Мнение за Симеонов от СМГ

  • 23 359
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Темата е възстара, но щом не е заключена, си позволявам да я съживя.

Голямата дъщеря ще е 6кл. от септември и мислим, че е време за доп.уроци, ако искаме да влезе там, където иска след 7кл.

За уроците по математика не искаме друг, освен Симеонов. Преподавал е на мъжа ми в 5кл. и е на мнение, че друг няма като него. Прегледах линка, който води към сайта на Междучасие, обаче за 6кл. не го виждам като опция него. Дали правилно съм видяла или не гледам, където трябва?

# 46
  • Мнения: 7 161
Явно г-н Симеонов води курсове само на седмокласници в "Междучасие".

# 47
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Лоша работа.......... Дали и другаде дава уроци към днешна дата? Или пък мнения за другите преподаватели в Междучасие? От догодина поне да е при него. Иначе и учителите по БЕЛ ме вълнува как са там.

# 48
  • Мнения: 7 161
Или пък мнения за другите преподаватели в Междучасие? От догодина поне да е при него. Иначе и учителите по БЕЛ ме вълнува как са там.
Ето темата, където ще се обсъждат преподавателите от школа Междучасие:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=721157.msg25262782#msg25262782

# 49
  • Мнения: 1 970
Лоша работа.......... Дали и другаде дава уроци към днешна дата? Или пък мнения за другите преподаватели в Междучасие? От догодина поне да е при него. Иначе и учителите по БЕЛ ме вълнува как са там.
Проверете в ПЧМГ дали няма курсове в 6-ти клас.
Ако не - запишете детето при Златилов примерно в 6-ти клас, а за догодина като се интересувате за сроковете със сигурност ще успеете да се включите за Симеонов или в СМГ или в Междучасие или в ПЧМГ, и на трите места води курсове, поне тази година беше така.

# 50
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Златилов също не го виждам като опция в Междучасие за шестокласниците

# 51
  • София
  • Мнения: 3 293
На сайта на Междучасие се виждат само преподавателите, при които има свободни места. Обадете им се и питайте. Може някой да се е отказал и да ви запишат.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Симеонов не води курсове за 6 клас никъде. Изберете си за т.г. друг преподавател, пък догодина ще запишете детето при него. Наистина е невероятен , но все пак всичко си е и до дете. Laughing
 По принцип за 6 клас почти няма никакъв избор на преподаватели, но пък може т.г. да има добра алтернатива  Peace.

# 53
  • Мнения: 1 970
Миналата година учебната 2011/2012, моето дете деше 6-ти клас и ходеше на курс  при Златилов,  в Междучасие. Не зная къде на друго място е водил, предполагам и в СМГ. Тази учебна година - 2012/13 година го срещах често в Английската, където се водеха курсовете на Междучасие, със сигурност имаше часове с 4-ти и 7-ми клас, за 6-ти не съм сигурен, но питайте в Междучасие и в СМГ, ще Ви ориентират.

# 54
  • Мнения: 976
     Може да съм писала и преди в темата, но по повод на сина ни - понастоящем в СМГ по съвет на Симеонов, при когото ходеше на курс в 7 клас. Тази уч. година записах пак при него и щерката, въпреки че имаме татко, който може да ни подготвя, но го направих заради харизматичната личност на преподавателя. И какво стана - при първоначално желание за езикова, изведнъж към средата на учебната година госпожицата реши, че иска само СМГ и нищо друго. Естествено, че той няма да ги агитира директно - от тяхната група само двама искат СМГ, но при нас е факт. Та му казвам на Симеонов - "Второ дете ми зарибявате за СМГ...!" Добре, че има и трето, та дано то поне се окаже хуманитар...

# 55
  • Мнения: 2 190
     Може да съм писала и преди в темата, но по повод на сина ни - понастоящем в СМГ по съвет на Симеонов, при когото ходеше на курс в 7 клас. Тази уч. година записах пак при него и щерката, въпреки че имаме татко, който може да ни подготвя, но го направих заради харизматичната личност на преподавателя. И какво стана - при първоначално желание за езикова, изведнъж към средата на учебната година госпожицата реши, че иска само СМГ и нищо друго. Естествено, че той няма да ги агитира директно - от тяхната група само двама искат СМГ, но при нас е факт. Та му казвам на Симеонов - "Второ дете ми зарибявате за СМГ...!" Добре, че има и трето, та дано то поне се окаже хуманитар...
Laughing smile3501 smile3501

В нашия случай това е мисия невъзможна. Част от мотивацията да учи повече математика е, за да не попадне догодина в СМГ, което ще е на 5-6 място след няколко хуманитарни желания.
Иначе и аз се колебаех за него. Обясних на девойката, че децата го харесват, заради свежия подход. Дори намерих негова снимка, за да я мотивирам. Тя избра друг по-класически преподавател.

# 56
  • Мнения: 976
       Biborana, децата са достатъчно големи и са с много точен усет, а и със собствени оформени вече критерии. Щом е избрала друг, значи той не е неин тип, вероятно свързва математиката с по-сериозни личности. Важното е да й харесва да работи с този преподавател. А от снимката на Симеонов и аз се стреснах първия път, въпреки че винаги съм харесвала мъже с брада /и за такъв се омъжих накрая Grinning/.

# 57
  • Мнения: 1
Здравейте! Случайно някой да е ходил на уроци при г-н Симеонов и да има телефона му? Знаете ли дали само в групи преподава, или дава индивидуални уроци?

Общи условия

Активация на акаунт