Летен ФОТОШОП (Тема 67)

  • 24 251
  • 433
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 381
ехе съвсем съм му изтървала края, абе момичета как точно се свалят тези китове влизам ма или се плащат или нещо немога да ги дръпна и въобще има ли някъде урок как се работи с китове  Praynig моля помогнете на индианче като мен

# 61
  • Мнения: 6



Честит рожден ден на Криско!!!

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ето и моята рамка. Бъдете строги, моля Flutter

Как да бъдем строги с този хубавец, не, не мога.  Hug Hug
Благодаря ти! Hug Blush Хубавецът е на Дам синковеца - Влади Laughing .Правих я за конкурса, но не можах да се включа ooooh!

Зная, зная Grinning

Софи, за да си свалиш китовете, първо трябва да имат линк за сваляне. Например в библиотеката ето този първия , който Ивелина е сложила:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281732.msg11829141#msg11829141
Под картинката, която всъщност е превю на кита има линк за сваляне. Натискаш го. С големи букви пише- Download the kit here;Пак натискаш  и излиза една страница където е качен кита.
Download now, то си зарежда няколко секунди и после Clich here.... Избираш си място на твърдия диск и сваляш. После остава да го разархивираш като се свали. Това е.

# 63
  • Мнения: 510
Сентана, 2-та ти рамка е много симпатична.Относно сенките ми се струва,че са твърде черни.За да е по-реалистично вземай с пипетата цвета,който е под елемента Peace
Бебока,морската рамка е много хубава,но тези черти на снимката на мен лично ми седят много хрубо Rolling Eyes Аидеята за ЧБрамка е супер-много сладурско се е получило Grinning
Благодаря за критиките за моята рамка..общо взето и мен това ми се наби на очи,ама викам айде малко разнообразие.А и да послушам Минерва за контраста...с жълт фон отново щеше да стане много травиално Wink

# 64
  • Мнения: 7
Бебока,втората ти рамка многооооооооооо ми харесва ама многооооо newsm10

# 65
  • София
  • Мнения: 5 289
Бебока и двете ти рамки много ми харесват браво.
Тва за днес:

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
Без членски внос не пишех, че вече имам срам Mr. Green
На Румката рамките са...уаууу Hug
КАРЧЕВА много ми харесват и твоите.
Пропуснах и рождения ден на Ивелининя малък мъж Blush Да е жив и здрав  bouquet
Вейдър и твоята е много хубава и с настроение  Hug
Въобще всички рамки ми харесват.





Апропо имам въпрос - то вярно че всеки ги прави както му харусват...или както е неговия подход но..Забелязавам, че снимките са много малки а рамките големи Mr. Green Дано ме разбирате щото аз понякога трудно се разбирам Crazy Т.е нали правим рамката заради снимката...не трябва ли тя да е акцента. А когато е малка някакси ми се губи между елементите. Или аз нещо съм сбъркана Crazy

# 67
  • София
  • Мнения: 5 289
Ооо Хера жива ли си бре Mr. Green.
Най-после да се включиш, ще има глоби. Laughing

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
Ооо Хера жива ли си бре Mr. Green.
Най-после да се включиш, ще има глоби. Laughing
Жива ама мързелива Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 400
Здравейте пак!
Всички рамки на страницата ми харесват! Hug

Хера, ще се опитам да ти отговоря, макар че ти си си отговорила сама - на който както му харесва. Няма правила - едни акцентират върху снимката, други върху рамката. Въпрос на виждане е.  Grinning

За да не е само дъра-бъра ето и от мен нещо :

Казвайте - какво да й бутна? newsm78

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
Казвайте - какво да й бутна? newsm78
Нищо Mr. Green На мен много ми харесва.
По горния ми въпрос пак де - то е ясно, че е на всеки както му харесва повече но си помислих, че аз бъркам някъде де Crazy

# 71
  • Мнения: 84
Ох, два дена не съм влизала и толкова много сте сътворили. Исках да кажа много работи, ама то 3 страници.... та им изпуснах края.
She_R, всичките ти рамки са много красиви!
Карчева, последната много ми хареса  Peace
И бебока - онази с момиченцето и куклата е страхотна  Peace
И още имаше... ама...
Още една сънлива от мен

# 72
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Записвам се, за да ви следя! Wink

# 73
  • Мнения: 510
И нещо много детско от мен Grinning

# 74
  • Мнения: 381
She_R много ти благодаря за съвета   bouquet
изтеглих си кита и направих една рамка ама много голяма стана 6 МВ и как им намалявате размерите и въобще къде ги качвате тези големи неща?

Общи условия

Активация на акаунт