Киста на яйчника

  • 10 693
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Ако лекуваше всичко, което е посочено, напр. аденом на простатата, половината медицински специалности нямаше вече да съществуват! Simple Smile
Да това е така.

# 16
  • Мнения: 438
Ако лекуваше всичко, което е посочено, напр. аденом на простатата, половината медицински специалности нямаше вече да съществуват! Simple Smile
Повече нямам намерение да орезилявам темата (за разлика от други хора) и това е последното мнение, което публикувам в нея.
Последното което ще напиша по темата е :
- това, че тези превръзки доказано помагат при аденом на простатата, не означава, че уролозите трябва да останат без работа, тъй като освен с проблеми, свързани с простатата, те се занимават и с други неща. А дори и да се занимаваха само с простата, определено аденомът не е единственото нещо, което се получава като усложнение при простатата. Същият аналог може да се напрви и за другите специалности, така че мнението ти е меко казано смешно.
- като публикувах мнението си към авторката за тези превръзки го направих с цел да й дам съвет, което изобщо не означава, че е длъжна да се съобрази с него. Това си е лично нейно решение.
 И като допълнение ще добавя само, че този линк е само към една такава марка превръзки. На нашия пазар има и друга марка, която е на същия принцип. Това доказва ,че не става дума просто за някакъв рекламен трик и преувеличения.  Но скептиците да си се обръщат единствено към химията и нека лекувайки едно да вредят на друго. Всеки прави своя избор.

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 15:20 от sonya83

# 17
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540

Я пак да прочетем внимателно:

Дамска превръзка лекува аденом на простата, влияе при заболяване на венците и подмладява с 10 години! Едновременно!

Това е супер смехотворно! Направо се чудя тези гении, измислили въпросната дамска превръзка, как досега не са изобретили лек срещу всички видове рак? Във формата на бикини, с размери, форми и цветове за всеки вкус... Laughing

# 18
Здравейте, с риск да ме заклеймите или да се почнат едни дълги обсъждания вярно или не, ще си позволя да споделя, какво ми се случи съвсем скоро.
Имам операция от киста преди пет години, и май месец тази година отново ми откриха нова новеничка-40 мм на 38 мм.Почнаха се едни лекарства, отивам на преглед станала беше 89 мм на 78 мм, все едно си я отглеждам.Казаха операция и то най-скоро.Случайно попаднах на жена, която ми каза да пробвам нещо, което ако не помогне, няма и да навреди.Взимат се три пакетчета медицинска дъвка, които се стриват на прах, и се смесват с девет супени лъжици мед.Приема се три дни по три лъжици сутрин, обед и вечер.И това е.
Точно преди да влезна в болница за операция ме гледат и не могат да повярват- няма и помен от кистата.
Може да звучи като готварска рецепта, може кистата да си беше фоликулярна и си изчезна, но си беше и .Факт е, че я няма, след като си хапнах от това вълшебство.А и отървах втора операция.
Моля тези, които не вярват да не вземат написаното под внимание, тези които смятат, че може да помогне да пробват!
Ако модераторите намират мнението за неуместно, моля да го изтрият!
Но за мен това си е народна медицина, която помага!
В крайна сметка, всеки сам решава.Няма нищо нередно или непозволено в това да се яде мед.
И отново МОЛЯ, не се нападайте така- грозно е.Превръзки или мед, когато на човек му е опряло яйцето и не може нито да тича, нито да вдига тежко, нито да прави секс, защото в него расте едно чудовище и може всеки момент да се спука, не е много весело.
Благодарности на медицината, но да се отърве една операция с всичките и последствия и травми си е цяло щастие.
Успех на всички, любов и щастие!

# 19
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
....Взимат се три пакетчета медицинска дъвка, които се стриват на прах, и се смесват с девет супени лъжици мед.Приема се три дни по три лъжици сутрин, обед и вечер.И това е....

Само за три дни и си се оправила?Или искаш да кажеш е месеца?

Общи условия

Активация на акаунт