиват на топло в Дупница   са аут Laughing

Общи условия

Активация на акаунт