Когато всичко се срине под краката ви...

  • 7 695
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 109
Нищо не изпитвам към другия, не съм го виждала от години, на здравей-здрасти сме, не иска да ми каже кой му е казал, но почвам и аз да мисля, че за толкова време (9 години връзка) би трябвало малко повече да ми вярва Simple Smile
Разкажи на всички познати и роднини , с които контактувате като двойка. Обясни какво преживявате.  Кажи,че търсиш този,които е наговорил глупостите. Накарай ги да ти вярват,да са на твоя страна и да ти помогнат в издирването. Мъжа до теб по този начин ще има и мнението и на други хора и по-лесно ще стигне до извода,че всичко е съчинено.

# 31
  • Мнения: 248
скъпа премини в офанzива....говори..... не бъди пасивна, иzясни 4е не би оставила 6тастието ти да се раzру6и zаради прикаzки, искаи конфронтаzия с тоzи които говори zа теб.......попадала съм в твоята ситуаzиа , раzбрах 4е колкото поже4е 4овек мъл4и толкова пове4е съмнението в партниора нараства, даже може в един момент да се приеме като приzнание и гуzна съвест.......успех

# 32
  • Мнения: 158
Няма "не иска да ми каже кой е" това е нещо сериозно, как така, или да казва да се изясните, или да ти вярва. Само една "очна ставка" ти е спасението, това е гадно.

# 33
Дано не съм права,
Ама ми се струва, че вече ви е отминал "медения месец" и на твоя човек му е малко скучно че си мисли глупости да те разиграва и да ти гледа сеира как трепериш.
Много недорасло ми се струва, ей така щото някой му бил казал и вече да решава да те зареже, нищо че няма доказателства.
Или както някой е казал по-горе, той е намерил интерес някъде другаде и сега се чуди кой път да поеме, а междувременно трябва да изкара тебе виновна, ами така де, не искаме хората да говорят че той не става...
Дано не съм права

# 34
  • Мнения: 15 619
Мъжът май ти няма доверие. Или не се вижда до тебе като равностоен и желан партньор за да повярва в хорските приказки толкова лесно.

# 35
  • Мнения: 17
Наистина не съм го виждала от години, казали са му за преди някога и аз не знам кога имат предвид, но моя не ще и да чуе да се говори за това, само повтаря Остави ме, казах ти, не искам да говоря !!!

# 36
  • Мнения: 15 619
Наистина не съм го виждала от години, казали са му за преди някога и аз не знам кога имат предвид, но моя не ще и да чуе да се говори за това, само повтаря Остави ме, казах ти, не искам да говоря !!!
Може и причина да си търси, знам ли!?
На хората им дай приказки.
 Ако досега не сте имали проблеми в тая насока, значи нещо му е щукнало... или заради твоето поведение и негова /евентуална/ несигурност или заради неговото поведение и желания.  Thinking

# 37
  • Мнения: 13
    Никой няма право да ти вменява, каквото и да било чувство за вина!!! По тази логика, утре някои "доброжелател" може да прошушне на съпруга ти, че си извършила престъпление, или убила човек...
    Не позволявай да те манипулира по този долнопробен начин! Опитай се да излезеш от ситуацията със себеуважение и достойнство!

# 38
  • Мнения: 54
Направете си една очна ставка с тези ,,доброжелатели" и се разберете кой какво видял, разбрал, предал и дано мъжът ти да проумее повече да не се ,,връзва" на такива зевзеци.

# 39
  • Мнения: 7 474
Не бих го изтърпяла "твоя" да ме прави на маймуна, заради някой "доброжелател".
Ако сега ти няма доверие и не те изслушва, кога ?


# 40
  • Мнения: 3
Обади се на другия мъж  (стига да е читав човек, де) и го помоли да се срещне с мъжа ти и да му каже, че е мега голям глупак и изпуска свястна жена с тъпото си поведение. Или който и да е друг. На такива неуверени типове им влиза акъл от "външни" хора.
Аз лично преди години налях акъл на един такъв и просто удължих връзката им с една година. После си намери друг повод да шикалкави и да се изживява като жертва. И най-тъпото е, че хем пак той сложи края, хем се чувстваше прецакан.

Аз лично щях да съм му шибнала един шамар за обидата и щях да съм му дала 2 дена да реши на кого вярва повече - на мене или на сплетниците. Ако държи да вярва на сплетниците, да ходи да живее с тях.

# 41
  • Мнения: 65
Ау, как ги обичам такива! Той като моя, бе...като види паднал човек и ше иде да го ритне, щото инак му не стиска. Точно в момент, в който си най-уязвима и той решава, че ше вади мухлясали истории под детински претекст. Казал му бил някой, ама няма да признае кой. Ай, сиктир Simple Smile Видял те е в какво състояние си и е решил, че не можеш да му опреш и ще си те разиграва както иска. Я заеми поза амфорка и го започни на свой ред. И ако не иска да слуша, заключи вратата и увеличи децибелите, преследвайки го от стая в стая. Денонощен тормоз, докато не си каже от кой пръст го е изсмукал и защо. После, като попремине кризата, изчакай да се възстановиш психически и започвай да насаждаш чувство за вина.
Елементарна човещина няма в тоя тип хора, егоизъм и липса на всякакво разбиране... 

# 42
  • София
  • Мнения: 2 840
Всичко разбирам, само не схванах самоубийствените мисли.

# 43
  • Мнения: 11
quote]виждам, че той много се измъчва, от което ме боли още повече. Той е най-свестния мъж, който познавам, добър, мил, винаги е правил всичко по силите си, за да съм добре и аз съм се старала да му отвръщам по същия начин, но УВИ - явно сме трън в очите на много хора.
   Това не е първия път, в който става такова нещо и вече нямам сили да обяснявам необяснимото. [/quote]
Сега, като поразмислих малко, ме осени идеята, че всъщност " доброжелателят" може да е " доброжелателКА", която се опитва да се докопа до мъжа ти.Всякакви гадинки ги има. Това обяснява нежеланието му да сподели кой му е наговорил тези глупости. Също така е вероятно да те познава и да знае за твоите проблеми в момента и да се възползва от това , че си уязвима в момента. Така погледнато, нещата се "връзват". Още повече ако мъжът ти се е дърпал, колебаел и тя е решила като те очерни да го освободи от угризенията му и да ви раздели. Дано  не съм права. При всички положения обаче трябва да действаш и да не оставяш нещата така.

# 44
  • Мнения: 17
Днес каза, че още ме обича, че ако не ме е обичал досега да ме е изхвърлил. Но не ми вярва, мисли, че съм го направила. През деня пред други хора се държи нормално, един вид никой не разбира, че имаме проблеми. Вечер не ми говори, не дава да го пипна с пръст. Предложих му да намеря въпросния човек и да го доведа да му каже истината. Заяви, че ако искам оня продължи да живее, да не му с обаждам изобщо. И това е... между другото не иска да прави секс от 2 седмици. Иска да не му говоря за това, тази вечер трябваше да ми зжънне преди да си легне (аз съм на работа - нощна смяна), но забрави Simple Smile най ме е яд, че знам че ме обича, той не го и отрича, но не знам дали гордостта му няма да ни изграе лоша шега.

Общи условия

Активация на акаунт