Стига ли се до парадокси?

  • 1 770
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 688
Кибер, за секс говорим, а не за брак. Но си права - ако отначалото не усетиш тръпката и литър алкохол не помага.

# 16
  • Мнения: 593
Е, точно за секс говоря, а и тръпка имаше, но имах прекалено много задръжки, конкретно към този мъж.

А ми се е случвало да си легна с някого без никакви очаквания и да се получи хубава дълготрайна връзка (брак).

# 17
  • Мнения: 183
Е, точно за секс говоря, а и тръпка имаше, но имах прекалено много задръжки, конкретно към този мъж.

А ми се е случвало да си легна с някого без никакви очаквания и да се получи хубава дълготрайна връзка (брак).
Laughing Laughing Laughing Ясно  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 23 130
Ааа не - при мен това не действа. Няма да го преживея, ако на сутринта се събудя до някой рус пъпчив скакалец, а не до мургав, добре сложен пич   Crossing Arms
Случвало ми се е да обърна 1-2 уискита за смелост, но с предварително набелязан от мен обект. Ех, хубави студентски времена бяха  Crazy

# 19
  • Мнения: 1 844
случва се,разбира се.какво ли не прави алкохолът.. Whistling

# 20
  • Мнения: 625
Ма като не знаете как да пиете що се захващате бе....2-3 чашки и всички са абитуриенти,а  hahaha

# 21
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ааа не - при мен това не действа. Няма да го преживея, ако на сутринта се събудя до някой рус пъпчив скакалец, а не до мургав, добре сложен пич   Crossing Arms
Случвало ми се е да обърна 1-2 уискита за смелост, но с предварително набелязан от мен обект. Ех, хубави студентски времена бяха  Crazy
Това все едно аз съм го писала, всичкото. Като освен "хубави студентски времена бяха", бих добавила и ученически.

# 22
  • Мнения: 194
Абе глупости бе.

То ако се случи, едва ли алкохолът е причината.

Не може да се стигне до парадокс, без друга причина.

По - скоро, пияна дама е парадокс.

А пийнала и направила си кефа е релакс Mr. Green Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 23 130
Ааа не - при мен това не действа. Няма да го преживея, ако на сутринта се събудя до някой рус пъпчив скакалец, а не до мургав, добре сложен пич   Crossing Arms
Случвало ми се е да обърна 1-2 уискита за смелост, но с предварително набелязан от мен обект. Ех, хубави студентски времена бяха  Crazy
Това все едно аз съм го писала, всичкото. Като освен "хубави студентски времена бяха", бих добавила и ученически.
Ох, аз късно се светнах. Блеех в ученическите години и си ходех с пържолите на очите  ooooh! Ама тогава беше срамно, ако си спала с момче до 11 клас. Пфу, ама че времена  Crazy

# 24
  • Мнения: 107
Не, но ми се е случвало друго - дори след няколко чашки пак да кажа "не" на мъжа, когото отдавна харесвам.  Tired
Ей това е по-голям парадокс. Голям идиот съм била!!!

Иначе не съм била в нетрезво състояние с някого, с когото не бих си легнала и на трезва глава.

Абсолютно същият идиот и аз съм била. Joy Joy В нетрезво състояние ставам по-бдителна. А иначе не ми трябва алкохол, за да ми изглежда някой "крокодил"  "бял принц".

# 25
  • Мнения: 183
Абе имаше един лаф  Laughing Laughing Колко е разликата м/у пияната и грозната -200гр концентрат  Laughing Laughing

 И по тоя повод един виц  Peace
Двама приятели пили ,пили и решили да е...т нещо  Wink единия казал:
 -имам една комшийка ама е бая грозна  Sick
а другият отговорил :
-Нищо то като пиеме още малко и нема да разберем,че е грозна  Peace
Отиват при комшийката и като отваря вратата тя единия казва !
-Е не   Naughty толкова  не мога да пия !!! Wink

Общи условия

Активация на акаунт