...помогнете на едно ужасно девствено момиче :(

  • 75 636
  • 155
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 233
Почвам да се замислям, че нещо се пързаляме тук.  Thinking

# 106
  • Мнения: 3 146
Почвам да се замислям, че нещо се пързаляме тук.  Thinking
Аз още веднага си го помислих.

# 107
  • Германия
  • Мнения: 240
Почвам да се замислям, че нещо се пързаляме тук.  Thinking
Аз още веднага си го помислих.
Не искам да обиждам никой, но дано да е пързалка, защото ако не е, то ситуацията поне според мен е меко казано ненормална. Най-много се втрещих от това, че и първата целувка на авторката е била на 30 години.  #Crazy И аз не съм привърженичка на безразборния секс, ама това вече е прекалено... Whistling
Иначе по темата, колкото повече го мислиш, толкова е по-голяма вероятността да се прецакат нещата. Избий си всякакви мисли за тесни отвори и химени от главата и би трябвало да няма проблем  Peace

# 108
  • Мнения: 5
Е веднага щом нещо не е като при вас,го обявихте за ''пързалка''.Не,съвсем откровена и честна съм,мога да се закълна даже.А с въпросното момче нещата се случват на час по лъжичка,защото не сме от един град и се виждаме веднъж в месеца,даже тоя път не съм го виждала от средата на ноември,тъй като и двамата работим,а той е и студент и е сложна ситуацията.Иначе екскурзията е на 12-ти,в петък заминавам.То при нас нещата се случват по разни други градове,гледаме да се срещаме някъде по средата на родните ни места и така.А интимни сме били,но единствено петинг сме практикували.Аз съм много срамежлива и за мен това,че всичко ми се случва чак сега,си е съвсем нормално,като си се познавам.Едвам се съблякох на тъмно пред него и за сефте докосвах гол мъж,та смятам си е в реда на нещата той да не ме пришпорва,като е наясно със ситуацията.

# 109
  • Мнения: 1 844
Ох... ooooh!Успех на екскурзийката и да споделиш справили ли сте се със задачата....

# 110
  • Мнения: 0
...та смятам си е в реда на нещата той да не ме пришпорва,....

Ако те пришпори .... ще вземе да ти хареса  Whistling

# 111
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
...та смятам си е в реда на нещата той да не ме пришпорва,....

Ако те пришпори .... ще вземе да ти хареса  Whistling
Laughing Laughing Mr. Green

# 112
Не разбирам защо така се нахвърлихте срещу авторката!Единственото което мога да кажа е,че аз самата съм на 31 и все още съм девствена.Имам човек до себе си от много години,при нас нещата са малко по различни - от негова страна съществува проблем ,който се опитваме да разрешим!Колко ненормално звучи това на фона на 11-12 годишни майки!!!!!!!!Кое според вас е нормално - да го направиш когато се почувстваш готова за това (макар и на 30),или до го направиш на 11 само за да не си по-назад от останалите!!!!Имах колежки в университета ,които сменяха приятелите си като носни кърпички , и до сега поддържам връзка с някои от тях ,но в момента повечето са омъжени ,не дотам доволни от брака си ,или пък разведени!!!Няма гаранция ,че аз самата ще бъда най-щастлива на света -никой не знае какво му е приготвил утрешният ден ,но все пак!Смятам,че не съм "изпуснала" толкова многа от живота - не твърдя ,че секса е маловажен ,но не и най-важен!не е ли по-важно да си обичана ,уважавана,не само като жена ,но и като личност!Кой вариант е по-добър - страхотен секс и никакво уважение ,разбиране ,обич -или всичко това наведнъж!!!!!
  Това ,че си мноооооого по-назад от 11-12 годишните не би трябвло да те притеснява!По-скоро трябва да е обратното!Както са казали старите хора - за всяко нещо си има време и място!Не мисля че на "децата" им е дошло времето - но всеки с възпитанието и възгледите си!

Горе главата -има далеч по-важни неща за които да се кахъриш- това са бели кахъри!!!!!

# 113
  • Германия
  • Мнения: 240
Колко ненормално звучи това на фона на 11-12 годишни майки!!!!!!!!Кое според вас е нормално - да го направиш когато се почувстваш готова за това (макар и на 30),или до го направиш на 11 само за да не си по-назад от останалите!!!!
Нека да не говорим за нормално и ненормално, ако трябва да съм честна да го направиш на 11 години ми се струва точно толкова ненормално, колкото да се почувстваш готова чак на 30 години.

# 114
  • Мнения: 233
Нека да не говорим за нормално и ненормално, ако трябва да съм честна да го направиш на 11 години ми се струва точно толкова ненормално, колкото да се почувстваш готова чак на 30 години.

И аз така мисля, плюс това нека си призанем, че повечето 12 годишни майки и 12 годишни полово активни са циганки

# 115
  • Мнения: 1 709
Според мен всичко опира до това какви са критериите на човек за нормално и ненормално. Стремя се да не осъждам предварително и  да приемам избора на всеки човек - щом така е решил, добре /стига тези решения да не засягат и нараняват други/. Отчаяната, не се притеснявай, вслушвай се в себе си и тялото си. Желая ти романтичен уикенд тази седмица, 14 февруари е!  kiss

# 116
  • Мнения: 0
Не разбирам защо така се нахвърлихте срещу авторката!Единственото което мога да кажа е,че аз самата съм на 31 и все още съм девствена....

Смятам,че не съм "изпуснала" толкова многа от живота - не твърдя ,че секса е маловажен ,но не и най-важен!не е ли по-важно да си обичана ,уважавана,не само като жена ,но и като личност!Кой вариант е по-добър - страхотен секс и никакво уважение ,разбиране ,обич -или всичко това наведнъж!!!!!

Трудно ми е да разбера какво влага една девствена жена в думите 'страхотен секс' .... може би същото, което аз в думата 'менструация' например  newsm78

# 117
  • Мнения: 233
хахахах, Find_NEMO, точно в десятката. И аз си мислех нещо такова, но ти го каза най- добре  Peace

# 118
Интересен е момента ,в който коментирате само части от моето изказване!"Страхотен секс" е фраза ,която съм чувала от моите колежки както споменах - и да някои от тях нямаха нищо против страхотния секс, макар и без да е съпроводен с чувства!Какво влага в тези думи е въпрос на възприятие и темперамент на всеки един - нали за това хората са различни !!!!!Но за дамите в този форум ,всеки един ,който е различен от тях попада в графата "луд" или "не нормален "! Това съждение следва от по предния коментар!"Не нормално " да го направиш на 30 - а вие дами каква възраст смятате за"  нормална" - и не мислите ли ,че това наистина е въпрос на усещане?????? В този форум се предполага ,че повечето са майки - може ли да ви попитам - какво ще посъветвате собствените си дъщери - да го направят на 13,14,15,16 само защото така ще изглеждат "нормални" и еднакви с другите?????Та нали за това всеки е различен и уникален по свой си начин!!!! Ако всички бяхме еднакви ,колко ли скучен би бил света!!!!!!!

# 119
  • Германия
  • Мнения: 240
“Още една луда“, никой не е казал, че си луда или ненормална..ника ти сама си си го измислила  Laughing. Естествено, че всеки човек си има индивидуални потребности и усещания, обаче точно ти беше тази, която започна да говори за “нормално“ и “ненормално“. И не, естествено, че не бих посъветвала дъщеря си да го направи на 13 за да не остане по назад от другите, обаче ако пък на 30 години е още девствена, много, много ще се притесня. Защото каквото и да си говорим, това е сериозен проблем и няма нищо общо с “не съм готова още“и “чакам принца на белия кон“. Една жена на 30 години е достатъчно зряла- физически, би трябвало и емоционално и девствеността на тази възраст за мен означава, че тя или има психологически проблем, или просто до сега не е намерила мъж, който да я поиска(това пак е свързано с проблеми в характера, външността итн.), или пък просто е асексуална и не изпитва никаква потребност да прави секс. Така, че дори и да имате “усещането“, че не сте готови, то това усещане е всъщност някакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт