Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 5 079
Тук сме, здрави сме!
4 дни бяхме на къщата ни, в събота заминаваме пак. Идваме насам само заради Вели и логопедичните му занимания.
Доста съм изпуснала, надявам се да обхвана коментираното. Mr. Green
Благодаря на Маги Савова, на Енигма и Деси, че се сещате за нас! Heart Eyes
Деска, Анито е страхотен морски! Поздрави я от Елина, която се задоволява само да е "селянка", засега. Joy Майтапа настрана, но е страхотно в къща с двор... Прохлада, сенки, тишина. Отспа си там бубата.
Вижте даже колко сме облечени под дебелите сенки, но си беше хладно, наистина.

Много сладки порастнали бебки и бебоци, Жабче, страшни кукли са жабетата... Тези снимки по корем си плачат за аватар. Heart Eyes
Мамочка, ама каква е бузанка Мишката... Голяма ми е слабост красавицата!!! Heart Eyes
Енигма, дано бързо и мине на кака Дени, а Томи да не се ошарва отсега още... Praynig
Мамасита, дано е на по - добро и светло място баба ти...

ksd_g, благодаря ти, че не си ни забравила. Че ни се радваш и наглеждаш. Чета почти всичко, писано от теб, поплаквам си тайничко и както другите майчета благодаря на Господ, че не ме е поставил пред това Изпитание... Моля се от сърце Той да ти изпрати едно красиво, здраво момиченце, в чиито очички да виждаш своята Сиянна и тя да ти се смее оттам. Моля те, не се оставяй на мъката и не спирай да живееш заради тази си мечта. Heart Eyes

Спането и на нас ни е проблем понякога, но то си е съвсем в реда на нещата. При Вели заспиването беше само на цица, докато Елинката си заспива и самичка, и с биба, и в количката, само, че в последното съоражение само и единствено ако тръмбовам като Жабчето, иначе го има ето това:  Shocked Поради тази причина заседяването по кафета и паркове с майки по съдба засега е кауза пер дута. Tired
Стачки ми прави когато си ще, като беше болничка обяснимо не вадеше обичайния апетит, и сега от жегите поцоква понякога много, друг път чак се дразни като и дам вълшебната цица. Mr. Green
Ji Ji Ji, много неприятно това с вас, дано вече красивата ти щерка се успокои и да похапва с кеф! А как го установихте, проблема с ушетата?
Съни, хайде да оздравявате и вие с Вики вече де.. Crossing Arms Много му се събра на малчо. Sad

Ето редовната порция снимки:

Кацнала калинка... ... от една градинка... Mr. Green
С шапка "невидимка".

Кокона. Heart Eyes
Пак.
Ама съм сериознааа. Grinning

# 301
  • Хасково
  • Мнения: 180
Здравейте мами на сладури и сладурани!
Прочитам ви, но не винаги мога да пиша.
И ние имаме проблеми с изхождането, но клизмата я прави таткото с листо от мушкато. Мен ме е жал. И на каката той ги правеше. Поне при нас помага, но ме е страх да му станат лениви червата. newsm78
Още не сме се захранвали, ще почакаме.
Четах, че вече си мушкате палците в устата. Михаил ако може би си мушнал и двете ръце вътре.

От няколко дни през 4ч.  хапва малко /поне според мен/, а през нощта след 5-6 часа сън изяжда млякото и от двете гърди. Не ми се вижда много правилно, но как да го отуча. newsm78

На море ще ходим в края на август, но ще си вземем и една баба, хем да помага, хем да се топне и тя в морето, че иначе няма кой да я пусне. Simple Smile Че няма да е почивка е ясно, но поне децата да сменят въздуха.

ksd_g,
  Hug.


Мамасита, дано е на по - добро и светло място баба ти...

Praynig
И аз съм съгласна да се направи колаж на бебешоците. Аз правих на моите дечица с друга програма, ако искате ги погледнете тук!  и тук и последно тук!

# 302
  • Мнения: 63
Здрвейте и от мен

Момичета я помагайте къде да намеря да купя биберон-гризалка?Взех гризалка обикновена на Ави ама тя само я мандахерца в ръцете си и не я лапа.Ако успее да я доближи до устата си почва да я ближе Mr. GreenТърсих в няколко магазина но или ме гледат страно или м и предлагат биберон с пъпчици.
asia_nika,ти не беше ли пуснала линк със снимка от онлайн магазин с точно такива биеброни newsm78моля те пусни го пак. Hug

Хайде остявам ви, че късно стана, а и забравих какво още искам да пиша Crazy Grinning

Здравейте, от толкова отдавана не съм ви писала че чак не помня...Опитвах се през цялото време а ви изчета, обаче СЕ ПЕРДАВАМ.. Laughing  Shocked Докато прочета една тема вие сте свършили втора..хаха
Ако задавам повтарящи се въпроси моля да ме извините. Simple Smile
ssillvvi  намерих това: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=5101 Пише че е за малки устички Simple Smile

Момичета като ви чета постовете все едно за моята малка палавница Виктория чета -
1.Акаме прес 3-4 дни, май е наследствено при нас, че и аз съм имала такива проблеми като бебе
2.От 2 седмици вече спим само за по 2 ч. на ден
3. Понякога се дърпаме от гърдата и не искаме да ядем и ревем та се дерем
4. Никога не е заспивала сама, само с разхождане с количката, но слава богу взе да заспива и с люшкане напред-назад
5. Мрънка като остане сама, а като я вземеш само права в ръце иска
Мога да я похваля че се държи на крачета по много време без да се отпуска и ортопеда като ни гледа преди седмица каза че се развиват ставичките по-добре от очакваното и да я държим на крачета отпусната клкото иска. Simple Smile
Мисля да й взимам проходилка вече...хахаа  Party
Още много имам да пиша, но мрънкаме з аманджата си вече...
Обичам ви и много  Hug

# 303
  • Мнения: 93
Сякаш нареждането на публично място няма желания ефект - пак си мрънкаме по цял ден, не щем да спим и заспиваме само на цица или след половин час люшкане и голям рев в шезлонга  Twisted Evil В количката все по-малко искаме да стоим. Днес след като се носихме почти през цялото време резултатът е мускулна треска на ръцене на мама. Така се изнервих, че си обещах да не излизам вече на разходка сама, ако ще турско да стане.  Close Ще видим до кога ще устиска. Не мога да си обясня защо не иска да стои в тая количка. Иначе пък е страшно интересна гледана отгоре - не гледа наоколо докато ами гледа количката  Rolling Eyes
Олче, ушичките се проверяват като се натисне по-силничко в основата на ушенцето там където се свързва с лицевата челюст, но не отдолу от към меката част, ами отпред (има един хрущял, който е като издутина) - дано се разбира нещо newsm78 Също в някои случаи се натиска и зад ухото в промеждутъка между костите на целюстта и на черепа, но не съм сигурна дали това не е само за определени случаи и заболявания  newsm78 Аз уж го знаех това, но явно не съм натискала достатъчно силно, защото като я пробвах нямаше реакция, а докторката като я пробва се разпищя.  Confused

# 304
# 305
  • София
  • Мнения: 5 079
Мацки, пускам НОВАТА ТЕМА, само малко съм я попроменила и орязала линковете, по - натам се кандидатирам да направя колаж и с Фотошоп, но нека да е след месец примерно. Едва ли някой лятото точно има време да се затваря и да виси пред компютъра.

Деичкааа, къде бешеее...? Heart Eyes Crossing Arms Naughty

Общи условия

Активация на акаунт