Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!

  • 71 174
  • 732
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3
Не препоръчвам... Не само, че не ревах, а и съм тотално разочарована от него. След много силното начало, следва все надолу и надолу, да не коментирам безумно слабата (според мен Peace) игра на Сонг Ю Ри!

Аз лично препоръчвам от забавните You're beautiful, а от драмите Sorry, I Love You...

# 496
  • София
  • Мнения: 634
martisun,благодаря за препоръките за филми.И те са ми в списъка за гледане. Mr. Green Нещо много ми станаха-всеки ден си набелязвам по един-два.А иначе мъж ми снощи ми се разсърди, че не съм свалила серия на Iljimae да гледаме и докато я пусна да се сваля той трябваше да тръгва на работа.

# 497
  • Мнения: 936
Доколкото прочетох темата оттук - оттам, засега се насочвам към Mars и  You're Beautiful. В момента свалям и Daisy.

# 498
  • Мнения: 34
Леле, момичета свърших с Time of dog and wolf - е няма такъв край! За пореден път съм в плен на умението им да разказват по невероятен начин. Страхотен е, краят не те оставя с горчив вкус в устата, а ме караше да се усмихвам няколко часа след това. Който не го е гледал да започва!М/у другото и мъжа ми загледа един-два епизода и му хареса, но той е по японските изпълнения по принцип, но иначе става и за мъже. 
Mars го почнах след BOF и ми беше малко демоде, но мисля пак да го пробвам. Иначе съм хвърлила око на You are beautiful,ама май ще го чакам в Замундата.

# 499
  • Мнения: 936
Daisy сериен ли е? Ако да, колко серии са?
Започнах и аз Марс. Засега малко ми бледнее след  My Girl и BBF.

# 500
  • София
  • Мнения: 547
Daisy сериен ли е? Ако да, колко серии са?
Започнах и аз Марс. Засега малко ми бледнее след  My Girl и BBF.
нее, Дейзи си е единичен несериен филм  Grinning
иначе Марс ти бледнее заради по-семплите дрехи и обстановка - и аз бях така, ама за мен е даже по-готин от другите два
е, все пак е и въпрос на вкус, де.. Wink

# 501
  • Мнения: 66

Започнах и аз Марс. Засега малко ми бледнее след  My Girl и BBF.

Няма да се изненадам, ако не ти допадне. Сериалът е драма, а и имаше доста насилие. Нищо общо с My Girl и BBF, ако очакваш нещо такова.

# 502
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте  Hug
Недупостимо за мен е да не се запиша да следя тази прекрасна тема, много Ви благодаря за нея, запалена съм много и може би съм изгледала всички изброени сериали, но се връщам да почета назад, благодаря за темата  Hug

# 503
  • Мнения: 0
Къде го има този филм Дейзи

# 504
  • София
  • Мнения: 634
Ето линк към филма в Замунда:
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=150057&hit=1
Има много предложения за филми на първа страница на темата.

# 505
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
За зарибяване аз бих препоръчала първо няколко комедии -  BOF, My Girl, You're beautiful, Mackerel run, Full House, Attic Cat, Three dads one mom. После малко драми с оживели главни герои (не са много такива, но се намират) - Lovers, Cain And Abel, Time of dog and wolf. И накрая вече драми като  Snow Queen, Sorry I Love You, А love to kill, What Happened In Bali, Sad love story и още много такива в който ревеш през минута, но упорито гледаш чакайки щастливия финал когато сценариста ти удря шамар като убива поне единия от главните герои (в повечето случаи и двамата)  и се опитва да те убеди че всички са умрели щастливи.
След няколко такива драми, когато зрителя вече няма накъде повече да реве и му е писнало да ходи на работа с подпухнали очи, се обръща към историческите сериали - Iljimae, Jumong, Bichunmoo, Hwang Jin Yi,  The Story Of The First King's Four Gods, Hong Gil Dong, където пак умират (да не си помислите че заживяват щастливо), но му остава утехата че смъртта им е в полза на някаква кауза.

.....и си пуска Тhousand years of love, който нито е комедия, нито трагедия, нито умират, нито заживяват щастливо, но пак се гледа на един дъх.

# 506
  • DE
  • Мнения: 521
За зарибяване аз бих препоръчала първо няколко комедии -  BOF, My Girl, You're beautiful, Mackerel run, Full House, Attic Cat, Three dads one mom. После малко драми с оживели главни герои (не са много такива, но се намират) - Lovers, Cain And Abel, Time of dog and wolf. И накрая вече драми като  Snow Queen, Sorry I Love You, А love to kill, What Happened In Bali, Sad love story и още много такива в който ревеш през минута, но упорито гледаш чакайки щастливия финал когато сценариста ти удря шамар като убива поне единия от главните герои (в повечето случаи и двамата)  и се опитва да те убеди че всички са умрели щастливи.
След няколко такива драми, когато зрителя вече няма накъде повече да реве и му е писнало да ходи на работа с подпухнали очи, се обръща към историческите сериали - Iljimae, Jumong, Bichunmoo, Hwang Jin Yi,  The Story Of The First King's Four Gods, Hong Gil Dong, където пак умират (да не си помислите че заживяват щастливо), но му остава утехата че смъртта им е в полза на някаква кауза.

.....и си пуска Тhousand years of love, който нито е комедия, нито трагедия, нито умират, нито заживяват щастливо, но пак се гледа на един дъх.

Ох, това беше страхотно резюме, доста се посмях  Laughing

Аз отново се върнах в отбора на гледащите, детето вече се поочовечи и мога да отделям време и за забавления, освен това той ми прави компания, зяпаме си заедно Simple Smile В момента съм на весела вълна, не ми се гледа нищо трагично, не ми се плаче, искам да се смея. Изгледах Goong, а днес започвам Take care of agashi. Предварително искам да благодаря на момичетата, които взеха участие в превода, чудесен отбор заформихте, браво!

# 507
  • Мнения: 0
Да се разпиша и аз, че отдавна не съм го правила Simple Smile
В момента мъча Снежната кралица, която според мен е крайно прехвалена и освен с хубавите актьори в главните роли, май с друго хубаво не може да се похвали. Става за разваляне на настроението, но някак не успя да ме грабне, така и не можах да съчувствам на героите за тежките им съдби и прочее, пък то за какво друго гледа човек.
Иначе за мен най-хубавата драма с тежък край и мнооооого рев си остава 90 Days Time for Love http://easternspirit.forumandco.com/forum-f23/topic-t1023.htm. Който не е гледал, а търси нещо опустошаващо ( след като вече е прегледал големите заглавия в жанра), препоръчвам с две ръце. Перфектна игра, интересна сюжетна линия, няма кой знае какви лирически отклонения на 180 градуса и други такива. Гледала съм го 3 пъти и още не мога да се спра да плача, когато си го пусна.
В момента страшно съм се хвърлила в Smile, you. По цял ден го дебна във viikii, зарязала съм си учението даже заради този филм... обаче пък така ме развеселява, както никой смахнат професор не би могъл. Като ги видя героите с техните анцузи и гимнастики и денят ми се оправя, смея се като луда на всяка реплика. Със сигурност това ще ми остане най-любимата драма, вече измести My Girl о The Vineyard Man от сърцето ми. Страхотно е   bouquet

# 508
  • Мнения: 3
 Crazy Доживях! Чак не мога да повярвам, че още някой е на моето мнение за Кралицата! sookie, честно като изгледам тия, дето вече съм си ги подготвила, почвам този, дето го препоръча. Иначе сега малко по малко (не щото ми е скучен, а понеже покрай приключването на семестъра нямах никакво време) гледам "Любов, която убива", но ще го изкоментирам като го свърша.

Наскоро приключих "Вещицата Ю Хи" и да ви кажа, въпреки, че е доста повърхностен и лековат, сериалът не дразни. Има сладки моменти и няколко добри комични сцени, но като цяло не е кой знае какво. Ако искате нещо лековато и ратоварващо и сте готови да преглътнете слабата игра на повечето от актьорите, както и някои напъно излишни зцени, заснети само със заветната мисъл да се докара сериалът до 16 серии, може и да рискувате с "Вещицата". Честно казано като го свърших си мислех, че повече никага няма да се излъжа да го гледам, ама сега, докато му пишех коментара,  се сетих за някои от сцените и да не кажа голяма дума, ама може и да го повторя в бъдеще... в далечното бъдеще Wink

# 509
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Вещицата ми е един от любимите сериали  Hug както и Full house, обожавам ги.
Сега гледам Liar game и края на coffee prince Simple Smile
Ще подхващам скоро BBF отначало, че ми е домъчняло за тези сладури  Sad

Общи условия

Активация на акаунт