Юлско слънчице пече, октомврийско бебенце расте

  • 9 305
  • 274
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 8
В интерес на истината, откак съм бременна и кръстът, и гърбът ме боляха много по-малко отколокото преди. Виждаше ми се много странно и нелогично, но със сигурност не се оплаквах!
А правила ли си изследвания преди да забременееш?Може да имаш някако изкривяване,разместване ,прищипване и сега,с промяната на стойката от бремнността,да те е отпуснало.Не подценявай проблемът ,след като родиш.

Изследвания, консултации, снимки, ядрено-магнитен резонанс, физиотерапия - всичко! Проблемите ми са много, но благодарение на йога и пилатес бях успяла да се закрепя и да живея пълноценно. Сега бленувам момента, в който отново ще мога да спортувам...

А на теб, Деска, никак не ти върви тази бременност  Sad Дано всичко е наред и не се окаже цистит! Стискаме палци!

# 256
  • Мнения: X
Здравейте момичета.Чистито на всички с поводи. Hug
Само минавам да се запиша,аз съм на преглед другия вторник и тогава ще се отчета. Peace
Аиде лек ден.
П.П.Деси но нямаш цистит мила.

# 257
  • Мнения: 3 641
Здравейте и от мен!
Хриска, честито за изпита.  bouquet Преживяла съм го два пъти и знам колко е удоволетворяващо
MVinzens , възхищавам се на таланта ти.  HugСтрахотно изглеждаш и роклята е голяма красота.Мислила л иси да направиш сайт където да презенитраш моделите? Simple Smile
ДесиХ2 , дано са добри изследванията Praynig
seagirl83 , не ми се струва нормално това за наддаването със 700 гр, според мен сега бебоците тежат около 800/900 гр . Н а мен не ми казват,но по всички таблици е така Rolling Eyes
First expectation , дано те поотпуснат малко тези болки Hug
styllisima ,честито за кухнята Simple Smile
Чипче, много добре изглеждаш Hug
Гинче, направо ме убеди за тази възглавничка Simple Smile

# 258
  • Мнения: 99
MVinzens в момента шия разни неща за бебчо - обиколник, комплектче за леглото и органайзер за колата в който да събирам нужни неща за бебе  Wink Иначе си кроя и шия понякога ей така като ми дойде музата, за мен и щерката. Проблема е там, че рядко ме избива на шиене ама като се захвана и настава лудница из нас  Crazy  Не мога да се сравнявам с твоите творения въпреки, че съм завържила такова училище  Peace Ще ми е интересно да видя твоите рокли и какво правиш, ако се съди по тази рокля нещата ти са произведения а не само облекла  Hug

# 259
  • Мнения: 7
tanchoni,и аз май към Майчин дом съм се насочила,лекаря ми е там и ща не ща,ако искам при него трябва там да раждам.Видях,че и mirackle 82 се е насочила натам. ooooh!

# 260
  • Мнения: 1
Добро утро!
И аз тази нощ май спах по-добре и се надявам все по-добре да става.
Бубето 21, честито на кумата ти! И тя ли ще се запише при Гергов? Иначе и аз съм на ЖК на 07.08 и съм от 9.15 часа. Ти в колко часа си? Може и да се засечем там.
Хубав ден на всички!

Май ще се засечем Simple Smile аз съм от 8.45ч, но ако той закъснее или докато ме прегледа може да се видиме. А кумата викаше и тя при него да се запише , но ще видим в понеделник.

# 261
  • Мнения: 23 456
Сигърл,не се тревожи толкова з аразмерите,по-добре да е напред,отколкото назад в седмиците.Ако е много голямо ще ти направят допълнителни изследвания за диабет,но засега не виждам проблем.Дани от средата на бременността вървеше много едър,извън вякакви граници.В 7-ми месец го измериха 2750 + - 250гр. Огромен.Правихма ми всички изследвания,бебето беше наред,аз също.Роди се 4 200 кг. 55 см,преносен с три дни,в перфектно здраве и кондиция,нямаше жълтеница.Раждането бе бързо,безпроблемно.Тези дни и моя корем порастна много и си мисля,че пак може да имам едно гигантче.Марков ще каже по-другата седмица,ако в понеделник на ЖК не се види добре.

# 262
  • Мнения: 1
Майки, забравих да ви питам дали трябва да нося резултатите от изследванията в тина киркова на лекаря или те му ги пращат като са готови

# 263
  • Мнения: 23 456
Майки, забравих да ви питам дали трябва да нося резултатите от изследванията в тина киркова на лекаря или те му ги пращат като са готови
резултатите ги пращат в Женкаста конултация.Обаждаш се да си ги провериш,ако имаш късмет да ти вдигнат.Или на място отиваш.Ако има проблем се обаждаш на лекаря.

# 264
  • Мнения: 1
мерси за инфото сега ако ми кажете кой е телефона ,на който да ги проверя.........

# 265
  • Мнения: 23 456
мерси за инфото сега ако ми кажете кой е телефона ,на който да ги проверя.........
920 2029 ,помоли да те свържат с Женската консултация,че не знам вътрешния.

# 266
  • Мнения: 141
tanchoni,и аз май към Майчин дом съм се насочила,лекаря ми е там и ща не ща,ако искам при него трябва там да раждам.Видях,че и mirackle 82 се е насочила натам. ooooh!

Сиси, няколко  от момичетата от Варна и околността ходят на ЖК в Майчин дом и там ще раждат.Ако се видим на срещата другата седмица ще обменим инфо Hug

# 267
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Здравейте,  Stop
Аз от 2 дена съм яхнала метлата и всичко ми е криво. Вчера следобед реших, че не се движа достатъчно и че съм много дебела, грабнах децата и навъртяхме 6 км пеша до един магазин и обратно. За салам  Sick #Crazy Joy
Днес в резултат на това краката ми са като на Шрек, с единия куцам, защото ме боли, а след час трябва да се завлача и до училището.  Thinking Добре че е близо.
Лошото е, че настроението ми ни най - малко не се оправя.  Sad
Честито на Хриска за взетия изпит. Позната работа...

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 419
*Jeny*, възглавницата е тази - http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca01.05/1526694 . А това е темата за пазаруване от там - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410745.0 . Като гледам софиянки пускат всяка седмица комбинирана поръчка, идва им от порядъка на 10 дни до БГ. Можеш да се включиш към някоя (освен ако не искаш да се регистрираш)

# 269
  • Мнения: 63
Уау, Стилисима, много ти благодаря за комплимента, особено, от човек, който е учил за това. Между другото не мога да си намеря учебники или нещо за това как се правят стандартните кройки. Знам само как се крои права пола. А за бебо нещо не ме е ударила музата да правя. Много дребни бе.

Джени, тенкю! За сайт трябва да мисля, но за там ми трябват много професионални снимки. За сега мъж ми ми е фотографа Simple Smile! Как му се занимава, чак му се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт