КГБ = Клуб на Готините Баби - 81:)

  • 19 027
  • 436
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета!
Горещи поздрави от Варна, че нямаме поне хладни!
Всички прозорци и врати са отворени, освен входната, вентилаторите се въртят, обаче ни перде мръдва, ни перчем се вее!
Момичета приемам поздравления!
Макар че си реших докато не постигна нещо да не споделям, че ...... трудно ми се сбъдват казани предварително неща.
Но сега ще ви кажа, понеже тръгнаха нещата:
С голям зор, много изприказвани приказки, и малко кавга, успяхме да убедим Стефан да поставим климатик поне в хола! Леле-мале!
Не позволявал да му се дупчи къщата, много ток харчели, вредни били.......две години го кандърдисвам!
Как се съгласи, още не мога да повярвам, но вчера дойде майсторчето в къщи, говориха, а сега Дилянчето отиде с него за климатик!
Понеже през зимата сме на наше парно, нямало нужда за два месеца горещини, да се дупчи къщата! Доводи и чудо!
Корава делиорманска глава ли, логика ли, не знам!
Много се радвам, защото си го извоювах в дълга битка!
А как си вкарах автогол пред майсторчето! Гледам го едно такова младичко, и реших че ще ме подкрепи, Стефан като се опъва и дори пред него продължава да не иска климатик, и аз казвам: Ти сигурно във всяка стая имаш климатик, кажи му че е удобно и необходимо! А то казва- Нямам климатици, и не ми и трябват! На което аз въртя очи и махам зад гърба на Стефан, то взе да маже и да глади, че разликите в температурите в стаите и навън не били полезни и т.н., без малко да се самообеся, от престараване! Хи,хи,хи...!
Ама, мина де! Хем ви се похвалих, хем  ви се оплаках, ама трябваше да споделя, че ми се събраха калабалък емоции, да не гръмна!
Днес правих пълнени пиперки, в кухнята е пъклена горещина, ама поне утре няма да готвя.
Приятен след обяд! Стойте на сянка или на климатик, че повечето имате, както споделяте.

ДИДИЯ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗЕТЯ-МАЛЪК,
ДА Е ЖИВ И ДА Е ПО-ЗДРАВ ОТ КАМЪК,
ДА Е ВЛЮБЕН В ЩЕРКА ВИ, А ВАС ДА УВАЖАВА,
ДА ПОЛУЧАВА ОБИЧ И ДА Я РАЗДАВА,
С ВДИГНАТА ГЛАВА ДА ВЪРВИ НАПРЕД,
С МНОГО ХЪС И ОЩЕ ПО-ВЕЧЕ КЪСМЕТ!
                                      НАЗДРАВЕ!

            newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover newsm59




# 421
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Танче,ха честито! Той като види до довечера какво ще му е хладно и хубаво,ще се успокои. Joy Joy Joy Пък с климатик дори като го спреш пак дълго остава хладно. То не,че аз имам,ама щерката в Русе си сложиха,пък и на морето в стаята си имахме,та го установих.Еееееее,със здраве да си го ползвате!

# 422
  • Мнения: 7 391
           Танче,само като си представих какво си правила зад гърба на Стефан и умрях от смях! Joy Joy Joy Ама и тоя техник си е за убиване.Той вместо да взима комисионни,че убеждава хората трябва да му се удържа от заплатата,че ги разубеждава.Със здраве да си ползвате новата придобивка и да убедиш на практика дядото,че страшно с климатик няма!Благодаря за стихчето за зетя! Ще му го покажа като се върне! bouquet

# 423
  • София
  • Мнения: 16 042
Дидиа, дае жив и здрав малкия зет! Да се разбирате и слушате взаимно години напред.
А за старците - хем не могат, хем са твърдоглави. Не  се ядосвай, че и на тях и на внуците трябваш.
Танита, честито за климатика, със здраве да си го ползвате и все повече придобивки да разрешава  Стефан. Аз май ще остана единствена без такова чудо.Но  у нас сякаш няма нужда - пред всеки прозорец има  широк балкон и слънцето не влиза вътре. Топло е, но поносимо.
Аз бях при Криси. Горкото тъгува за баба си и иска тя да дойде. Свикнала е с баба и сега само за нея говори. До края на тази седмица и свършва антибиотика и сигурно ще ги изпишат. И тя и майка и се изнервиха в болницата. Постоянно и правят процедури, инхалации, редуват лекарства през 2 часа. Време за сън - от 2 до 6 сутринта. Постоянно е на кислороден апарат, как ще свиква да диша без него?

# 424
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
ДИДИЯ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на по малкият ти зет.Богата си ти от страна на зетьове,от тяхното уважение и обич.
А на него желая да запази съкровените и дръзки мечти,да могат да се осъществят и с гордо вдигната глава да гледа в бъдещето




# 425
  • Видин
  • Мнения: 961
Дидка, честит рожден ден на зетя!
Да е здрав и с много късмет,
щастието да му се усмихва навред,
да носи вкъщи много парички и
да обича своята женичка! Hug





Танче, честита ти придобивка!Със здраве си я ползвайте  bouquet

Момичета, стойте на хладно и пийте студени чайчета и скочета! Hug

# 426
  • Мнения: 77
Янче, Дидия, Айша, Жаки, благодаря за пожеланията! Не е кой знае какво, но нали е необходимо, и нали с битка е постигнато, радвам се от душа.
Дидия, сигурно съм била голям образ, кокорейки се зад гърба на дядо Стефчо загубила "ума и дума"!
Климатика току-що пристигна, но го сложиха в гаража, че майстора имал работа днес и утре! При мен работите стават яваш-яваш, назлън-назлън, бутайки ги, тикайки ги, хуууууубаво да ми скъсат нервичките, да не смея да се зарадвам! Но здраве да е, повечето мина, по-малко остана!
Може и да свършат горещините, докато се освободи майстора!
Това е положението!
След 19ч. ще ходим уж да се топнем в морето, само да не ме хване мързела, че доста се върви до плажа ни.
Приятна вечер!

# 427
  • София
  • Мнения: 16 042
Танита, не се отчайвай. Ще има и други горещини. А  като застудее в началото на есента може да го пускате вместо парното. Така ще имате избор, важното е да работи - нали е в гаранция.
Я си представи, че на Стефан му хареса и го примързи да хамалува на парното.

# 428
  • Мнения: 221
Зиче, Танита, честити ви придобивки,  Peace да сте живи и здрави да си ги ползвате.  Peace
Танита толкова се смях  Joy Joy Joy как си се мъчила да накараш майстора да не говори против климатиците... Joy само като си представя... hahaha Е дано скоро го монтират, за да си го ползвате, докато все още е топло.  Peace
Айша, милото детенце,  newsm78 няма ли нещо на този свят да му помогне.  newsm78 Много е лошо, да гледаш малко детенце, когато трябва да играе, да лежи безпомощно, и да иска баба си.  Cry
Голяма горещина е днеска, страх ме е да се покажа на вънка, и цветята са увисили листенца.  Mr. Green
Днеска почина една моя комшийка, тъжна работа... ooooh! но жената си беше болна.  ooooh!

# 429
  • Мнения: 7 391
           Айша,Дуня,Жаки благодаря за поздравите! Той,зетя,си ми е добър и лъчезарен,който го е видял винаги това му е правило впечатление!Винаги е усмихнат и даже щерката му се е качила на главата! Laughing
           Айша,много ми е жал за милото детенце!Дано го стабилизират!Как пък можа да е в такава тежка форма,защото вече ти писах,че имахме детенце с тази диагноза и си ходеше на ДГ и по нищо не му личеше.
           Танче,много си е добре с климатик.На мен един родител ми купи в ДГ и мога да ти кажа,че за 10-15 минути загрява,че топлофикация с нейното парно направо ще ни изстуди.За студено не съм го пускала защото по горещините не съм на работа.Така,че щом го има ще го монтират .Работа за 30 минути,че и по-малко - пак зависи от майстора!

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Момичета живи ли сте  Hug Hug И днес минаха горещините дручко си е като има нещо студено да ти духа рай направо не разбрахме за жегите вън. Peace
АЙША милото детенце как няма вече да го стабилизират за да може да не се мъчи горкото ,пък и тези горещини още повече го тормозят  ooooh!
ДЖЕЙДА благодаря миличка за пожеланията  Hug Hug Малката вече оправила ли се е  newsm78
ДИДИЯ  възрастните ни родители не разбират ,че ние имаме ангажименти и работа която понякога не може да се остави или да се зарежат внуците за да отидеш да ги видиш .Аз почти успях на майка ми да и пресека постоянното мрънкане че трябва да отида ,когато тя е решила ,затъжила се е била. TiredРазбирам я но като не мога какво да направя .Как да оставя децата кой да ги гледа. newsm78 Та не е само при тебе това само дето ми става мъчно че наистина не мога да ида за да е спокойна поне тя . Tired

# 431
  • София
  • Мнения: 16 042
Тук взе да подухва и захладня.
Как е при вас?
А за Криси - така растат с тази болест.При нея е в по-тежка форма, по-късно е открито.
Миналата пролет като  и правиха 3-4 операции от запушване на червата в Пирогов изобщо не са направили тест за тази болест. Иначе и там лечението щяло да бъде по-друго. Най-дорбото е  антибиотик ТОБИ - прилага се няколко пъти год., около 30 000 лв струва. В Б-я засега не го изписват, правили са само опити с малка група болни. Много добре е повлияло. Но, разбира се държавата няма пари за 180 болни, а има за придобивки на властта. Но това е друга тема.
Няма и клинична пътека за болестта, приемат ги в болници и ги лекуват със силни антибиотици и с  други диагнози за да им плати ЗК. Иначе се стараят докторите, но не са всесилни. Много стана да ви занимавам с нашите проблеми, извинете.

# 432
  • Мнения: 1 558
Привет, момичета, поздрави и от мен! Домъчня ми за вас, попрочитам ви от време на време, но май все не идва ред да пиша /то не че кой знае какво има за писане при мен/

Да са честити празниците на всички, имали повод да празнуват през изминалите дни!
С пожелание за здраве, обич, много щастие и усмивки!

И тук ни мори жегата....дори и за плаж не е - аз все още не съм ходила!
Задачки, ангажименти, по неволя водопроводчик бях днес, а домашните задължения - те не се броят.
Въпреки че е горещо сега съм на вълна експерименти в кухнята за радост на домочадието - изпробвам разни рецепти, дори и малко откачени, но се разнообразяваме. Важното е, че всичко се изяжда и нищо не съм изхвърляла  Joy

Мастерче, видях ти темата, няма начин да не се възползвам от нея, всъщност вече правих една от рибните рецепти  Blush
Янче, кога да те чакаме във Варна  Rolling Eyes
Друх няма ли да има път насам? Къде ще ходите на море, момичета!
На мен ми се иска да съм на планина сега  Embarassed

На всички много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Спокойна и прохладна вечер!
Бъдете здрави и усмихнати!


# 433
  • София
  • Мнения: 16 042
Доби, ти се появи - браво. Как са студентите?
Скоро и Светла се обади, важното е, че не ни забравяте.
Аз път към Варна нямам, ама ми се иска да имам.  Ани си ходи на почивка с приятели. Пламен не иска да почива. А аз трябва да съм тук заради кучо.

# 434
  • Мнения: 4 369
честит рожден ден на Момчил!
Много здраве ,семейно щастие,успехи в работата и радостни моменти с Ран и Неда!!!

И един виц за зет:
Встречаются двое. Один говорит:
- Не знаешь, где достать шапку-невидимку?
- Зачем тебе?
- Теще на день рождения подарить!



Последна редакция: сб, 25 юли 2009, 22:33 от mery_poppins1

Общи условия

Активация на акаунт