Режимът на д-р Ори Хофмеклер 11

  • 33 839
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
Ще си изпия кафето във вашата компания Hug
Аелис,много ме разсмя с твоите премеждия. JoyАми хубавица си,как няма да те заглеждат Laughing
Джери ти е дала добър съвет за хладилник,ние сме с AEG,но не съм и очаквала колко ще е хубаво да не се размразява Wink За тези печки,да почистват се със специален препарат,аз използвам и гъба,търкам леко,че понякога остават петънца от готвенето.Хубаво е да се почиства след всяко готвене,особено фурната,че после като се насъбере е по-трудно.В магазините ще видиш тези препарати,обикновенно са с картинка на такава печка отпред Wink Има и много програми за печене,ще ги разучиш.Ще помагаме и ние,сигурна съм,че ще си доволна Hug
ili-ana очаквам скоро да се похвалиш с ведро настроение Hug
Аз за днес един зелен боб с доматен сос съм приготвила,това ще се хапва.Тези дни разглеждам рецепти от японската кухня,мисля другата седмица да дам шанс на азиатския вкус Wink

# 46
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
ili-ana , дано вече се е пооправило настроението ти  bouquet.

Jerry F , тази сутрин обяснявам на скъпия , че хладилника трябва да е клас А или А+, с функция за саморазмрязяване, а той ми вика :"Какви са тези класове А и А +, ние самолет ли ще купуваме?" - умничък ми е той, и с чувство за хумор, разсмя ме рано - рано, обясних му , че благодарение на съфорумките и хладилник , и печка ще купим Heart Eyes.Заключителната му фраза беше :"Важното е да е голям" Laughing.

mery_79 , те да ме заглеждаха нормални хора да се полаская, пък тоооо ..... Sick.То нашия хладилник е от на Скорпи любимата марка и е саморазмразяващ се, но наскоро му смениха фреона и взе много да ръмжи и да се събира по малко вода долу, за смяна си е, на доста годинки е Wink.Ох, и аз заглеждам сушито, ама трябват специални листа, къде да ги търся не се сещам newsm78.

Аз чакам свекито и ще полягам.

Не съм закусила още, сега ще хапна прасковка или кайсии.

До после Hug  bouquet Hug!

# 47
  • Мнения: 1 130
Ехооо, най-сетне привет и от мен  Heart Eyes Hug

аелис ти направо ме засрами  Blush ако не бях вече омъжена, щях да те ползвам за реклама за чувството ми за хумор  Joy  Сега първо искам да се изкажа по въпроса за печките - нали маркетингово проучване на пазара и мненията правим  Wink - та моята е с керамичен плот (не е вградена, но и няма как защото съм я изкарала на терасата и отгоре е с абсорбер, та да мирише по-малко, тъй като моята щерка много обича ..... кисело зеле  Crazy под всякакви форми - боб със зеле, месо с кисело зеле, сърми, сърми и пак сърми с кис. зеле, прясно зеле, капама и т.н. вариации - та можете да си представите ако не е на терасата какви миризми ще се носят непрекъснато из къщи - на не я като й се дояде и посред юли и август съм правила боб с кисело зеле  Mr. Green), печката е AEG - както казах с керамичен плот отгоре, вътре може да пече или само на вентилатор, или отгоре и отдолу + или без вентилатор, има грил, двоен грил и ако щете вярвайте ама и опция за заваряване на буркани има  Crazy как мислите ще сготвя посред лято боб с кисело зеле като фризерът ми не е много голям и не мога да замразяват всичко каквото искам в него - правя си бурканите в печката  Joy слагат се по 6 бр. налива се 2 пръста вода и си има програма ... правила съм кис. краставички, компоти малини, ягоди ... друго май не се сещам. Коричка си хваща от всякъде яденето  Peace Има си таймер и ако искаш можеш да я настроиш след определено време да се изключи сама - аз така съм правила като съм ходила на магазин напр. или пък можеш да я настроиш да пищи  Crazy след колкото си време искаш - това ми е най-ползваната функция, че много често се заглеждам в някой филм и забравям, че нещо се вари на котлона  ooooh! Друго като че ли не се сещам, а почиствам я с крем на Циф, т.е. да не е абразивен препарата, защото ще надере плота. Клас А е, уредите от тези класове А или А+ са енергоспестяващи, т.е. харчат по-малко ток, което е вярно, токът ми намаля след като я купих, освен това поне 20 мин. след като се изключи керамиката запазва температура и може да се използва за досготвяне на ястието, същото се отнася и за фурната. И аз като мери я препоръчвам с всички крака и ръце  Laughing имам я вече трета година, но е скъпичка, когато я купувахме беше 1300 лв, миналия месец я гледах в Технополиса в Бургас - пак беше толкова, т.е. не е мръднала на цена. Не съм рекламен агент на AEG, нито работник в споменатия магазин, просто съм един доволен клиент  Peace
джери много съм се замислила догодина да подновявам хладилника, т.е. хладилник с фризер отдолу (нашият не е много стар, че старият изгоря и се наложи по спешност да се купува и нямаше време за проучване, но много бързо кородира отдолу  Shocked) та като стигнем на този етап, ще те ползвам за консултант  Peace Wink
ili-ana дано по-бързо ти мине "скапаното"  Wink, че много гадно като го набарат човек таквизи настроения.
Вчера бях много гладна и както внимавах да не се надумквам много на вечеря след луната, така си похапнах ама от сърце  Crazy Crazy Crazy та позатрих малко минусите от луната предния ден - общо равносметка от луната -0,500, което си е нищо ама поне си кацнах на килограмите на линийката ако не друго  Laughing И за да има нещо по темата да си кажа - сутринта хапнах грейпфруд, кафе, 1 л. вода (до тук), на обяд - дежурния домат с краставица, на вечеря ще внимавам да мина само със салата и протеин - без въглехидрати.
Хайде приятен ден и от мен, до по-късно  Peace

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 10:57 от Scorpi

# 48
  • Мнения: 4 406
Scorpi, добре си го описала, че ме убеди за тази печка, ама с мъжа може ли да се разбере човек, като е казал българско и това е Joy А, на мен ми трябва мини печка, та като гледам главно са Дипломат. И аз съм се затръгнала тиган да купува, ама първо печка трябва, тази старата бракма е на близо 20 години и ще ходи в скоро време при мама.
Честото за минуса  Hug

Мери, споделяй за японската, уважавам кухнята им  Hug

Аелис, така се хилих на скъпия ти  Joy Heart Eyes Какви магазини за техника имате ?
Като купувахме хладилник гледахме един, фирмата май беше известна фирма за коли. Та хладилника един голям, ама като го отворихме вътре една малка кутийка  Joy


Аз съм си сега у нас и чакам брат ми и не знам още кой  newsm78. Събрах багаж за майка ми (като малка й носех дрехите, сега аз прехвърлям).
Ядох киви сутринта, сега чакам много плодове и зеленчуци
До после

# 49
  • Мнения: 1
Здравейте моичета, виждам че сте се събрали много сладурска компания, прочетох темата и това е моя режим ,през деня почти нищо вечер няма как със семейството хапвам.От два месеца съм на диета - моя си  Rolling Eyes не мо га да спазвам друга.Чета ви от извесно време но вие така сладко си говорите за сладкиши , печки и хладилници че започват да ми капят лигите  Crazy Hug, как не изпадате в изкушение незнам,ще се радвам да ме приемете във вашите редици  bouquet

# 50
  • Мнения: 2 149
MamaMeci добре дошла HugДа ти кажа ние се подаваме от време на време на сладките изкушения,но няма как,по-добре сит и усмихнат,отклолкото озлобен и гладен Laughing
На мен сега свекър ми донесе царевица,отдавна не бях яла,ще сваря за довечера Wink Домъкна ми една огромна диня,мисли за мен човека,с малката ми е трудно да нося големи дини Heart EyesДано да е вкусна,той по принцип ги разпознава Wink
Ох,голяма жега е,излязох до магазина за домати и каисии,100 пъти се изпотих,направих си една безплатна сауна Joy
Джери сладки приказки с братчето ти Heart Eyes
Аз вчера гледах много сладко филмче,но не съм ви писала,понеже още няма бг субтитри.Скоро като пуснат,ще ви препоръчам Wink
Снощи тук вечерта имаше концерт,точно под терасата ми,казвах на моя мъж,че ми правят серената,той не ми вярваше,докато не се прибра LaughingДобре,че не продължи повече от 2 часа,че голям шум вдигаха Laughing
Scorpi thumbsup половин кило си е супер,браво на теб.

# 51
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
MamaMeci , добре дошла в нашата весела компания Hug.Тук , в тази тема, ще четеш не само за режима, но виждам , че си подготвена в това отношение  bouquet.Ще внимаваме да не те изкушаваме, гледаме вечер да пишем повече за това какво сме хапнали или какво възнамеряваме да хапнем, то почти всичко е позволено тогава Heart Eyes. Обменяме си и рецепти, защото има много вкусни неща, които са и режимни, като сме на режим не значи , че не може да си хапваме вкусни неща , за нас това важи на вечеря Wink.Ако имаш въпроси по отношение на режима - питай смело, ние много обичаме да отговаряме Hug.Пишеш, че почти не хапваш през деня, сега ще трябва да хапваш по някое плодче, ако по цял ден не хапваш нищо и само вечеряш, няма да постигнеш успех с режима, трябва да има плод или зеленчук през деня, ти си избираш какво,кога и колко Wink.Вечерята ти да е горе-долу по едно и също време всяка вечер и да приключи в рамките на 4 часа Heart Eyes.Успех ти пожелавам, да пишеш какво хапваш Hug.Само да те попитам колко кг. искаш да свалиш и дали си била на режим, освен на твоя си Simple Smile.

Scorpi , много ти благодаря за разясненията, наистина вълшебна печка си имаш Hug.Най ми хареса , че има таймер и аларма, то аз като готвя все около печката се въртя, но пак ще съм по - спокойна , че имам допълнителна застраховка Heart Eyes.Честито минусче - капка по капка вир става Hug.

Jerry F ,имаме Техномаркет и Технополис, в Кауфланд не знам дали продават техника, май мярнах и там newsm78.Аз хладилника няма да пропусна и отвътре да го огледам, не искам кутийки Joy.Да си прекарате хубавко с брат ти  bouquet.

mery_79 , и при нас е много топло, а на мен 2 излизания ми се очертават ooooh!, че и продължителни.Да кажеш кое е филмчето Heart Eyes.

Дружката се обади да се видим, тя се върна преди 2-3 дни от морето и има много да ми разказва.Уговорихме си среща за 17.15, аз към 16ч. ще взема малката от баба й и към 17 ще я заведа на работата на татко й, та да мога да отида навреме на срещата Wink.

Режимна съм, то на мен напоследък не дните, а вечерите са ми проблем - много хапвам тогава ,като ламя съм Embarassed.

Чао, до после  bouquet!

# 52
  • Габрово
  • Мнения: 582
Момичета,благодаря че мислите за мен!Скоро няма да ми се оправи настроението,защото има голяма опасност да остана без работа за и аз не знам за колко време.Налага се да излезем в платен отпуск/и то само половината от плат.отпуск/а аз съм ползвала вече 4 дни по бала на Ралица и по кандидат студентската кампания/аз и подавах документите,че тя нали е в Созопол/-та имам 6 дни платени и после неплатени не зная колко.Обзел ме е ужас.Имам голям заем,нали правих ремонт миналата година и бал тази,сметките,децата....ужас.Цял ден плача и работя.А малкото дете тръгна на море и сега ще съм сама и без компютър.Така че кога пак ще се включа идея си нямам.
Чао и всичко добро! Hug Hug Hug

# 53
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Благодаря ти Аелис, че ме насочи към вашите редици  bouquet Изчетох ви и мисля, че..това е моят режим coolcool Мисля да пробвам. Ще пиша за резултатите (дано има такива де dancing)

# 54
  • Мнения: 4 406
Аелис, пълно е в Техномаркет със всякакви големи хладилници, ама за късмет какъвто си си набелязал от web-страницата им няма  Wink. Технополис бил по - евтин, ама не съм ходила, къде ти да мъкна мъжа ми в два магазина, та аз за един трябва кран да викам  Joy
Хубаво изкарване с дружката Hug

 ili-ana, нали знаеш и да го мислиш и да не го, все ще се случи. Дано всичко е наред и не мисли за лошото. Днес си коментирахме със снаха ми (и двете работим в сферата на образованието и науката), какво ще стане ако ни съкратят, ами ще си намерим по-платена работа Wink

Мери
, аз чакам "Предложението" с хубаво качество и превод. Има нещо в Замундата, не че не може да се гледа, ама ще изчакам.

MamaMeci, добре дошла в нашите редички. Ще видиш колко е приятно, само че вкусни неща - вечер  Wink Успех.

Бяха ми на гости брат ми, снаха ми и малката хубавица. Много плодове и зеленчук имам от мама, едни хубави кайсиики. Утре смятам огретен от тиквички да направя.
Та довечера ще разказвам какво правих вчера, а накрая с какво ги нагостих днес  Wink

Скъпият иска да ходим на кръчма, да похапва едно нещо на дървени въглища.
И естествено на мен само бира ми е в главата Sunglasses Laughing Wink.
Кантара много ме радва, сутринта беше 54. Значи може прегрешения.
Много ме устройва варианта да тренирам нещо сутрин, а вечер да си хапвам вкусно

Приятна и хубава вечер

# 55
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Love-digger , добре дошла в темичката ни Hug.Радвам се, че режимът ти е допаднал, ако възникнат въпроси - насреща сме  bouquet.Лесен е за изпълнение режима, незадължаващ, има и богат избор, особено за вечеря Heart Eyes.Пожелавам ти успех  bouquet!

ili-ana , майка ми живее под непрекъснат страх от съкращения почти 10 г. Sad.Пускат ги в принудителни отпуски и тях, но после пак ги викат, силно се надявам и при теб да е така Hug.А и има една поговорка - всяко зло за добро, каквото и да се случи може да е за хубаво hug.Пиши когато имаш възможност, ние сме тук  bouquet.

Jerry F , той скъпия затова ми е казал да проучвам, че не иска да се мъкне по магазини, иска да го заведа, да му покажа и направо да купуваме, ако всичко това стане в рамките на 5 мин. - много е доволен Joy.Та и аз в един от двата магазина ще го заведа - и за печка, и за хладилник, ама преди това ще гледам и проучвам както аз си знам - обичам да съм информирана с подробности smile3506."Предложението" и аз го загледах, но ще се опитам да почакам да излезе на по-добро качество Heart Eyes.Ах, колко гости си имаш, очаквам да разказваш довечера, сигурна съм, че всичко, което си приготвила е много вкусно и брат ти, снаха ти и малката ще са много доволни  bouquet.А кантара много те обича, само така, ти май вече си по-лека от първоначалната ти цел, но така е, като си стриктна, заслужаваш да те радва кантарчето Hug.

Аз ще взимам малката от свеки и ще я водя до работата на баща й, оттам право на срещата с дружката Heart Eyes.

Режимна съм - сутринта и на обяд по една праскова хапнах, кафе, вода, зелен чай с мента Heart Eyes.

Вечерята е неясна, но началото й поне няма да го мисля - ще помоля скъпият да нареже една голяяяма салата, че ние с дружката сигурно ще окъснеем, като се разприказваме и не можем да се спрем lalalala.

До довечера  bouquet!

# 56
  • Мнения: 2 149
Привет момичета,я какво раздвижване има в темичката Wink
Ето това е филмчето http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=180246&hit=1 Ghosts of Girlfriends Past .А Иначе предложението и аз го чакам,обичам да гледам с хубаво качество Wink
Аелис хубаво да се наприказвате с дружката Heart EyesЯ какъв мъж си имаш,и салатка ще ти приготви,много хубаво си го научила Wink
Джери браво на теб,килограмите ти са супер,и как няма,при такъв здравословен начин на живот Wink Като каза огретен и на мен ми се е прияло и ще го сложа в менюто за следващата седмица Laughing
Love-digger  Hug
ili-ana много неприятно.Но правилно са ти казали момичетата,мисли позитивно,често всяко бедствие в живота ни си има причина,дано твоята е за по-добро.Стискам палзци на хубави новини Praynig

# 57
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер  bouquet!

mery_79 , много хубаво изглежда филмчето, дано скоро пуснат субтитри Heart Eyes.Пак не можахме да се наприказваме с дружката, два часа малко ни бяха, следващият път май трябва повече време за приказки да предвидя Joy.Скъпият беше направил салатка, аз само я овкусих и седнахме да я ометем Heart Eyes.

Вечерята - салатата, после нискомаслено к.мляко, грах яхния.Това е засега, малко е, ама вие си ме знаете - в хладилника имам кремче, но то е с цедено кисело мляко, почти режимно е Embarassed.

Ще се опитам да гледам "Нощ в музея 2", дано успея, че взе да ми се доспива Wink.

Приятна вечер Hug  bouquet Hug!

                                         

# 58
  • Мнения: 1
Много благодаря за топлото посрещане,найстина сте свежарки   bouquet, Аелис исках да те питам имам навика да ям салати ,сиренето пречи ли ...вероятно да, от два месеца взимам лекарства за подтискане на апетита ,знам че са вредни и не ги одобрявам но това е последния влак който се опитвам да хвана  Blush, нямам воля ...като се ядосам/а то все има от какво/ и влизам в хладилника ooooh!. Е спрях да се тъпча и ям през деня плодове и салати и вечер каквото приготвя, свалих малко лой но има още много, вашия режим е толкова близък до моя , а вие сте такива сладуранки, сравнение с вас като ви гледам по снимките аз приличам на косатка  Embarassed, успех на всички

# 59
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
MamaMeci , пробвай салатата ти да е без сирене, на вечеря може да се хапне сирене, но след салатата.А за връзката между ядосването и хладилника - тя и на мен ми е известна, някои хора спират да ядат като се ядосат, при мен е точно обратното.Ще ги пребориш килцата, ще видиш, ние ще те подкрепяме Hug.И ако някой те ядосва, гледай поне да е вечер Joy.Успех ти пожелавам, да пишеш какво хапваш  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт