Септември `09 - 30

  • 11 726
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
neky , много ме радваш като влезеш с хубави вести за малкия бонбон Hug Още малко остана и ще се гушкате вкъщи newsm30

# 16
  • Мнения: 118
Неки,много се радвам за хубавите вести! Peace Hug Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 20
Хей, Неки  СТРАХОТНИ НОВИНИ. Много се радвам за теб и Манос.

Янита, успокой се мила. Ти с минор ли си? Имам баба и леля с таласемия минор. Баба ми е родила 2 деца, а леля ми има 1 дъщеря, да и е жива и здрава. Аз се изследвах преди 2-3 мес. като бях почти сигурна, че съм наследила тази гадина. Е, при мен се оказа, че липсва...но пък за това съм се обзавела с друга наследствена болест, за която дори не подозирах. Сега съм на по шепа хапчета сутрин, обед и вечер и ежедневни инжекции, които дори си поставям сама.
И аз се треса от нерви и тревога ...какво ще се случи занапред, но нямам друг избор... както и ти. Така че, кураж Янита...и това ще мине, а и си струва да изтърпиш всичките несгоди и тревоги.
Стискам палци!

# 18
  • Мнения: 5 026
 Hug
СЕга се връщаме от преглед-бебе е около 1600гр, плацентата 1 ст зрялост, ок. води в норма и е......момче  Laughing Заминаха ми розовите илюзии - моля за смяна цвета на щъркела  Mr. Green Изписа ми за киселини нещица разни и се прибрахме по живо по здраво.Питах за запис на тонове-каза,че при 3Д се вижда сърдечната честота и изобщо не е нужно да ми прави. В повечето случаи се правело с комерсиална цел-когато няма индикации за някакво нарушение,разбира се.Каза,че ще се роди по-рано от 17.09. Толкова. В четвъртък съм на ЖК.
Неки, хубави новини  Peace
Янита,  Hug

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 14:58 от Atrakcia

# 19
  • Мнения: 14
neky много се радвам че растете! Hug
Аз днес отивам на курс.Надявам се да е интересно

# 20
  • Мнения: 14
Мен от няколко дни ме боли срамната кост- направо имам усещането, че бебето е тръгнало и хем знам, че са нормални тези болки и ги имах и предния път по това време, ама все си ме е шубе.
Валка,мен също ме боли от няколко дни,но сметнах че е нормално,даже не съм питала.Най-силно сутрин като стана ме боли и после ми минава

# 21
  • Мнения: 1 046
Atrakcia  какво ще ги правим тези момчета  ooooh!
Аз през цялото време се настройвах умишлено за момченце, че да не ми е кофти толкова, ама сега като ми го казаха директно и ми беше ден-два доста криво. Признавам си иначе си е планирано и много желано бебе, ама някак си все се надявах на нещо розово да има в къщи.

# 22
  • Мнения: 158
Ние сме 1810гр днес и ви пращаме много поздрави  newsm51 . Когато отидох днес се беше опънал доволно, след като си беше повърнал млякото и с едната ръка правеше опити да си изкара сондата от нослето.... Имам чувството, че му омръзна да лежи, защото като отида прави смешни опити да се повдигне  Grinning
Страхотни новини Hug Вече е тооолкова активен-браво на него,добре се справя,само така PeaceМай много скоро ще можеш да го кърмиш Grinning
Ianita28 знам какви мисли ти минават през главата,но не се тревожи в кръвна банка всичко се следи строго-аз лично съм ходила  на практика до кръвна банка и знам как стоят  нещата.Всичко се гледа и преглежда по няколко пъти и от няколко човека.Мисли само положително и всичко ще е наред Hug
malta кураж и на теб,още малко остана HugКоя е тази наследствена болест заради която те тъпчат с толкова много лекарства?
Atrakcia честито момченце.Нищо,че е момченце това от една страна е добре за  Божидар,винаги децата от един пол са по-близки(мое наблюдение)
Nadina как какво ще ги правите вашите момчета?Ами ще ги дадете на нашите момичета Joy

# 23
  • Мнения: 153
здравейте Simple Smile и на мен всички познати които имат деца ми казаха че бременея за момиче и аз се навих че ще си имам момиче и малко се разочаровах като ми казаха че е момче

# 24
  • Мнения: 53
Atrakcia , честито ти момченце мила , ставаме все повече мъжките майки Hug
Е, момичета недейте така да се разочаровате, че ще имате момченца, нали уж и мъжете са хора Mr. Green

# 25
  • Мнения: 153
аз отивам малко на плаж да се попечем с бебче че вече е по хладно лек следобед Joy до после Wink

# 26
  • Мнения: 20
Малибу, имам вродена тромбофилия. Кръвта ми има повишена склонност към съсирване и образуване на тромби, което на мен на този етап не ми създава проблеми, но води до запушване на кръвоносните съдове, които захранват бебето.
Абе, гадна работа.

Момичета, как се оправяте с епилатора...истинска мъка е да се сгъна, така че да си почистя краката.

# 27
  • Мнения: 11
Здравейте момичета да се отчета и аз в новата тема.
Първо честито на всички празнували и добре дошли на новите мами и леко бременеене.
Аз да ве се оплача, 5 дни бях на инжекции Спазмалгон, защото получих кървене. Беше ужасно, за няколко секунди течението беше доста обилно стече ми се по раката и после спря. Много се изплаших пък беше и късно вечерта към 23.00 и имахме гости, веднага повиках мъжо и звъннахме на доки, тя ме изпрати веднага в болницата по спешност, там попаднах на един ужасен доктор но поне ме видя на видеозон и каза че бебка е добре би ми една инжекция и това беше. Това се случи меналата събота, в неделя цял ден лежах и в понеделник още рано сутринта бях при доки, след като и обясних всичко как е станало тя ме успокои че всичко е наред просто съм се преуморила малко повече и понеже бебка е вече тежка а плацентата ми е все още ниско доло и бебето я е смачкала и е прокървила, миналата седмица бях в болнични и само лежах в къщи но вече съм добре и съм пак на работа надявам се да нямам повече такива произшествия и да си изкарам на работа поне до края на юли пък после ще почивам.

# 28
  • Мнения: 158
malta много неприятно Confused дано да нямаш никакви проблеми и ти и бебето и да го износиш без проблем-още мъничко остана Hug
desi_k84 съжалявам за преживяното и се радвам,че вече си по-добре Hug
Май последните месеци,ще се окажат най-трудни Rolling Eyes
И мен ме мъчат едни жлъчни кризи от които се плаша ooooh!
Дано всички да издържим до края и да имаме леко и безпроблемно раждане Praynig

# 29
  • Мнения: 0
здравеи те мами ,от както се регистрирах не сам писала много и затова днес реших да ви пиша.Много се радвам че така бързо меприехте към вас ,и наи вече много се радвам на тези които лично ме поздравиха за моето присаидинява.Благодаря на bamba i malibu че ми честитят рождениа ден

Общи условия

Активация на акаунт