Ендокринолог за следене на бременост при Хашимото

  • 4 794
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 339
Момичета, аз писах и в друга тема, но сега се нуждая от спешна информация. Имам положителен тест за бременост, а ТСХ ми е с много високи стойности - 6.8.
 Имам спешна нужда от консултация с еднокринолог, но д-р Начев  лекаря, при който съм ходила последните няколко пъти,  в момента е в отпуск. Имам си лични съображения и не бих искала да посещавам д-р Катя Тодорова. Моля, ако някой има подобно заболяване и ходи при различен ендокринолог от д-р Начев и д-р Тодорова, да ми даде име и координати.

# 1
  • Мнения: 122
В началото на бремеността ми ТСХ беше 6 ,посещавах д-р Здравко Каменов от Александровска болница, но в 3ти месец прокървих и в Майчин дом се наложи да ме следи д-р Тодорова,сега съм 25 гс и посещавам нея защото моят лекар работи на един етаж с нея а и пък излезна че имам и други хорм проблеми.Лично аз съм много доволна от д-р Каменов и мисля живот и здраве след като родя да си посещавам него.Ако искаш кординати няма проблем и най важното не изпадай в паника просто по бързо намери специалист които до ти предпише терапия ,за да се нормолизира тсх.Желая ти лека и успешна бременост.

# 2
  • Мнения: 47
През цялата бременост си следях хормоните при д-р  Съботинова 22 поликлиника на Плиска,там има и лаборатория и много бързо става всичко.9714820 е телефона там,но работи само с предварително записани часове.

# 3
  • Мнения: 4 589
мен също са ме пращали при нея на Плиска. Тя е в страничното крило на поликлиниката.
Моя мъж ходи при д-р Здравко Каменов  и не остана довеолен. Само го пращаше в частния кабинет и му взимаше пари за нищо.
Накрая отидохме при д-р  Съботинова.

# 4
  • София
  • Мнения: 339
Благодаря момичета, мен Плиска ме устройва идеално, защото съм в Младост, но искам да Ви попитам пак, Съботинова занимава ли се с проблемна бременост при Хашимото, защото обикновено когато отида при обикновен еднокринолог, те имат съвсем друго становище.

# 5
  • Мнения: 47
Аз съм с Хашимото и тя ми проследи цялата бременност  -всеки месец ходех при нея за изследване и след него уточнявахме дозата.Много е мила и внимателна.Но се уговори предварително с нея по телефона,защото винаги има опашка пред кабинета.

Общи условия

Активация на акаунт