Летен ФОТОШОП (Тема 67)

  • 24 247
  • 433
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 289
Хаха добре си се поразровила ти Mr. Green.
Ами тва е ретуш, ползва се придимно Clone stamp tool, Healing brush (spot) tool и накрая с пипетката се взима цвят от желаното място и с мека четка на 20% опацити се минава там където има нужда.Минерва ме научи да правя по добър ретуш и ти предавам нейните думи.

# 46
  • Мнения: 293
Карчева,поразрових се в твоите неща  Mr. Green и искам да питам тези от вас които са "навътре" във ФШ,как се постига това???
http://www.flickr.com/photos/38918577@N05/3589995356/in/set-72157618920834755/
Vij tova - ot Minerva:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397573.msg11432104#msg11432104

ivelina karavasileva da ti e jiv i zdrav sina i mnogo da te radva!

 Tada  newsm59  newsm18 Tada Gift costumed034

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 15:48 от nela_66

# 47
  • Мнения: 7
Момичета благодаря на всички за пожеланията ,супер сте Hug  bouquet Heart Eyes
Ео го и вече порасналото момче

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 16:15 от ivelina karavasileva

# 48
  • София
  • Мнения: 5 289
Малко снахата.... Laughing



И едно колажче:

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 16:40 от КАРЧЕВА

# 49
  • Монтана
  • Мнения: 220
Първо-честит рожден ден на Крисчо на Ивелина,да е жив и здрав и само радост да ви носи.  bdbaloni

Рамката на Lati е много нежна,харесва ми.
Карчева,и твоите са хубави,особено тази със снахата Wink.
За творбите на She_R,нямам думи-такива чудни композиции като нейните едва ли скоро ще мога да правя  Blush...Затова сега ето нещо скромно от мен:




Чудя се сенките сега добре ли са?!  newsm78

# 50
  • Мнения: 510
Това от мен за днес. Знам,че търпи много критика,ама карай...поне е весело  Grinning

# 51
  • Мнения: 1 182
Роси-хубава е ,но според мен ще е по-добре на жълт фон и да вкараш нещо зеленко. Peace
Ивелина-много сте сладки с рожденника. Hug

# 52
  • Мнения: 1 400
Здравейте, банда! Hug

Честита да е новата темичка и пълна с красоти. Радвам се да видя, че Румка и Ани са наминали насам - не ни забравяйте, ей! Hug

По ред причини и обстоятелства не можах да се включа в предният конкурс макар че имах една рамчица направена. Ще я покажа тези дни, че нещо не мога да си вляза в акаунта днес ooooh!

# 53
  • Мнения: 1 015
Norra може да пробваш с пен тула си чертаеш пътечка, даже може да използваш снимката, която си постнала. Чертаеш с пет тула по очертанията, след това с тайп тула отиваш върху пътечката и цъкаш отгоре. Така текста, които ще въведеш ще върви по пътечката. Надявам се да съм помогнала Simple Smile.

# 54
  • Мнения: 293
Здравейте,
Карчева, улучила си на снаха  Peace Много харесвам черната рамка!
Роси*, много сладка рамка със сладки муцунки! Само , може би, долната снимчица не би трябвало да е там, или само тя да остане, без горните две newsm78.
Аз вчера си поиграх с това:

и с това:


# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте отново! Отново ви благодаря за хубавите думи, искам да кажа, че рамките не съм ги правила в периода в който нищо не ми се поглеждаше Mr. Green, тогава освен леглото и банята, друго не виждах. Тези рамки са от последните няколко дни, когато започна да ми се възвръща хъса към рамкирането.
Гледам много нови момичета има, за което много се радвам. Ще ме прощавате, но не мога да ви запомня всички , така, че ще свикна. Иначе относно вашите рамки, виждам добри такива, и  мисля,че няма някоя , която да не стигне до по-добро ниво. Всичко с времето , опит и повече скрапове и снимки, се получават наистина красиви спомени. Hug Hug

# 56
  • Мнения: 1 400
Ето и моята рамка. Бъдете строги, моля Flutter

# 57
  • Мнения: 119
Serene__ Благодаря ти   bouquet

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ето и моята рамка. Бъдете строги, моля Flutter

Как да бъдем строги с този хубавец, не, не мога.  Hug Hug

# 59
  • Мнения: 1 400
Ето и моята рамка. Бъдете строги, моля Flutter

Как да бъдем строги с този хубавец, не, не мога.  Hug Hug
Благодаря ти! Hug Blush Хубавецът е на Дам синковеца - Влади Laughing .Правих я за конкурса, но не можах да се включа ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт