Когато всичко се срине под краката ви...

  • 7 694
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17
Е оказа, се че причината е друга Simple Smile, мойта много добра приятелка, която пуснах в дома си му се е събличала и го е предизвиквала, говореше на мен как да се държа (с цел да изглеждам виновна) и на него е говорила и сега след като аз се изнесох си е преместила дрехите на мястото на моите в гардероба ми. Колко съм била сляпа не е истина, най-вероятно и това за изневярата го е пуснала тя, защото това беше единственото, което можеше да го раклети, просто нямам думи, цялото и идване при нас е било планирано от първата минута и спечели к*рвата Sad

# 76
  • Мнения: 6 624
franzelkata той е със нея сега , а ти си се изнесла?

# 77
  • Мнения: 17
Да, не знам какво се случва изобщо, тя не е от БГ дойде да върши нещо и отседна при нас, сега разбирам, че цялото й идване е било с цел, дори да нямат нищо той няма да я изгони, ще я изчака сама да су тръгне, но мисълта, че му се е събличала ме побърква, той до последно отлагаше разговора ни (този след който се изнесох),искаше след като тя си тръгне да говорим, но аз настоях, сега не мога да се примиря с мисълта, че сама й го дадох и че съм биля толкова сляпа, аз й дадох всичко - дом, храна, пари и накрая и мъжа си Simple Smile

# 78
  • София
  • Мнения: 233
Да, не знам какво се случва изобщо, тя не е от БГ дойде да върши нещо и отседна при нас, сега разбирам, че цялото й идване е било с цел, дори да нямат нищо той няма да я изгони, ще я изчака сама да су тръгне, но мисълта, че му се е събличала ме побърква, той до последно отлагаше разговора ни (този след който се изнесох),искаше след като тя си тръгне да говорим, но аз настоях, сега не мога да се примиря с мисълта, че сама й го дадох и че съм биля толкова сляпа, аз й дадох всичко - дом, храна, пари и накрая и мъжа си Simple Smile
Shocked
Стига бе!
Не е истина!
И ти ще оставиш нещата така?!?!
Моля те, в името на всичко свято, Вси Светии и всички жени във този форум НЕДЕЙ!!!

# 79
  • Мнения: 8
Добре де,
Той като вижда/не вижда ли каква мизерница е оная защо не я изгони?
Мисля си че малко или много тя му е привлякла вниманието и не него му е хубаво някоя да му се натиска, че ай сега изкарва само нея виновна, той няма вина...
Не знам аз как бих реагирала,
Всъщност знам, не бих могла да се сдържа и бих се сбила с нея- колкото и лошо да звучи, просто не бих могла да се контролирам,
Но мисля че ти си по-мекушава, а и че на бившия ти май му отърва да има някоя там да му се разголва...
Мисля че всичко на този свят се връща, дано двойно и се върне на тая

# 80
  • Мнения: 11
quote]виждам, че той много се измъчва, от което ме боли още повече. Той е най-свестния мъж, който познавам, добър, мил, винаги е правил всичко по силите си, за да съм добре и аз съм се старала да му отвръщам по същия начин, но УВИ - явно сме трън в очите на много хора.
   Това не е първия път, в който става такова нещо и вече нямам сили да обяснявам необяснимото.
Сега, като поразмислих малко, ме осени идеята, че всъщност " доброжелателят" може да е " доброжелателКА", която се опитва да се докопа до мъжа ти.Всякакви гадинки ги има. Това обяснява нежеланието му да сподели кой му е наговорил тези глупости. Също така е вероятно да те познава и да знае за твоите проблеми в момента и да се възползва от това , че си уязвима в момента. Така погледнато, нещата се "връзват". Още повече ако мъжът ти се е дърпал, колебаел и тя е решила като те очерни да го освободи от угризенията му и да ви раздели. Дано  не съм права. При всички положения обаче трябва да действаш и да не оставяш нещата така.
[/quote]
Франзелке, май се оказах права! Ох миличка, много съжалявам, явно не си случила нито на приятелка, нито на приятел Sad.  При такива приятели врагове не ти трябват. Знам, че това едва ли ще те утеши, но всеки от тях е получил точно това , което заслужава- боклук до себе си и човек, на когото не може да разчита в труден момент. Ти заслужаваш нещо по-добро! Според мен много скоро ще му се отворят очите, ако не саму се отворили вече и ще дойде да ти се моли да се връщаш. Моят съвет е да не го правиш, но ти ще си прецениш. Ако случайно решиш да се върнеш при него, поне го измъчи максимално, да се замисли следващия път. А така наречената "приятелка"- просто забрави, че е имало някога такъв човек! Успех  и бъди силна!

# 81
  • Мнения: 111
Тегли им чертата и на двамата и си гледай живота.
Сега когато раната е прясна ще ти е трудно , но с времето ще си доволна от решението си.
Желая ти занапред много щастливи мигове  и да срещаш само стойностни хора!

Общи условия

Активация на акаунт