КГБ = Клуб на Готините Баби - 81:)

  • 19 051
  • 436
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 529

 Вчера цял ден нямахме нет. Идва техник и се оказа ,че рутера е претоварен доколкото разбрах,някой се е включил и изтрил защитите... newsm78
 Зиче трябва очи и на г....а да имаме. Вели как подскача си разби брадата на ъгъла на масата и при разходка е проблем да не влезе в някоя локва да гази , а локви дал господ...
 Жабчето да ни донесе малко топлина от Испанско и да се включва.
 Яжка,Мастерче, Римарче` Жаки Hug

# 61
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен!
Приятен, лек и спорен ден на всички!
Аз хуквам - по-късно ще се обадя пак.
Шпунц, ох........, добре че не си писала заради компа -
уплаших се  Hug  Heart Eyes
И моите две лудачета са все във рани - нямат здраво място
по себе си. А пък колко рани имат върху стари, незаздравяли -
дано господ ги пази от сериозни премеждия!

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 614
охххх ШПУНЦ олекна ми ,добре че сте живи и здрави пък разправиите са всеки ден с някои хорица  Crossing Arms
А за очите на  ГЪ... и 100 чифта да имаш всичко става за секунди с тези деца ... ooooh!  Искат да ядат нали и трябва да се сготви или притопли, абе дано само господ ги пази и това е... Praynig Praynig

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 10:21 от ЗИЧЕ

# 63
  • Мнения: 7 434
           Добър ден и от мен!Не мога да ви пиша много защото вече съм на смяна! LaughingДовечера повече!
          Лек и спокоен ден с палавите внуци! Peace

# 64
  • Мнения: 23
Привет момичета!
Зиче, миличка , не съм ви забравила! Често си мисля за вас. Нямам специална причина за липсите си. И аз не мога да си го обясня. Сигурно е ленност. Нали не съм на работа, цял ден си стоя у дома, запряна с кучето в една стая и гледам сериали до припадък. Майсторите се вихрят в другата част от апартамента, а аз само се нервя. Вече нещата клонят към свършване - до края на месеца имаме шансове да приключим и чакам с нетърпение да се оправим.
Прегръщам ви всички с много обич! Hug

# 65
  • Мнения: 3
        Георгенче,аз за срещи ставам само след 19 часа тогава издавам смяната.Да дойда до Заимов с тримата си е направо приключение дори деди да ни докара. Laughing Няма да успея да ви видя защото ще ми се наложи да тичам ту по един,ту по друг,да седнат мирно няма да стане! Laughing

Дидка, разбирам те напълно - да тръгнеш с децата
си е цяло приключение - не напразна е приказката "Да тръгнеш с деца на баня,
ще ти изядат сапуна". Макар че много ми се иска да се видя с всички вас на живо,
но за всички ни програмата е претоварена.
Римар, имам ти телефона - ако се разберем нещо, ще ти звънна.

# 66
  • Мнения: 3 036
И аз да се разпиша че съм тук.
Нищо че съм в отпуск се явих на конкурс по проект спечелен от общината.
До два дена трябва да излязат резултатите.

# 67
  • Видин
  • Мнения: 961
Цоп за малко! Grinning

Забравих да ви кажа, че на нас пък ни изгоря вкъщи видеокартата на компа.
Вчера Данчо го носи в един сервиз и от снощи пък работи.Добре че беше само за един ден, че Дени беше много тъжен Crazy

Палави са дечицата, но да са живи и здрави, че те ни носят светлина в живота.

Моят син иска да ходи на басейн с още две деца.Казах, че без възрастен неможе.Малко се нацупи, ама да му треперя цял ден няма да стане.Миналата седимца е ходил с баща си два дни, но днес Дани  е на работа, така че ще пропусне.Утре вече мама му е обещала да го заведе.
Разбархме се с приятели да ходим на рали България в събота и неделя. Ще обикаляме Боровец и Белмекен.Дано е хубаво времето и не вали. Flutter

Айде изчезвам,че трябва да ходя в съда за едни документи.
На всички много  Hug Hug Hug

Мастречееее, къде си? Heart Eyes

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Приспах дЗверо  Mr. Green
МАРСИ ПИШИ МИЛИЧКА СТИГА С ТЕЗИ СЕРИАЛИ. HugДано майсторите приключат по бързо с ремонта . Peace Hug
ЖАКИ прати Дени в Пловдив да го водя всеки ден на басейн няма проблем  Hug Знаеш ли малкия колко ще му се радва пък и Дени с Вики ще плуват . Hug
ГАЛЕ дъщеря ми беше така като малка сапък дете все с рани по колена и лакти ,Вики сега същата като нея 20 пъти пити и правихме и раздавахме няма братче то като си е сапък си остава такова. Whistling Joy Joy
МАСТЕРЧЕ днес е на покупки за това я няма. Peace
ДЕСКА при тебе явно спирка няма  ooooh! спри и си почини стига се щурка вече.  Thinking

# 69
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Черпя ви една лека следобедна закусчица.Купих си нов комплект миксер,пасатор и резачка и да ги изпробвам набързо направих нещичко.

# 70
  • Видин
  • Мнения: 961
Зиче, ми да взема да  ти го пратя, че ти си нямаш никаква работа Mr. Green да ти намеря малко Joy Hug
Дуня, направо се окапах от тия вкусотий дето ги предлагаш CrazyДа са ти честити покупките и  със здраве да ги ползваш! Hug

# 71
  • Мнения: 3 036
Зиче,
То луд без лудории минавали.То ми е станало пристрастяване да се щурам насам-натам.
Доче,
Ако такива вкусотии приготвиш и утре няма да стана от масата.
Пък после пак на диета за морето.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДУНИЧКА от тая закуска се обезводних направо, изтекаха ми лигите  Joy Joy Joy Joy Joy Вземи пиши рецептите в блога да ги имаме и ние Hug Hug

ЖАКИ ПРАЩАЙ ГО ТО КЪДЕТО ДВАМА ТАМ И ТРИМА  Joy Joy Joy Joy

Момичета тука е страшна жега ,това не е нормално време  ooooh!до вчера студ сега не може да се диша направо ooooh!

# 73
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
ДУНИЧКА от тая закуска се обезводних направо, изтекаха ми лигите  Joy Joy Joy Joy Joy Вземи пиши рецептите в блога да ги имаме и ние Hug Hug

ЖАКИ ПРАЩАЙ ГО ТО КЪДЕТО ДВАМА ТАМ И ТРИМА  Joy Joy Joy Joy

Момичета тука е страшна жега ,това не е нормално време  ooooh!до вчера студ сега не може да се диша направо ooooh!


Зиче ще ги напиша,то и аз си направих блог и ето тук Ви пускам линка да го разгледате

http://dunia53-dunia53.blogspot.com/

# 74
  • Мнения: 3 036
Доче,
Това на снимката дето си го пуснала ако е солено
обезателно ми остави за утре  Whistling.Обожавам тестени солени изделия и нали съм първенец на кръжока
"Познай къде са ми ръцете",като отида на гости се забравям.
 

Общи условия

Активация на акаунт