Отзиви за НФСГ

  • 22 863
  • 57
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте, сина ми е приет тази година в НФСГ и бих искала да получа повече информация за училището. Благодаря предварително на всички, които ще се включат.

# 1
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте, сина ми е приет тази година в НФСГ и бих искала да получа повече информация за училището. Благодаря предварително на всички, които ще се включат.

Все пак виждам, че има посещения в темата - така, че ще публикувам малко информация за тези, които се интересуват. На сайта на училището е излязла информация с необходимите учебници за новата учебна година - 2012/2013

# 2
  • Мнения: 12
Здравей! И моят син е приет в същото училище с английски език.
Видях учебниците , но искам да те попитам вие разбрахте ли в коя паралелка сте записани.

# 3
  • София
  • Мнения: 58
Здравей! И моят син е приет в същото училище с английски език.
Видях учебниците , но искам да те попитам вие разбрахте ли в коя паралелка сте записани.


Не, все още няма информация за паралелките на сайта, а и не знам дали там ще има такава информация.

# 4
  • София
  • Мнения: 58
Сина ми също е с английски език Laughing Надявам се до началото на учебната година да назначат липсващите учителите.  И аз искам да попитам, знаете ли нещо повече за програмата по английски - т.е колко часа седмично ще се изучава?

Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 14:04 от supernova2010

# 5
  • Мнения: 12
За съжаление нямам информация. Да спретнем едно скайпово запознанство на младежите, може да са в един клас.

# 6
  • Мнения: 12
Всъщност сега като се замислих една позната ми беше казала, че чуждия език е бил предна година по три часа на ден.

# 7
  • София
  • Мнения: 58
За съжаление нямам информация. Да спретнем едно скайпово запознанство на младежите, може да са в един клас.

може....а може и вече да се познават Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 58
Знаете ли нещо за втория чужд език - нас не ни питаха при записването дали да е френски или немски?

# 9
  • Мнения: 12
ЛС пратих

# 10
  • Мнения: 1 252
Първата година се учи почти само език , във вашият случай английски. А втрият език започва от догодина, в девети клас.
Успех на децата!

# 11
  • Мнения: 12
Благодаря!

# 12
  • Мнения: 432
Mоята дъщеря завърши миналата година и ако се е променило нещо за това време може да не ми е актуална информацията, но нямаше такова нещо да се учи само език първата година. Започва се от 1 септември с изнесено обучение само по езика, но след 15 си започват всички останали предмети като имат и специални.
Нивото на училището е добро (но има още доста какво да се желае). Сега дъщеря ми е студентка в УНСС  и казва, че може да си вземе изпитите само с наученото в училище.

# 13
  • Мнения: 12
Доколкото имам информация това изнесено от 1 септември е отпаднало от преди година може би.

# 14
  • София
  • Мнения: 58
Да ....тази година започват на 15 септември. Относно езика, на сайта виждам няколко различни програми по които учат и затова ми беше любопитно тази година какъв  ще е учебния план. Много се надявам да дадат добра подготовка на децата ни. И все още няма информация за разпределението по класове за разлика от други училища където чувам, че знаят дори кои ще са класните ръководители..... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт