Септември `09 - 30

  • 11 740
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 026
Привет!
Днес донапазарувах-остана ми само бебешката козметика.Купих страхотно комплектче чаршафи на Вис Виталис от трико,ама много сладки.Вчера от Кауфланд взех 5бр бодита също хубава материя. Остава да завъртам пералнята и после гладенето ще ме умори,много не го обичам  Tired
Сестра ми си дойде от София-каза,че съм се окръглила зверски за 1 седмица.Също и една колежка-чудела се коя е тая дебела бременна.Пък аз само на тумбак съм порасла.Да се смееш ли,да се нервиш ли  Rolling Eyes

# 271
  • Мнения: 1
Атракция, честити покупки!
Да ти кажа, тази нощ те сънувах, по-точно сънувах, че си родила момченце мисля!
Не зная от къде ми го роди моята кратуна, но това сънувах!  #Crazy

# 272
  • Мнения: 5 026
Атракция, честити покупки!
Да ти кажа, тази нощ те сънувах, по-точно сънувах, че си родила момченце мисля!
Не зная от къде ми го роди моята кратуна, но това сънувах!  #Crazy
 Laughing Ми аз нали ви наблъсках главите със съмненията за пола на бебето, как няма  Wink
А за снимките-влизам си със същата парола и ник.Ще ти ги пратя и аз, да не си сбъркала нещо.
Da,ama ти е пълна кутията и не мога да ти пратя лс.

# 273
  • Мнения: 1
Готово, поизчистих я!

# 274
  • Мнения: 1
http://www.azibebe.com/index.php/log-yourself-in/menu-id-149.html
Ето тук влизам и не става... Да не би аз да бъркам нещо?
Помощ!

# 275
  • Мнения: 53
http://www.azibebe.com/index.php/log-yourself-in/menu-id-149.html
Ето тук влизам и не става... Да не би аз да бъркам нещо?
Помощ!
Мила, снимките са в http://www.snimka.bg/, а не в "аз и бебе" Peace

# 276
  • Мнения: 1
Благодаря ти, Веси!
И аз зная, че преди бяха там, но в началната страничка това ми се отваря на "Фотоалбума ни".

 Hug

# 277
  • Мнения: 53
Благодаря ти, Веси!
И аз зная, че преди бяха там, но в началната страничка това ми се отваря на "Фотоалбума ни".

 Hug
Трябва да цъкнеш на фотоапаратчето, а не на надписа "Фотоалбум", отваря ти се "аз и бебе", защото блестящите надписи са от там Hug

# 278
  • Мнения: 183
Ianita28, трябва да цъкнеш на иконката с фотоапарата, а не на надписа Фотоалбума ни!  Hug

Atrakcia, честити покупки и от мен! На мен ми останаха повече неща да купувам, но нещо се поохарчихме и чакам да ми преведат следващия болничен, за да довърша пазаруването. А искам скоро да подготвя и багажа за родилното, за да съм спокойна.

gorbi, радвам се че сте си изкарали толкова добре в Царево. Иначе и аз съм 10 кг отгоре, но не ми тежат особено.

Липстик, страхотни снимки и наистина изглеждаш страхотно! А малката е невероятна! Ама вие сте били точно преди Разлог нали? Този комплекс го знам, ние ходихме миналата седмица в Разлог на гости и ми направи впечатление. Определено сте били на страхотно място!

Аз не можах да легна с малката, едва успях да сготвя и ето я пристига нашата, била се наспала вече. Дано довечера се съгласи да си легнем по-рано, че едвам гледам.  Tired

# 279
  • Мнения: 14
Lipstik страхотни снимки!Много си хубава!
Добре дошли на всички почиващи Hug
Аз утре ще ходя да видя бебокът колко е пораснал newsm44 newsm68 Вече нямам търпение,защото не съм го виждала откакто беше 700гр.

# 280
  • Мнения: 90
здравейте и от мен!   bouquet днес бях на ЖК , бебка е като за 30 седмица /тоест съвсем в норми/, но не знам какви са и размерите защото беше голяма лудница в кабинета. моята доки ме "зарадва" че от 01. 08 вдигат цените в болницата и изборът на екип става 900лв  #Crazy не стига че платих за абонамент 400...ами ми и каза, че съветвала пациентките си да не я избират, защото била много заета и можела да не им обърне достатъчно внимание  Tired е браво!  #Cussing out миналия път като раждах, докторът се яви точно 2 пъти и не ми обърнаха никакво внимание, сега поне се надаявах да е различно.... абе тъпотия... чудя се дали не раждам на друго място  newsm7
момичета, четох че някои от вас са били днес в Фемина. там при кой лекар ходите? и дали е късничко вече да си запиша час за 3Д за август?

# 281
  • Мнения: 1
Благодаря, момичета!

Видях снимките! Всички сте много хубави, е, аз и преди съм ги гледала, но не бях виждала скорошните и тези на дечицата ви, големи бонбони са!
Веси, може ли да ми запишеш на първа страничка, че това ми е първа бременност! Благодаря ти!  bouquet

# 282
  • Мнения: 153
снимките са чудесни и децата ви са страшно сладки-да са ви живи и здрави Stuck Out Tongue

# 283
  • Мнения: 1 495
Eden , аз си записах час днес за началото на август, аз ходя при д-р Врагалева. За д-р Димитрова, която е големият специалист за ФМ сигурно няма да има (но провери все пак ако искаш при нея), защото доколкото знам записват в началото на предният месец и поне преди имаше голям наплив. Аз съм много доволна от моята лекарка, за д-р Цолова също има добри отзиви. Мисля, че Мимчето е при д-р Славкова и може би тя ще каже повече за нея.

# 284
  • Мнения: 90
благодаря, gingerina, тъкмо се записах за Врагалева за 6.08  Peace

Общи условия

Активация на акаунт