"Срок на годност" на жената

  • 4 525
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Провокирана от няколко теми във форума, а и от разговори с приятелки, реших да попитам и тук.
Има ли според вас жената срок на годност - т.е след една възраст около 27-28 години според общественото мнение жената трябва да е задомена, с две деца, в противен случай животът й е свършил или е заклеймена като стара мома.
И не, темата не е на колко години една жена е стара мома.

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 16:26 от Фреш

# 1
  • Мнения: 334
Късметлийка съм да се разпиша първа!  newsm44
Има единствено биологичен часовник, тоест в действителност възможността ни да станем майки с времето намалява.
Останалото са глупости!

# 2
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 291
Що за мисли се въртят из главата ти? newsm78

# 3
  • Мнения: 17 414
Има, според мен- срок на годност си е твое определение. Колкото по- дълго живее сама, толкоз й е по- трудно да съжителства с друг човек после. Не обобщавам, наблюдавам. И с мъжете е тъй.

# 4
  • Мнения: 1 008
Аз си мисля,че всичко си
има срок на годност.

# 5
  • Мнения: 516
Мен ме интересува срокът на годност на мъжа. Така, де. Да не се окаже, че на Перфектния му е изтекъл срока на годност?  Laughing

# 6
  • Мнения: 212
Мъжете нямат срок на годност, отново според общественото мнение.
Мъж със значително по-млада жена не прави впечатление, но жена със значително по-млад мъж скандализира.

# 7
  • Мнения: 502
   Според темата,която те е провокирала да пуснеш тази-да. Пак в онази тема прочетох мнения,според които жената може да бъде само една утроба,инкубатор и точка. Без емоции,без угризения. Че и бизнес даже става от това,печеливш.

# 8
  • Мнения: 2 448
Ама това голям стремеж към задомяване и майчинство - направо с това се закърмят момичетата, че това е заветната цел, намиране на великия ТОЙ и раждане на потомство. Ами после, какво следва? Може би сме готови да умрем спокойно изпълнили природния си дълг.
Иначе всички имаме срок на годност за съжаление. Иска ми се да сме вечни, ама не сме.На кой колкото му е драснато.  

# 9
  • Мнения: 516
Унизително е, когато една жена се омъжва само заради общественото мнение. Бракът не трябва да е цел, а следствие.  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 212
Флор, така е, но колко много жени го правят точно заради общественото мнение ...

# 11
  • Мнения: 9 990
Аз лично не познавам ни една такава, омъжила се заради хорското мнение... newsm78
По-скоро заради такова, много омъжени нещастно стоят в брака си и търпят... Thinking

# 12
  • Мнения: 2 448
Аз лично не познавам ни една такава, омъжила се заради хорското мнение... newsm78

Те пък ще ти кажат, ако е така.  Laughing

# 13
  • Мнения: 9 990
даже тенденцията да не се сключва изобще брак-се увеличи.Вивеят си така хората и не ги бръсне нищо... Laughing
то теамата явно си има предистория де,,,която аз не знам очевидно

# 14
  • Мнения: 712
Срок на годност...? Май имат, и жените и мъжете  Peace
Като се разхлопа и разтропа всичко, когато вече не може да се поправи, май срокът е минал.  Peace
Какво общо има бракът?

Общи условия

Активация на акаунт