Отговори
# 285
  • Мнения: 13
Здравейте от нас
имам едно питане, от скоро 3 дена някъде давам на малката пюренце от ябълки, за сега всичко е наред с изключение на акото станало е сиво-зелено, възможно ли е да е от това, а и се храни предимно с изкуствено мляко?
Някой да знае нещо по въпроса?
Мерси предварително Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 80
Здравейте. От много време не съм писала, но ви чета. Нашият татко се оправя, но времето ще покаже. На беба и сложихме вторите ваксини. поплакахме, но всичко се оправи. Само дето ще бъде голям инат. Като започне да реве -пищи защото е сама в стаята. Като отида при нея и веднага усмивка-32 карата. Пълна е с номера.
Сега едни големи  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug на всички.
Мимето80, аз бях чела в една книга. 1.За сокчетата- ако се види,че акото е зелено да се спре даването и след една седмица да се пробва отново. Същото важи и за пюретата. Нашето педи ни каза да даваме сок от диня, пъпеш, гола праскова все хубави неща. Гледам, че добре и се отразяват нямаме странични ефекти. Само дето одеве като и смених пампата в акото имаше диня.  Laughing Laughing Laughing Изведнъж се притесних, че е кръв, но не е. Та се успокоих.
Гледам, че на всички слънчицата растат като гъбки и хубавеят. ПУ-ПУ да не са им уроки на децата. Да ви се похваля вече си влязох в едните дънки от преди бременността. Само, ЧЕ не мога ди ги закопчея. Иначе съм свалила 7кг. остават още 10-на. Но постепено. Това е от нас за сега. Пак ще пиша и ще ви чета тайничко.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 21 юли 2009, 21:18 от brawneye

# 287
  • Мнения: 285
Здравейте и от мен Никито е станала 6650 гр а Мадито 5950 гр биха ни втората ваксина и сега сме малко кисели, а пък мама я боли от три дни един зъб   #Crazyднес ходих на зъбар и познайте най зле е един мъдрец утре съм на хирург  Sick ,това е тоз месечния ни отчет
Мимето напълно възможно ние също си хапваме плодови пюренца и акито се променя
и сок пием след един прием на сок от диня в акито имаше следи от него ама аз като го видях не включих веднага  Shocked помислих го за кръв ама бързо разбрахме каква е работата  Mr. Green
Приемате ли още един състезател в състезанието по акане  Cry вече четвърти ден Никито не е акала само тази чай биогая не съм купила  ooooh! и не знам вече какво да правя  newsm78
ksd_q прегръщам те силно и се моля за цялото ви семеиство ангелчето Сиянна скоро да се върне при вас под формата на една принцеса  newsm45 newsm17

Приятна вечер на всички Hug Hug Hug


# 288
  • Мнения: 309
Здравейте! Hug
Деси, голям купон е било на морето май, а? Laughing
Мара каси, още не съм станала кума, сватбата е сега в събота!Аз си купих рокля от скай сити за 70лв, беше намалена и най- вече имаше гигантски размери Blush, точно като за мен!Роклята е черна с лъскав оттенък, корава материя, много прилича на лен, ама май не е, защото изглежда много официална!Иначе кройката е права, дълга е до малко под коляното с къс ръкав - но не точно къс, ами нещо средно между къс ръкав и презрамка!Купих си и плат органза за шал, че много ми висят кожи по ръцете, а имам и стрии и ме е срам! TiredНо съм доволна, много добре ме прикрива!Е не върши чудеса, ама то и няма как! TiredЩе сложа снимки, ама все време не остава да разуча как се постват тук и все отлагам! Rolling Eyes
Mamacita Bandida , много съжалявам за баба ти!Била е страхотна жена!Между другото все забравям да ти благодаря за помощта да вържа слинга!Получи се и съм много доволна! Grinning

ksd_q, нямам думи! HugМила, толкова си силна и си толкова добър човек, че няма как щастието да не се върне при теб!Моля се само да бъде по-скоро! Praynig Hug Hug Hug

# 289
  • София
  • Мнения: 292
Не е още зъбчето. Побелял е венеца и много твърд, но явно има още време докато избие Sad
от утре почвам лунната диета и после дюкан, дано отслабна

# 290
  • София
  • Мнения: 12 270
Някъде прочетох, че ако си достатъчно трезвена да шофираш, си достатъчно трезвена и да кърмиш. Та, половин- една бира с храна не би трябвало да е проблем (въпреки че аз не съм добър шофьор и дори половин бира би ми забавила реакцията). Обаче бебето едва ли ще оперира тежки машини след нахранване, така че ще пробвам от време на време.

Идеята беше, че алкохолната кърма не си стои такава, а след време съдържанието на алкохол пада, както и в кръвта. Моля специалистките по кърмене да се произнесат!
  Ако ще се консумира алкохол е добре да е веднага след кърмене, така че да има максимално много време до следващото кърмене  Simple Smile

# 291
  • Мнения: 14
Здрвейте и от мен

нямах нет и колко мн сте изписал успях малко по-диагонал да ви чета Crazy

Първо,честито на всички месечинки.Да са живи и здрави всички бебчета Heart Eyes

Вери найс дано скоро милата Габи преодолее всичко и се успокои.Ако мога да помогна с нещо Hug

ksd_q,мила не знам дали аз щях да имам тази сила както теб.Прегръщам те силно и дай Боже скоро да си мн щастлива с прекрасна рожба по сърцето си Heart Eyes Hug Hug Hug

Кенга и tolinka,ако имате желание и сили пишете ни всички тук сме с вас Hug Hug Hug

Ние с Ави сме добре-пу пу.На конслутацията се оказа че сме наддали 575гр и сме вече 59см.От 2 седмици е нещо кривичка, но като виждам май не е само тя така.Постояно хленчи едно мн особено мънкане.Ръцете здраво се лапат и май ще ни почват зъби.Така мился.Единствено се успокоява когато е на ръце но права.Легнала не ще и не ще.Оставя ли я легнала или в активния център започва да се киселяви.Както сама си заспиваше в кошара сега само с люляне на краката с възглавница едвам успявам да я приспя редувайки се с майка.Какво им стана на тези бебчета не знам ThinkingА и жегите я мъчат милата.
Мислех си онзи ден как за пръв прът искам да дойде вече есента,да се разхлади, да рахатяса детето, да поотрасне, да се поочовечи. Heart EyesМакар, че като се връщам назад мн ми липсва малкото същедтво с едвам отворени очички и мънички пръстчета и ръчички Heart Eyes

Момичета я помагайте къде да намеря да купя биберон-гризалка?Взех гризалка обикновена на Ави ама тя само я мандахерца в ръцете си и не я лапа.Ако успее да я доближи до устата си почва да я ближе Mr. GreenТърсих в няколко магазина но или ме гледат страно или м и предлагат биберон с пъпчици.
asia_nika,ти не беше ли пуснала линк със снимка от онлайн магазин с точно такива биеброни newsm78моля те пусни го пак. Hug

Хайде остявам ви, че късно стана, а и забравих какво още искам да пиша Crazy Grinning

# 292
# 293
  • Мнения: 182
Добро утро !
И ние да се отчетем ,че вчера бяхме на консултация.Емо тежи вече 7230гр и е 63.5 см.Сложиха му и втория пентаксим.Снощи имаше лека Т.,общо взето кривичък беше през деня.Сега още спи а снощи хапна последно в 10,но пък заспа чак към 12 .
Личната ми препоръча сок от кайсии и праскови и аз ей така  Shocked.Аз не смея ябълка още да давам тя тези мъхести плодове ще ме кара да давам ,нещо жената се издуха.Щеше да му сложи ваксината без да му слуша гърдите,добре че съм аз да й казвам.Венците щеше да му гледа и забрави  ooooh!
ksd_q от постовете ти винаги лъха доброта и кураж а сърчицето ти сигурно е свито от мъка.За пореден път ти изказвам моето възхищение.Ти си невороятен човек и ще се моля за теб Господ да те дари с едно живо и здраво момиченце и ти да си много щастлива с Денис и малката принцеса.Много целувки от нас!

# 294
  • София
  • Мнения: 243
Здравейте и от мене мили майчета!  bouquet
На всички много благодаря за съпричасността.Носите ми много утеха. Hug Heart Eyes
Десси Май много кеф е било на морето и ние отиваме там към края на месеца.
Мамасита Бандита съжалявам за баба ти и моята беше много открехната,чак караше мъжа ми да се изчервява като бяхме още гаджета. hahahaИмам представа коло ти липсва. Hug
Момичета май вече доста от нас захраниха бебоците,явно зависи от педиатърката newsm78
Олчето и Дея нещо много се загубиха.Дано децата да са добре. Praynig
Ние ще ходим на консултация чак в понеделникк,че още чакаме да не цъфне и малкия с лилав език Rolling Eyes
Може и тогава да не ни бият ваксина,педиатърката ще прецени на място какво му е състоянието на малкия и има ли опасност. ooooh!
Целувки на всички бебенца и априлски майчета. Heart Eyes

# 295
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Здравейте момичета  Hug Не съм ви писала отдавна ,ама в къщи сме подхванали едни ремонти дето май край нямат  newsm78 Надявам се да свършим до 1-ви август ,защото тогава ще кръстим Габи и ще се изсипе родата от Русе  ooooh! За място на Кръщението избрахме Драгалевския манастир. Ще ви кача снимчици след събитието  Wink Другото е ,че вече имаме и датата за почивката ни - 22 август . То ще е една почивка ...... както казва *ДЕССИ* " с деца на море " ,ама не се оплаквам нали ще сменя обстановката най малко. Ако някой има впечатления как се отразява на бебчетата плажа нека сподели . По колко време седите на плажа ,има ли и по малко слънчице или само на сянка ,а може ли да я топна в морето или да и пълня басейнчето ? Другото което става с нас е ,че нямаме белег от БЦЖ-то . Сега процедурата май е да правим манту. Спомням си някога и с Джони така беше и като стана на 2 годинки го повториха в белодробната болница на горнобански път . Да видим сега  newsm78 Утре сме на втората ваксина Пентаксим и тогава ще разбера и повече . Иначе Габи е добре . Послушна е много  Wink Гука си сама в креватчето ,ама най обича някой да седи до нея и да си говорят  WinkВече си играе и с играчките . Държи си сама дрънкалката и чад-пад си  шибва веждата ,прави една физиономия  Naughty .....Да ревна или не "..... и в крайна сметка се нахилва  Mr. Green . Ще пиша скоро пак  Heart Eyes Голямо гуш за всички от мен  Hug Hug и нацункайте малките ангелчета  Wink

# 296
  • Мнения: 3 211
Прави ли някой новата тема?
Имам предложение: вече да махнем снимките на новородените бебчета, а да направим само табличка с датите на раждане и да се намали първия пост. Какво ще кажете? В последствие, ако на някой му се играе с фотошопа да направи един колаж от снимки на вече порастналите ни бебчета.

# 297
  • Мнения: 14
Жабче и ние с приспиването сме зле от седмици насам.Спи и се но мрънка и не заспива,затова вземам една плоска възглавница сядам на леглото с опънати крака слягам я в/у краката си и слагам Ави далегне на нея и започвам да си клатя краката за да заспи.После я пренасям на креватчето и.

Бен ние също гледаме да пазим спокойствие доктао я храня че е някакъв ужас.Почва да се върти да зяпа да се разсейва и не може да се нахрани.А мн е сладка понякога като яде спира и почва под биберона на шишето да приказва разни агууу-грррр-аааа и тогава вече няма спасения,аз започвам да се хиля и тя се хили отдолу.Абе въобще какво им става на тез деца  CrazyЯвно вече започват да се учовечват и да са им интересни мн неща от ежедневието да искат да гукат да разглеждат ама ако може всичко това да става на ръцеее и прави. Crazy

Чоки благодаря ти мила Hugаз видях такива в Биберона до нас ама мн големи изгелждат на живо а Ави с малката уста как ще го лапа не знам и на тях пише 3-та стъпка Thinking Но ако  н е намеря др ще взема.
Даже мислехх за някакво гелче да я мажа да и облекчава.Има панзорал по аптеките ама искам да говоря с педката първо Thinking

# 298
  • Варна
  • Мнения: 618
Днес Магдалена има имен ден и месечина, затова Ви черпя виртуално :

 

 и за всички сладки бебочета

Честито на всички именици-да са живи и здрави!

# 299
  • Мнения: 2 090
Dido4ka,честит двоен празник на дъщеричката ти Mаги!

              Честит имен ден и на Маги.Савова!
 


Enigma,Принцеса Рая,голям кеф беше на морето,да sohappy

emiliarie ,Ани беше съвсем спокойна на плажа,кокореше се,оглеждаше се,и се хилеше постоянно.Почти не спа там.Зора беше вечерта в квартирата Whistling.Първия ден стояхме от 13h до 18h,бая се притеснявах да не прегрее малката,ама пусти мерак Embarassed.На следващия ден отидохме в 10h,стояхме до 12.30h и после след 16.30h пак  Sunglasses.Само на сянка я държахме през цялото време,а в морето както вече писах потопихме само пръстчетата.Аз лично не бих я потопила цялата в морето.А в басейнчето как ще я слагаш всъщност,или само ще я топваш от време на време Thinking.Морската вода е толкова замърсена,че аз не бих потопила повече от пръстчетата на крачетата,много са мънички още  Rolling Eyes,и се страхувам.
Дано по-скоро свършите с ремонта,и спокойно да си изкарате кръщенето Hug Heart Eyes.Ще чакаме снимките smile3508.

ssillvvi ,и моята щерка така се разсейва докато яде-гука,хили се,гледа ме в очите Crazy hahaha

Имам предложение: вече да махнем снимките на новородените бебчета, а да направим само табличка с датите на раждане и да се намали първия пост. Какво ще кажете? В последствие, ако на някой му се играе с фотошопа да направи един колаж от снимки на вече порастналите ни бебчета.
Идеята ти ми се струва чудесна Peace,само ако се намери някоя разбирателка на Фотошоп,с достатъчно свободно време Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт