ФЕВРУАРЧЕ КРОТКО СЕ ИЗЛЕЖАВА В КОРЕМЧЕТО НА МАМА!!! (5)

  • 11 052
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 60
Аз се мажа с бебшеко олио на НИВЕА и съм доволна мн е хубаво и прави кожата супер мека и пухкава newsm68

# 286
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Мушмулче, честито сърчице. И аз бях вчера на преглед и ние си имаме едно малко сърце. И като се отприщих, веднага обиколих детските магазини да си сверя часовника за колички и тем подобни нещица. Знам, че е много рано но не издържах  Embarassed . Все още не се мажа с нищо, но се замислям да проверя какво има в нашата аптека.
Лек ден на всички.

# 287
  • Мнения: 239
Mushmulche, не се сърди мила. Никой не те пренебрегва умишлено.  HugС всеки ден ставаме все повече и е малко трудно.Винаги ще има някой на който няма да му е отговорено. Аз лично понеже влизам само вечер (изключваме днес) ми се събира доста за четене и без да ми се сърдите си признавам, че чета по диагоналната система  Embarassed
То в общи линии в момента ни вълнуват едни и същи неща така, че що годе се стремя да обобщавам отговорите си.

На мен като не ми отговорят питам пак  Wink Все някой ще се хване и ще ми каже.
Сега ти предлагам да не играем на "Не се сърди човече" и пак да си влизаш и да пишеш при нас. Praynig
Все пак е минало толкова малко време.Ако от сега почнеме да се сърдиме и да отпадаме от форума като круши какво ще стане след 2-3 месеца  newsm78

И от мен едно голямо ЧЕСТИТО с извинения, че не съм го казала навреме.   bouquet За козметиката аз се мажа с олиото на EUCERIN

Мъмбо-Джъмбо и на мен ми харесва твоето предложение  Wink

# 288
  • Мнения: 72
Nativenci,съжалявам мила,но не се отчайвай,ами с пълни сили напред и те чакаме да се похвалиш при нас

# 289
  • Мнения: 219
Mushmulche, много тъпо ми стана като те прочетох  Sad
Съжалявам, че така се е получило  Hug Hug Hug Не е нарочно определено.
Да ти е честито сърчицето малко!   bouquet
katyanen, Честито, мила!
Мажа се с Мамма Донна, но мисля да си купя и олио някакво и да ги редувам.
Мъмбо-Джъмбо, харесвам предложението ти  Peace

# 290
  • София
  • Мнения: 166
Mushmulche, много тъпо ми стана като те прочетох  Sad
Съжалявам, че така се е получило  Hug Hug Hug Не е нарочно определено.
Да ти е честито сърчицето малко!   bouquet

Момичета заповядайте в новата ни темичка ТУК

# 291
  • Мнения: 72
Аз се мажа с някакво измислено,забравих му името,защото нямаше друго в момента в аптеката,а аз като си навия на пръста че нещо веднага трябва да стане и не мирясвам,та за това си го купих.Иначе мисля като свърши да се ориентирам към Мустела,или някаква медицинска козметика. Simple SmileНа Мушмулче да кажа да не се сърди,честито и сърчиче!

# 292
  • София
  • Мнения: 6
natiivenci, много съжалявам  Cry, дано скоро ни зарадваш с добра новина и горе главата всичко ще е наред  Heart Eyes

Mushmulche честито мн се радвам, и аз днес ходих на плеглед и моето бебче вече е 6см и е мн добре, взеха ми кръв и ми се поду леко ръкара, но ще го преживея Simple Smile Аз още не съм си купила козметика но мисля да попитам в Аптекта, каквато ми предложат ще си купя Simple Smile На мен пък никой не ми е казал нищо по въпроса за сърцето само ми казаха 4естито преди 2 седмици и това беше Simple Smile Само дето ще съм рискова бременност защото имам кръвно и ще ходя при кардиолог да ми изпише нещо за пиене Simple Smile Не е много високо, но за бебето не е добре, така ми обясниха  Confused

Ами за сега това Simple Smile  Пожелавам Ви весели почивни дни  и успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт