БЪЛГАРИЯ Победи! Какво следва нататък?

  • 24 575
  • 1 085
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 013
 Възхитен съм от масовата активност на младите! bg

  В Студентски град са се редили на опашки за да гласуват!  Вероятно и навсякъде в страната! Hug bg


Точно в Студентски град май не е много чиста работата с вотовете....

# 16
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
... "галевци".  Мъка, много мъка.  Sad
Дет се вика, да са ни честити. Confused


 Ма какви Галевци, какви 5 лева?... Галевци не са избрани и утре май се връщат на "топло"  Sick

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 20:19 от Aleksander

# 17
  • Мнения: 6 648
Така ли мислиш? Защото аз мисля, че загуби, много.  Не можех и не исках да повярвам, че народа доброволно и съзнателно ще даде властта на "галевци".  Мъка, много мъка.  Sad



Рядко се съгласявам с мнението ти, но този път то напълно съвпада с моето...
Гласоподадох, няма какво повече да направя..надявах се, че сме по-умни....

Бойко е протеже на царя, ще видим след 800 дни  Blush
А за Галеви.... #Crazy


На какво сте се надявали се чудя аз  newsm78 Кой сте си мислели ,че ще победи?
Това не е края оттук нататък трябва здрав контрол .

# 18
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Абе хора? ... спрете се! Това е радостна тема, бъркате я със "Стената на плача" ...  Cry но.. има място и за такава тема, който иска да си я пусне.

# 19
  • Мнения: 6 648
А имаше ли изобщо избор? Или от всички злини избрахме по-малката?

Избрахте най-голямата, и за съжаление всички ще го разберем скоро. Отивам да се опиянчвам  Sad
БСП и ДПС по-малката ли бяха?

# 20
  • Мнения: 91
Следват пазърлъците!!!!!!!!! По груби сметки:
Вариант 1- БСП+ДПС= 18%+ 15%= 33% - до 50%+ 1 глас има много- трябват им РЗС???/4 %/+Лидер/4 %/, но те едва ли ще влязат и 10 % на АТАКА/ което е абсурдно/ + няколко мажоритарни вота.
Вариант 2- ГЕРБ + Синята коалиция= 40 %+ 7%= 47 %, до пълно мнозинство им трябва само РЗС+ няколко мажоритарни вота.
Пълно ,обаче не значи стабилно! Най стабилното мнозинство е това между ГЕРБ+ БСП! Дано не сме гласували за него!!
Има вариант и на ГЕРБ да не му стигнат само няколко гласа за абсолютно мнозинство/ 105 пропроционални+ 15 мажоритарни депутати/ . Това обаче зависи от избирателната активност и вота в чужбина.  

# 21
  • Мнения: 776
Като видях с каква радост е започната тази теми си дадох сметка колко съм се обезверила, при все това гласувах, но не се надявам на нищо, което е много, много тъжно...

# 22
  • Мнения: 2 614
Бойко и ГЕРБ хич не ми връщат вярата в каквото и да било. .....

И на мен, има само сигурност, че по- доброто е абсолютен мираж! Дано поне има силна опозиция, иначе....дупe да ни е яко!  Peace

# 23
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 100
Вариант 1- БСП+ДПС= 18%+ 15%= 33% - до 50%+ 1 глас има много- трябват им РЗС???/4 %/+Лидер/4 %/, но те едва ли ще влязат и 10 % на АТАКА/ което е абсурдно/ + няколко мажоритарни вота.

В правителството не трябва ли задължително да е спечелилата партия? Как без нея?

# 24
  • Мнения: 2 196
Ма какви Галевци, какви 5 лева?... Галевци не са избрани и утре се връщат на "топло"  Sick
Те се превърнаха в нарицателно за мутрите във власта обаче.
Както и да е, щом е само за радостни възгласи темата, няма да я спамя. Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, са чакам да видя Бойко с кого ще се коалира.

Всъщност, винаги мога да дочакам и нови избори през септември. Mr. Green

Александре, това заглавие цепи мрака.

# 26
  • София
  • Мнения: 71
Вариант 1- БСП+ДПС= 18%+ 15%= 33% - до 50%+ 1 глас има много- трябват им РЗС???/4 %/+Лидер/4 %/, но те едва ли ще влязат и 10 % на АТАКА/ което е абсурдно/ + няколко мажоритарни вота.

В правителството не трябва ли задължително да е спечелилата партия? Как без нея?

Мисля, че не... Но в случая едва ли ще минем без ГЕРБ, де.

Като гледам предварителните резултати и ми се  Sick

# 27
  • Мнения: 5 710
Браво за високата избирателна активност. Все пак хората гласуват.
Резултатът е плачевен, но в крайна сметка всеки народ заслужава управниците си.
България на Бойко Борисов определено не е моята България, затова мисля да се въздържа от емотикона-трикольор.

# 28
  • Мнения: 1 517
ГЕРБ играе с Костов. За мен са по-малкатра злина от ДПС + който и да е друг. Костов има голям умствен потенциал, но за съжаление насочен не където трябва. А Бойко Борисов до колкото знам го няма в нито една листа...нито депутат ще е, нито премиер.
Хубаво е, че има висока избирателна активност.
Лично аз не се учудвам изобщо от резултата на ГЕРБ, предвид вота за Европарламент. Процентите и избирателбната активност са различни, подредбата е същата: ГЕРБ, БСП, ДПС, АТАКА...

Ще поживеем, ще видим... (дано да оживеем).

# 29
  • Мнения: 6 648
Вариант 1- БСП+ДПС= 18%+ 15%= 33% - до 50%+ 1 глас има много- трябват им РЗС???/4 %/+Лидер/4 %/, но те едва ли ще влязат и 10 % на АТАКА/ което е абсурдно/ + няколко мажоритарни вота.

В правителството не трябва ли задължително да е спечелилата партия? Как без нея?
Ако тя не състави правителство мандата се връчва на следващата в случая БСП.
Филаделфия Цветанов току-що каза ,че следващия премиер трябва да е Бойко .Едва ли е без да са го коментирали.

Общи условия

Активация на акаунт