Отзиви за НФСГ

  • 22 889
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Да и на мен не ми допада тази неяснота за разпределението на класовете, големия ми син като го приеха в Джон Атанасов при самото записване ни казаха в коя паралелка е записан, но си мисля че може би там  от специалността зависи това, но в това училище няма специалности и не знам по какъв критерий ще ги записват по класове. По принцип синът ми е с най-високия бал от момчетата за английски език при първото класиране  и се записахме сравнително в началото. Писах и-мейл на училището през седмицата, но все още няма отговор.

# 16
  • София
  • Мнения: 58
Ако има приятел, който да е прието в същото училище - ще се съобразят да ги сложат в един клас. Така, че може да се обадите в училището и да кажете с кого искате да е в клас.

# 17
  • Мнения: 205
Здравейте, включвам се с малко информация за разпределението на класовете. Както supernova знае, моята дъщеря се премести при 4 класиране от НФСГ в 2 АЕГ, та когато отидохме да си вземем документите от НФСГ  разбрахме, че тя разпределена в 8 б клас, всъщност имаше папки с документите от записването, които бяха разпределени по класове. Като се замисля, тази информация не е много ценна, но поне да знаете, че вече са оформени класовете.

# 18
  • Мнения: 12
Това е добре, само сега ще чакаме информация, как ще си научим разпределението.

# 19
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте, включвам се с малко информация за разпределението на класовете. Както supernova знае, моята дъщеря се премести при 4 класиране от НФСГ в 2 АЕГ, та когато отидохме да си вземем документите от НФСГ  разбрахме, че тя разпределена в 8 б клас, всъщност имаше папки с документите от записването, които бяха разпределени по класове. Като се замисля, тази информация не е много ценна, но поне да знаете, че вече са оформени класовете.

Благодаря ти за включването Silvi_mama.  Hug Наистина не е кой знае какво, но след тази "форца" с кандидатстването ....все още ни държи инерцията и искаме още и още всичко да е под контрол Simple Smile  newsm78 .... В някои други училища /НПМГ, ТУЕС имат лагер преди училище за да се опознаят преди започването на училище, което ми се струва доста добра практика.

# 20
  • Мнения: 205
Би било чудесно да има лагер или поне родителска среща преди началото на годината, но изглежда, че такава практика имат много малко училища като НПМГ, ФЕГ и ТУЕС за други аз не съм чувала. Сещам се, че 1 АЕГ имат среща преди началото на учебната година, което все пак е нещо. За учениците и майките им, които са извън тези гимназии остава да търсим информация и да тръпнем до първия учебен ден. Не знам за вас, но аз искам да науча колкото се може повече информация за новото училище, но за съжаление не позанваме дете, което учи там затова и аз периодично се ровя из форумите и нет.

# 21
  • София
  • Мнения: 58
Аз имам приятелка, чиито син учи там от миналата година. Много е доволна от училището   - учи се много, но децата добри...не съм чула отрицателни коментари

# 22
  • София
  • Мнения: 58
Имате ли някаква информация относно клубовете в училището /Интеракт, Икономист/ и проектите по които се работи работи Джуниър Ачивмент и т.н . И какво е това разпределение на класовете 8К4 /например/? newsm78

# 23
  • Мнения: 12
За клубовете незнам, знам със сигурност че има още допълнителни курсове като извънкласна дейност- например познатото ни дете което през изминалата учебна година  беше в 8 клас е записало допълнително стенография, мога да попитам за повече информация.  Обозначението на класовете преди години е било според специалността им, (предполагам- защото преди около две години е имало различни специалности както в НТБГ , но от последните две години е само тази- обединена).

# 24
  • София
  • Мнения: 58
Излязоха списъците на осмокласниците по паралелки.....
http://www.nfsg.online.bg/bul/8class.pdf

# 25
  • София
  • Мнения: 58
Излязоха списъците на осмокласниците по паралелки.....
http://www.nfsg.online.bg/bul/8class.pdf

и нито дума за класните им ръководители.... newsm78

# 26
  • Мнения: 1
"и нито дума за класните им ръководители...."
Отиди в сайта и кликни на ученици . Натисни класа, в който ще бъде 8а 8б и т.н. Отдолу ще видиш кой ще е класният ръководител.Аз ще съм в 8б при г-жа Николова.

# 27
  • Мнения: 205
"и нито дума за класните им ръководители...."
Отиди в сайта и кликни на ученици . Натисни класа, в който ще бъде 8а 8б и т.н. Отдолу ще видиш кой ще е класният ръководител.Аз ще съм в 8б при г-жа Николова.

Опасявам се, че няма да си при г-жа Николова. Там са посочени класните ръководители за учебната 2011-2012 г.

Приятелски съвет към теб нато бъдещ иконимист от един настоящ и действащ икономист-обръщай повече внимание на детайлите, те са много важни  Wink

За мен пък е странно защо във всички класове има повече от 28 ученика.

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 19:24 от silvi mama

# 28
  • Мнения: 1
""и нито дума за класните им ръководители...."
Отиди в сайта и кликни на ученици . Натисни класа, в който ще бъде 8а 8б и т.н. Отдолу ще видиш кой ще е класният ръководител.Аз ще съм в 8б при г-жа Николова.


Опасявам се, че няма да си при г-жа Николова. Там са посочени класните ръководители за учебната 2011-2012 г.

Приятелски съвет към теб нато бъдещ иконимист от един настоящ и действащ икономист-обръщай повече внимание на детайлите, те са много важни

За мен пък е странно защо във всички класове има повече от 28 ученика."

Не че се заяждам ,ама мразя да ми дават акъл .Брат ми сега ще е 12 клас там и е написано точно както трябва (демек кл. му ръководител е записан при 12 класове).Имам предвид ,че сайтът е обновен и вече са оправили класовете .Така че ако обърнеш внимание на "детайлите" ще видиш ,че паралелките (8а,8б и т.н)с англ. и немски са точно така разпределени както си е в списъкът.

# 29
  • Мнения: 205
""и нито дума за класните им ръководители...."
Отиди в сайта и кликни на ученици . Натисни класа, в който ще бъде 8а 8б и т.н. Отдолу ще видиш кой ще е класният ръководител.Аз ще съм в 8б при г-жа Николова.


Опасявам се, че няма да си при г-жа Николова. Там са посочени класните ръководители за учебната 2011-2012 г.

Приятелски съвет към теб нато бъдещ иконимист от един настоящ и действащ икономист-обръщай повече внимание на детайлите, те са много важни



За мен пък е странно защо във всички класове има повече от 28 ученика."

Не че се заяждам ,ама мразя да ми дават акъл .Брат ми сега ще е 12 клас там и е написано точно както трябва (демек кл. му ръководител е записан при 12 класове).Имам предвид ,че сайтът е обновен и вече са оправили класовете .Така че ако обърнеш внимание на "детайлите" ще видиш ,че паралелките (8а,8б и т.н)с англ. и немски са точно така разпределени както си е в списъкът.

Напоследък в този форум влизат деца и си позволяват с постовете си да държат (меко казано) странен тон, но не е моя работа да те поучавам, а и едва ли тук му е мястото и времето. Rolling Eyes

Сега по темата: Е, значи щом брат ти учи в НФСГ, ти имаш повечко точна информация за класовете и можеш да различиш новите от старите данни. Все пак детайлите, които посочваш за мен не са съществени, даже не бих ги отчела при положение, че учебната година не е коригирана и така информацията е направо подвеждаща. В правописа също имаш детайли за изглаждане, а и последно за да цитираш думите на друг съфорумец, трябва да натиснеш "цитат", вместо copy-paste. Пожелавам ти успех в новото училище.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт