Споделете 113

  • 21 061
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
# 91
# 92
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
И аз гледах филм през уикенда, He's not that into you. Зачудих се как са събрали толкова сравнително известни за един сравнително никакъв проект - Анистън, Афлек, но и Джохансен и Конъли. Не си отговорих.

Почнах Мила от Марс, ама се отказах набързо. Има ли някой хубав български филм от близкото минало да препоръчате? Нищо не съм гледала.

Сега чакам Хари Потър, йе!

# 93
  • София
  • Мнения: 1 783
"Адио Рио"

# 94
  • Мнения: 933
Бубка и аз доста се прецаках с този иначе така гръмко рекламиран филм. Сега са ми препоръчали Каквото стане във вегас и още един Послепис обичам те. Не съм ги гледала и двата. За български единствено за шивачки така съм чувала добри отзиви

# 95
  • Мнения: 1 732
Някой доброволец за набиване на канче?
Чувствам се тъпа, жалка, ограничена и нищо неправеща.
Последното си е така де... Confused

# 96
  • Мнения: 4 300
На мен пък Мила от Марс ми хареса ( това като се има предвид, че гледам по един филм годишно , а на кино ходя 5 пъти по рядко).
Иначе любимите ми Бг филми са старички- Тютюн ми харесва, Два диоптъра далекогледство, Комбина, Всичко е любов, Маргарит и маргарита , поредицата с Калоянчев в ролята на инспектора..
Сезонът на канарчетата, но е тежък, а и отдавна не съм го преговаряла, преди ми бяха допаднали с Граница.

# 97
  • Мнения: 7 008
И аз гледах филм през уикенда, He's not that into you.
На този се свалихме с милото.
Така и не съм сигурна какво точно се случи в самия филм, макар че на другия ден пак го гледахме, все пак.  Laughing
Тоя за Вегас ми се струва глуповат и въобще не съм го гледала.
PS I love you обаче ми стана много любим, той и Love Actually ги гледам като ми се гледа такъв тип комедия.
Даже снощи смятах да го гледам, но зазяпах тоя със земетресението.
Тая вечер ще си го дръпна пак. Grinning
Мила от Марс и аз го харесвам, Шивачки не толкова.
Прогноза се чудя да я гледам ли, да не ли Thinking

# 98
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 736

PS I love you обаче ми стана много любим, той и Love Actually ги гледам като ми се гледа такъв тип комедия.


PS I love you комедия?
Незнам де, аз така и не можах да го изгледам, след като прочетох книгата преди него, той никак не ме грабна - коренно различна атмосфера.
Ама нищо комично в историята не усетих.
Съвременните български филми не могат да ме грабнат и туй то.

Сабина, горе носа, всичко ще си дойде на мястото.

# 99
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Е, вие много ме върнахте де, Адио Рио, Комбина.. гледала съм.  Grinning

Значи съм имала предвид не близкото минало, а съвремието. Записвам си препоръките.

Най-хубавият филм от последно време за мен, е анимационният Up, за малки и големи, препоръчвам силно.

# 100
  • Мнения: 2 070
На мен никога не ми е скучно или да кажем ми се случва пет пъти в годината.
Обаче нещо напоследък зачести и се чувствам много тъпо от факта.

Пътува ми се и в същото време искам да кърмя дълго, то и да не кърмех едва ли щях да оставя Елена на някоя баба.

Помрънках.

Всъщност, ако мъжа ми не се съгласи да идем на къмпинга ще се сдухам за цялото лято и на морето ще ми бъде десет пъти по-скучно. Да върша същите битовизми, но в друга среда - не, мерси.

# 101
  • Мнения: 516
Има една минимална вероятност да съм във Варна този уикенд. Зависи от времето и от Перфектния. На мен много не ми се ходи, ма детето иска делфинариум и Макдоналдс. Laughing
ПП. Много се радвам, че Макдоналдс в Русе фалираха преди синът ми изобщо да разбира от детски менюта.
ППП. "Дзифт" и на мен ми хареса, Им. Учудващо.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 783
От съвременните български филми, създадени на принципите "Малко думи - много смисъл" или "Много думи  - никъв смисъл", след които освен да пристъпиш към евтаназия, друго не ти остава, най - гледаем  е "Дзифт". В него има няколко култуви реплики - квитенсенцията на живота ни тук. А, и единствената прилична секс -сцена в българското кино.

# 103
  • Мнения: 7 008
Ми то и Love Actually не е баш комедия.
На мен са ми един тип такъв... Crazy

# 104
  • София
  • Мнения: 1 783
Флоро, и в София имаме Макдоналдс  Crossing Arms. Само не ми се оправдавай с делфините сега.

Общи условия

Активация на акаунт