дете от семеен мъж Тема 2

  • 35 271
  • 758
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Айде тук на чисто,без убиди и нападки.

# 1
  • Мнения: 188
ха дано Hug

# 2
  • Мнения: 427
         Хайде и аз тук  Hug
         И да ме искате , и да не ме искате , пак ще ви тровя  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 588
Не знам кога и как ще имам сили да го направя пак , и от завинаги.

Може би да опиташ по другия известен метод: "Клин клин избива"... Не че ще е лесно, но дай си шанс - огледай се, може да видиш подходящия мъж на отсрещния ъгъл...

# 4
  • Мнения: 265
тука съм Sunglasses,Миме,ама нали знаеш втория клин как се набивал....Да не стане "иди си зло да дойде по-голямо"?Simple Smile

# 5
  • Мнения: 188
Не знам кога и как ще имам сили да го направя пак , и от завинаги.

Може би да опиташ по другия известен метод: "Клин клин избива"... Не че ще е лесно, но дай си шанс - огледай се, може да видиш подходящия мъж на отсрещния ъгъл...
Оглеждам се аз, оглеждам се , ама не го виждам още, за съжаление.

# 6
  • Мнения: 265
Момичета,онзи ден моят "изнасилен" красавец ме попита дали след година съм била съгласна да си родим още едно дете.Това не е ли подигравка според вас?

# 7
  • Мнения: 295
Запис  smile3506
Не хвърляйте камъни няма да се заяждам  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 221
Жива ГАВРА СИ Е.зАСЛУЖАВА БАВНО И МЪЧИТЕЛНО ДА МУ СЕ ОТРЕЖЕ ДОСТОЙНСТВОТО.ГЛУПАК.НЕЩАСТНИК

# 9
  • Мнения: 188
Момичета,онзи ден моят "изнасилен" красавец ме попита дали след година съм била съгласна да си родим още едно дете.Това не е ли подигравка според вас?
Joy Joy JoyМи той и моя така.Аз сега съм на хапчета, а той ми вика-този път ще са близначета. Joy

# 10
  • Мнения: 265
Само че мен ме пита най-сериозно защото едно дете не било дете...Аз знам,че е така,ама и "един баща" не е баща Simple Smile

# 11
  • Мнения: 221
Ей такива като тоя,просто ги ненавиждам.Как може да се раждат такива измети?!

# 12
  • Мнения: 265
Ти остави,че се раждат...Питам се ние какви сме след като имаме чувства към тях??

# 13
  • Мнения: 221
Ами ако сме знаели че така ще стане,щели сме да бягаме от тях като дявол от тамян

# 14
  • Мнения: 188
Само че мен ме пита най-сериозно защото едно дете не било дете...Аз знам,че е така,ама и "един баща" не е баща Simple Smile
Нали си има съпруга?Защо тя не му роди колкото деца искат?Ако по някаква причина не могат, има ин витро, има осиновяване....

Общи условия

Активация на акаунт