Когато всичко се срине под краката ви...

  • 7 690
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 937
Питай го от къде знае и се вижте с този "доброжелател" и да каже всичко което "уж" знае пред двама ви.

# 16
  • Мнения: 379
Добре де, а няма newsm78 ли пък вариант мъжът ти даси е измислил това,че някой му е казал и да е решил да те пробва,за да види как ще реагираш?

# 17
  • Мнения: 2 011
Добре де, а няма newsm78 ли пък вариант мъжът ти даси е измислил това,че някой му е казал и да е решил да те пробва,за да види как ще реагираш?
И това е възможно!
Но аз бих се изправила лице в лице с въпросният  доброжелател - след като съм невинна а ме обвиняват трябва да има начин да се защития - какво треперене - кви 5 лв - ще се разтреперам от  гняв пред "доброжелателя" а иначе ще отстоявам моята позиция. А ако твоят  не ти вярва а вярва  на непознати - за какво доверие между вас говорим - То просто го няма !  Outta Joint Crossing Arms

# 18
# 19
  • Мнения: 1 849
Светът е в ръцете на дявола, именно дяволът управлява т.нар. земни блага. Всичко е преходно...

Айде, стига простотии. По тази логика трябва да съм разведена вече.... Бог е достатъчно силен, не мислиш ли?

И мен тръгнаха да ме развеждат, бременна в 4 месец с второто ми дете. Направо мъжът ми беше обезумял, но бързо му дойде акъла. Аз не се давам лесно.
Защо е с теб като ще вярва на разни мъжкари...дето най-важното е да се фукат коя са прекарали. А защо не го питаш твойтичкия, дали не се държи така, защото той си има някоя и се мъчи да те изкара теб виновна, за да може да излезе чист от ситуацията...

# 20
  • Мнения: 121
Това нещо колко време продължава? Подложена си на голям психически тормоз, който аз не бих издържала колкото и да обичам. Сигурно е много тежко и аз ти съчувствам.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 892
Аз пък с най-голямо удоворствие бих се срещнал с "доброжелателя" (ако съществува де) и бих му направил живота черен, ама толкова черен, че да не може да си намери място никъде. Така поне ще му държи влага дълго време.

Ако въпросния "домброжелател" липсва поставям ребром въпроса на съпружеското тяло и да се изясним един път завинаги - кой на кого има повече доверие ?

# 22
  • Мнения: 1 749
Аз съм много съгласна с Iliana.И така всъщност бих постъпила,без да го мисля.Ще се ядосам,може и да се развикам,че вярва на някой си друг ,а не на мен.

# 23
  • Мнения: 379
Светът е в ръцете на дявола, именно дяволът управлява т.нар. земни блага. Всичко е преходно...

 А защо не го питаш твойтичкия, дали не се държи така, защото той си има някоя и се мъчи да те изкара теб виновна, за да може да излезе чист от ситуацията...
може,може  Peace

# 24
  • Мнения: 998
Аз не бих могла да живея с човек ,който ми няма доверие и ме обвинява в толкова долна постъпка.
Значи той няма да вярва на човекът ,с който живее ,а ще се хване на постни клюки без никакви доказателства?!

# 25
  • Мнения: 2 108
Как ще се самоубиваш? Я се стегни!
Говорете с мъжа ти. Постоянно. Накарай го да си представи,че се разделяте и че всичко това се слува ,защото някой е злобен. Питай го дали това,че агонизирате, не ощастливява ,този който ви причинява това. Той като мъж не му ли се иска да ги отсвири здраво,защото съсипват връзката му и вътрешно ви се надсмиват. Нахъсай го срещу тях. Накарай го да погледне от този ъгъл поне за малко.

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Много е лабилен и лековерен тоя твой мъж. Как може да живееш сума време с един човек и да повярваш на нещо, което някой си казал?! Щом се е хванал сега, по-нататък ще се подвежда и по думите на други доброжелатели, а такива има под път и над път. Но ти си го познаваш.
Аз на твое място не бих се свивала и чувствала виновна, ами ще предприема сериозни мерки - първо ще атакувам мъжа си, задето не ми вярва. Ще му го изкарам през носа това. И после ще се заема с индивида, който е съчинил простотията - ще направя всичко възможно колкото се може повече хора да разберат какъв е всъщност и ще го очерня така, че сам няма да се познава после.

# 27
  • Мнения: 10
Няма ти доверие за това така реагира. И болезнено ревнува. Така се защитава достойнството си, като те обвинява. Незнам как да го увериш че нямаш интимна връзка с въпросният господин. Сянката на съмнението е посята.
 А ти изпитваш ли нещо към другият мъж? Наясно ли си със своите чувства?

# 28
  • Мнения: 17
Нищо не изпитвам към другия, не съм го виждала от години, на здравей-здрасти сме, не иска да ми каже кой му е казал, но почвам и аз да мисля, че за толкова време (9 години връзка) би трябвало малко повече да ми вярва Simple Smile

# 29
  • Мнения: 379
Нищо не изпитвам към другия, не съм го виждала от години, на здравей-здрасти сме, не иска да ми каже кой му е казал, но почвам и аз да мисля, че за толкова време (9 години връзка) би трябвало малко повече да ми вярва Simple Smile
e хайде сега чак пък от години...
защо тогава мъжът ти си мисли,че си спала с него чак сега?
или сега е разбрал,че преди си спала с него така ли? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт