Споделете 113

  • 21 037
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 516
Имелда, в София ще съм служебно седмица през есента. Ей го, къде е.  Wink

# 106
  • София
  • Мнения: 1 783
Т`ва не знам от кога го слушам  Crossing Arms  Crossing Arms

# 107
  • Мнения: 4 300
Въпреки че напоследък Марадона дава някакъв мнгизлийски тренд на темата, аз по селски ще предупредя, че цените на билетите за Делфинариума не са никак приятни.

В случай че на някой му е домиляло за мен, аз ще си бъда във Варна след 15 август, силно се надявам.

# 108
  • Мнения: 274
Въпреки че напоследък Марадона дава някакъв мнгизлийски тренд на темата........

Е искам да придам малко класа на темичката, защото сте ми симпатични  Mr. Green Муахахаха

# 109
  • Мнения: 2 032
Оф, пък аз все забравям, че много хората бърката парите с класа.  [oплезен емотикон]

# 110
  • Мнения: 274
Ами нека лошата Реза да ми отключи темичката за класата и да си доизясним въпроса.  Crossing Arms

# 111
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Да кажа за "Светът е голям и спасение дебне от всякъде"? На мен и филма, и книгата много ми харесаха. Както и "Дзифт".

# 112
  • Мнения: 984
Няма какво да се "доизяснява" - всичко е ясно и черно на бяло. Mr. Green

Алиса, права си. Simple Smile

# 113
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Такива прекрасни сандвичи ми прави мъжа ми за обяд, днес е включил и тиквички, мога да изям 17... Къде беше темата за яденето в офиса...

# 114
  • Мнения: 933
Да споделя, мъжо ми направи страхотна вечеря, гъбки в масълце, яйчица в доматки, месце нещо, абе страшна работа. Много съм доволна и преядох като прасенце

# 115
  • Мнения: 516
гъбки, масълце, ячица, доматки, месце, прасенце..... брилянтно!

# 116
  • Мнения: 7 001
Стига с яйцата, моля ви, едвам се самоубедих, че 4 домата със сирене не са брутално много за вечеря. Сега и яйца ми се преядоха.
Ох, кантарът скоро ще вика "Слонът да слезе, Слонът да слезе!".  Blush

# 117
  • Мнения: 933
ама те яйчицата са направени без мазнинка без нищо, подпечени, не пържени, абе здравословна му работа
Еовин ми като много му знае устата на кантара метни го през прозореца да си научи урока

# 118
  • Мнения: 516
Настръхвам оттолкова умалителни.  Rolling Eyes

# 119
  • Мнения: 2 196
Само ракията липсва, за да е наистина брилянтничко.
Флор, ако не отидеш с Имелда на Макдоналдс, ще те заведа на кръчма, да видиш ти хубаво ли е. Това да се брои като заплаха. Делфинариуми ще ми гледа тя.
 Споделям лудото Анче. Искало да учи френски. Ама и немски. Ама и руски. И от есента. Не е от мен това дете, да знаете.
 Ео, не  се плаши. Моят кантар вика ''ERROR'', като се кача на него. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт