BIOXET крем против ОКОСМЯВАНЕ?

  • 88 976
  • 360
  •   1
Отговори
# 45
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
аз кърмя,но ще ви следя,защото мисля да си взема този за тяло
страх ме е докато кърмя да се мажа Thinking

# 46
  • Мнения: 2 241
Много ме заинтригува този крем.
А дали става и за интимните зони  Crazy

# 47
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Много ме заинтригува този крем.
А дали става и за интимните зони  Crazy
предполагам,че става
ще чакаме отзиви Wink

# 48
  • Мнения: 804
Можем ли да прилагаме Bioxet върху всички части на тялото?

Да можете. безопасно можете да използвате Bioxet /туба/ върху всички части на тялото /с изключение на вътрешните генитални зони и лигавицата/.

# 49
  • Мнения: 2 241
Можем ли да прилагаме Bioxet върху всички части на тялото?

Да можете. безопасно можете да използвате Bioxet /туба/ върху всички части на тялото /с изключение на вътрешните генитални зони и лигавицата/.

Вътрешни генитални области... много объркващо звучи и неточно.
Мястото, което ме вълнува са външните генитални области...

# 50
  • Мнения: 804
това го копирах от листовката на крема.щом е за външни значи може (аз така си мисля)

# 51
  • Мнения: 3
Е, и аз се сдобих вече с този за лице и мазна кожа. Според листовката за лице били достатъчни 1-2 месеца употреба, та се надявам до 2-3 седмици да мога да дам отзиви. Засега мога да кажа, че съм приятно изненадана от това как попива. Като го сложа и не ми е необходим друг крем.

Иначе и аз доколкото разбрах от листовката става за интимни зони, но не трябва да попада върху лигавицата. Дори си пише за колко месеца ще ти стигне тубата, ако мажеш само там, така че явно е предвиден. То и на този за лице пише, че става за всички зони на лицето освен вътрешната част на носа и ушите, което пак общо взето значи да не попада върху лигавици.

# 52
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Споделете какъв ефект има кремчето при вас!Аз го използвам от една седмица за лице-горна устна и брадичка и ми се струва,че кожата стана по-мека и косъмчетата растат по-бавно.При вас как е ?

# 53
  • София
  • Мнения: 152
здравейте и от мен! Да споделя и моето мнение за кремчето - взех си тубичката (за тяло). Вече две седмици съм много стриктна и да ви кажа ефект като че ли има. Конкретно за ръцете - епилирах ги горе долу 2 пъти в месеца, но за сега няма и следа от появята на косъмчета, а вече наближава началото на трета седмица. Кожата е наистина мека, а растежа като че ли се е позабавил. Прави ми впечатление обаче, че повечето мами тук споделят мнение за въздействието му върху лицето. Надявам се още някоя дама да изкаже мнение за действието му върху тялото, да не излезе, че се самонавивам колко ефикасен е крема  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 6
здравейте и от мен! Да споделя и моето мнение за кремчето - взех си тубичката (за тяло). Вече две седмици съм много стриктна и да ви кажа ефект като че ли има. Конкретно за ръцете - епилирах ги горе долу 2 пъти в месеца, но за сега няма и следа от появята на косъмчета, а вече наближава началото на трета седмица. Кожата е наистина мека, а растежа като че ли се е позабавил. Прави ми впечатление обаче, че повечето мами тук споделят мнение за въздействието му върху лицето. Надявам се още някоя дама да изкаже мнение за действието му върху тялото, да не излезе, че се самонавивам колко ефикасен е крема  Rolling Eyes

а на триъгълника и на краката позвала ли си го? И има ли ефект? Благодариа предварително!   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 152
на триъгълника още не съм пробвала. На краката - само до коляно, но още ми е рано да преценя дали има ефект, все пак там самия косъм е по-различен. Но при всички случаи, ако има ефект, си заслужава инвестицията. Взех го за 55 лв (не са малко пари, сестра ми щеше да ме набие като разбра колко пари съм дала Laughing ), а като гледам тубичката си мисля, че няма да изкара повече от месец.

# 56
  • Мнения: 33
на триъгълника още не съм пробвала. На краката - само до коляно, но още ми е рано да преценя дали има ефект, все пак там самия косъм е по-различен. Но при всички случаи, ако има ефект, си заслужава инвестицията. Взех го за 55 лв (не са малко пари, сестра ми щеше да ме набие като разбра колко пари съм дала Laughing ), а като гледам тубичката си мисля, че няма да изкара повече от месец.

Би ли споделила откъде го взе за 55лв.? От Ремедиум ли? Аз мисля на заплата да си взема за тяло и да видим какво ще се получи  Thinking

# 57
  • София
  • Мнения: 152
Отговарям ти на лични, не ми се иска да излезе, че рекламирам Simple Smile

# 58
  • Мнения: 430
   Еееее, стига де ,що на лични  Crossing Arms

# 59
  • София
  • Мнения: 152
Хайде, за да няма сърдити предпазливо ще отговоря - от една аптека в Младост 4, в близост до магазин Фантастико - смея да твърдя, че като цяло козметиката им там не е на завишени цени. Не искам да казвам името й, да не ме затрият тук в подозрение за реклама, при положение, че тези аптеки са поне 2 на брой в София.

Общи условия

Активация на акаунт