КГБ = Клуб на Готините Баби - 81:)

  • 20 620
  • 436
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 234
Добро утро

# 91
  • Мнения: 2 203
Добро утро !
Римар - мерси за кафенцето ! Hug Hug
Така обичам да го пия - навън - с приятна компания Hug Hug Hug Grinning

Дуня - честито ти придобивка Hug HugМного вкусотии да приготвиш с нея !
Ех как ви завиждам за срещичката с Деси  Hug Hug Hug

Зиче и при нас е жега ,а за днес го дават още по-горещо  та се подготвям психически  Mr. Green Mr. Green
Вие с Дидиа ако отворите детска градина - мале какъв наплив ще е при вас Hug Hug

Днес няма да имаме ток от 9 часа до  края на работното време,та каквото напиша сега - това ще е

Приятен ден на всички и дано  синоптицитен  не познаят за горещините Hug Hug Hug

# 92
  • Мнения: 3 036
Добро утро дами!
Станала съм рано от нетърпение ,взимам душ доуправям се и тръгвам за срещата.
Който иска да заповяда.Ако не у Дочето - у нас.
Чувствайте се поканени.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА  Hug Hug
ДЕСИ ,ДУНЯ приятна ви срещичка.. Hug Hug HugДа се снимате еййййй Naughty
Айде аз изчезвам после ако имам време ще пиша.. Hug

# 94
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтроооо  Hug Hug Hug Hug

Деска,Дуня(честита ти придобивка! Със здраве да си я ползваш)...приятна ви срещичкааа  Hug Hug Hug

Зиче,приятен плаж  Hug Hug Hug

Римар,мерси за кафето...Ехааа каква полянкааа...размечтах се нещо.... hahaha hahaha hahaha

Набореее  Hug Hug Hug Hug newsm51

Шпуунц,радвам се,че си добре   Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 09:38 от TheNMaster

# 95
  • Мнения: 8 665
       Привет,дружинка!Аз отдавна съм на бойния пост,но нямам време да надникна дори.В момента дедито реже диня,та са около него и аз хоп при вас!
      Пожелавам ви приятен и спокоен слънчев летен ден на всички!Ние след малко излизаме на разходка!

# 96
  • Мнения: 221
Привет момичета, липсвах ли ви?  newsm78
Много сте писали, не съм имала време да чета. Успях да се наредя и аз на компа, най сетне... Laughing
Има нова тема, страхотна е както винаги.
Зиче благодаря ти за труда, който полагаш заради нас! newsm51

Римар,благодаря за хубавата закуска, на това прекрасно място.  Hug Hug Hug

Ако някой са имали именни и рожденни дни, пожелавам много здраве и късмет. А и на всички останали.



На болничките, бързичко оздравяване.  Hug Hug Hug

Дуня, честита придобивка, приятна срещичка с Деската, споделете как сте изкарали.  Peace

Момичета много  Hug Hug Hug на всички, лек и приятен ден, на плажуващите много слънце и топла вода.  grinning039 help  sport027

А сега излиза с палавниците на разхотка, да по беснеят на воля....  Laughing Laughing Laughing че докато валеше ни сдухаха... ooooh!

За всички вас!!!    

# 97
  • Видин
  • Мнения: 961
Цоп!  bouquet

Имам разни задачки, но да се обадя набързо Grinning

Деска,Дуня, приятна срещичка!Да покажете снимки после Peace

На всички хубав и прохладен ден!

Набореее Hug Heart Eyes

# 98
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Здравейте мили момичета идвам с отчет от нашата мини среща с ДЕСИТО.Говорихме,смяхме се  и си разказвахме истории от миналото ни та чак досега.Деси е един много приятен и уравновесен човек,излъчваща много енергия и жизненост.Лъчезарна и същевременно вглъбена,отдадена на своята професия и на децата.Малко са думите с които мога да охарактиризирам тази изключително млада дама.А същевременно си имахме и компания.Малкият Криско ми беше на гости и успя да се впише и тойв тази среща.Ето пускам Ви и снимчици аз не съм излязла много добре,но каквото застанало,такова излязло.Желая Ви лек ден на всички

 

# 99
  • Мнения: 5 001
Еййй,БРАВО! сТРАХОТНО СТЕ ИЗЛЯЗЛИ...а А малкия Криско е бонбон  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 100
  • Видин
  • Мнения: 961
Дуня, браво на вас! Hug
Усмихнати и готини, а малкият мъж допълва страхотно снимките Grinning Peace

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЙ ме на и аз съм тука вече героите се трупясаха и заспаха на минутата Joy Joy Joy
ДУНЯ,ДЕСИ,СТРАХОТНИ СТЕЕЕЕЕ Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Вижда се че сте си изкарали супер по лъчезарните личица ви е изписано.. Hug А малкото сладурче направо да го изхрускаш със сините игриви очички Hug Hug
ДУНЯ снощи Миши прави твоята рецепта пица със сух хляб стана страхотна облизахме си пръстите направо.. Hug Ще пробваме и другите рецепти Peace
Ако ми позволиш да сложа и твоя блог на първа страница става ли.  newsm78 Peace

# 102
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
ЕЙ ме на и аз съм тука вече героите се трупясаха и заспаха на минутата Joy Joy Joy
ДУНЯ,ДЕСИ,СТРАХОТНИ СТЕЕЕЕЕ Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Вижда се че сте си изкарали супер по лъчезарните личица ви е изписано.. Hug А малкото сладурче направо да го изхрускаш със сините игриви очички Hug Hug
ДУНЯ снощи Миши прави твоята рецепта пица със сух хляб стана страхотна облизахме си пръстите направо.. Hug Ще пробваме и другите рецепти Peace
Ако ми позволиш да сложа и твоя блог на първа страница става ли.  newsm78 Peace


Сложи го Зиче нямам нищо напротив,нека и други се запознаят и започнат да правят от рецептите които аз съм направила.Всичко е  изпитано и същевременно приготвено и изядено с апетит най накрая.

# 103
  • Мнения: 3 036
Ето ме и мен.
Минах през пощата да изпратя пари на Кали и да кажа че си изкарах страхотно с Дочето.
Доче,
спри с хвалбите че се  Embarassed .И двете си допаднахме и имаме общи познати ,които още повече ни сбраха.
Но най хубавото беше че се запознах със "слънцето на баба" неверояно слънчево и засмяно бебенце,не малък мъж .

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДУНИЧКА вече е там  Hug Hug да правят хората вкусотийки. Hug Hug

ДЕСИ хапна ли и заради мен от кашкавалките на Дуня аааа Joy Joy Joy

НЕЩО ЗА РАЗВЕСЕЛЯВАНЕ  Joy Joy Joy Joy


http://alexsimov.blogspot.com/2008/04/blog-post_03.html   

Общи условия

Активация на акаунт