КГБ = Клуб на Готините Баби - 81:)

  • 19 078
  • 436
  •   1
Отговори
# 75
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Доче,
Това на снимката дето си го пуснала ако е солено
обезателно ми остави за утре  Whistling.Обожавам тестени солени изделия и нали съм първенец на кръжока
"Познай къде са ми ръцете",като отида на гости се забравям.
 

Деси та аз за утре ги приготвих,не се притеснявай всичките са за теб,има и още един вид,сега са във фризера да се стегнат,те са със спанак стига да ти харесат



# 76
  • Мнения: 3 036
Иха дано ми остане празна устата за момент да кажа нещо.
Много се радвам че ще се запознаем.
Няма само софиянки да си правят срещи.
Марси,
добре че се обади,иначе вече щях да те търся по телефона преди да замина за морето.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДУНЯ блога ти е страхотен ,браво на тебе  Hug  Hug  bouquet  bouquet
ДЕСКА завиждам ти ,че утре ще се запознаеш  с ДУНЯ   Hug пък и ще си хапнеш вкусотийки , Joy Mr. Green яж и заради мен , Mr. Green Joyзащото много апетитно изглежда всичко което Дуня е направила.. Hug Hug

# 78
  • Мнения: 3 036
Зиче,
Ща хапна обезателно но повече ще приказваме.
И аз се впечатлих от блога.Големи вкусотии са направени там.

# 79
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Ето да ви се похваля с новата придобивка.Работи всичко безотказно,пасира,миксира и реже.А и цената е изгодна за 38 лева е,а имаше и други за повече пари от рода на 108 лева.

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 17:53 от dunia53

# 80
  • Мнения: 3 036
Да го ползваш редовно и все такива апетитни неща да приготвяш
ти желая  Hug

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 19:40 от desi_minkova

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Дуничка да ти е честита придобивката , Hug  и да ни извъртиш някаква вкусотийка с него ,като имаме срещичка. Joy Joy Joy

# 82
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте, Дуня мисля да направя тези картофки запечените за вечеря, а бях и  ги сварила вече та като видях рецептата и хоп реших, аз ги правя с бульонче горе долу като там но без яйца, днес ходих в Военна на хирург за х........, преди бях писала и ми изписа да пия фибри, люспи от семена на индийски бял живовляк за регулиране функцията на стомаха и червата, някой от вас пил ли ги е  Thinking

# 83
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Здравейте, Дуня мисля да направя тези картофки запечените за вечеря, а бях и  ги сварила вече та като видях рецептата и хоп реших, аз ги правя с бульонче горе долу като там но без яйца, днес ходих в Военна на хирург за х........, преди бях писала и ми изписа да пия фибри, люспи от семена на индийски бял живовляк за регулиране функцията на стомаха и червата, някой от вас пил ли ги е  Thinking

Марги рецептата съм я вземала от блога на Зиче,но сега се сетих да си я сложа и в моя блог защото това го правих и е много вкусно.Даже в по предните теми съм писала,че го направих и тогава Мери Попинз ми отговори,че рецептата е нейна.

# 84
  • София
  • Мнения: 16 206
Усети ли се липсата ми снощи?
Бях в болницата при Криси да и занеса детски пюрета и др. хранички.
Като си дойдох в къщи Ани се беше прибрала/добре, че не падна блока/ и окупирала комп.
Та гледах телевизия и си четох клюкарския вестник. Заспах рано, но сега  си наваксвам.
Зиче, много се смях днес с вас - как се парфюмирате със Здравко.
Георгена, за среща през деня - няма как, нали съм на работа. Съжелявам, ако се  организираме софиянки вечер - идаааа....
Марси, радвам се, че се обади. Как е фирмата, започнахте ли вече дейността?
Пиши по-често, по време на рекламите на сериала.

# 85
# 86
  • Мнения: 3 036
Момичета,
Аз ви пожелавам лека нощ.Утре ще пиша рано сутринта и като се върна от Дочето и като се наприказваме пак.
Дано не е късно вечерта. Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 98
Дуня, сетих се като видях джоджена аз съм правила домати с джоджен, в тиган смесвам 2 суп.лъжици ябълков оцет, 1 суп.л.захар, сол и ч. пипер, като кипне сместа добавям джоджен и махам от огъня да изстине, нарязвам домати в купа и заливам със сместа, слагам да се охлади за час и бон апети, много го хареса половинката и приятелчето му Wink
Това пак е от онази дебелата книга, да не помислите че аз си го съчинявам Mr. Green
ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ Hug

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 22:36 от margita

# 88
  • Мнения: 7 474
newsm76

                    Май само аз се разхождам из нета! Laughing Сменили операторите IP адреса и не се обадили,а аз се чудя защо нямам нет .Тичах в 20 ч да питам какво става и след това докато променим адреса и докато приготвя нещо за вечеря,а и да пооправя  и вие сте изпоналягали.Ей,бабите не спят толкова рано! Naughty
                  Хайде ЛЕКА  и от мен!  bouquet

# 89
  • София
  • Мнения: 1 755
    Добър среднощен!
        Напоследък много хайманосвам-все късно се прибирам.Да не преча на никого в къщи.Та и днес закъснях,после се мотах в кухнята и сега се готвя да лягам.
        Дуничка,харесах си рецептата за кюфтета от тиквички.Става и за диетата ми ако заменя брашното с овесени трици.
        Маргита,за редовен стомах ми действат добре овесените трици.Аз сутрин ям кексче или филийка от тях .
        Айша,как е Криси? Дано му помогнат,много ми е мъчно за тази душичка.
        Деси и Дуня иска ми се да съм утре с вас.
       Георгена,аз може да се разходя до парка Заимов ако успея да се измъкна от работата.Напоследък имах проблем с шефовете заради един новоназначен  VIP работник в моя отдел.
       Момичета,не мога да изреждам всички- забравих какво четох.Не ми се сърдете! Гушкам ви всички!
       Лека нощ и приятни сънища!

Общи условия

Активация на акаунт