Режимът на д-р Ори Хофмеклер 11

  • 33 857
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро Hug!

                                         

Малката ме събуди рано, а сега чака и ред за компютъра ooooh!.Каката и таткото сладко си спят, ще им дам време до 9ч., събота е все пак Heart Eyes.

Закусих с кайсийки, сега пия кафе Wink.

Голям домашен фитнес се очаква днес wash hang 1ironing newsm71 1dishes newsm79 newsm75 newsm28 clean prostor clean clean.

Пожелавам ви приятен уикенд Hug  bouquet Hug!

# 61
  • Мнения: 2 149
Привет и от мен Hug
Моя кантар днес ми се сърди,но то няма и как да е другояче,изминалата седмица доста се поглезих.Ще влизам в редиците скоро,да видим клога ще ми понамамлее апетита Laughing
Моя мъж днес си е в къщи,изпратих го да пазарува.Следобеда ще поизлезем някъде с малката,а за довечера ще си поръчаме храна и ще гледаме някоя свежа комедийка Heart Eyes
Приятен ден и от мен Hug

# 62
  • Мнения: 4 406
Добро утро и от мен   bouquet
Е за мен е утро  Wink

MamaMeci,  имаше едно напоследък - Пинослим, рекламираха го, хомеопатично, не било вредно, а и има един чай във Фантастико (нещо билки съдържа) и той намалява апетита. Един такъв зелен, левче е. А, за сиренето, помисли си колко е калорично, поне на мен ми действа мисълта да не си слагам в салатата.

Мери, нищо, ще те заобича кантара, приятна почивка днес Hug

Аелис
, приятно домакинстване, сигурно си свършила вече Hug

Аз  Embarassed, много бира се изля вчера. Сутринта ставах за гимнастика, но "Мисията бе невъзможна"  Embarassed Легнах пак и сега ставам.
Сега ще се оправям и ще излизаме със скъпия да гледаме печките и тиганите в "Денси".
После имаме среща с един професор, той ми беше рецензент, страхотен е, и ще се пийне някоя друга бира.
Айде поне сега да съм режимна и да хапна кайсиики

# 63
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добър вечер  bouquet!

mery_79 , хубаво сте си планирали деня тримката, да кажеш, ако гледате нещо интересно Hug.

Jerry F,нормално е да се поотпуснеш, имаш си гости, разбираемо е  bouquet.Как мина срещата с професора Heart Eyes?

Аз бях режимна през деня , но на вечеря ....... Rolling Eyes.Много ядох, ама той скъпия е виновен, направи пълнени патладжани/много хубави ги прави/ и аз хапнах след салатата и сиренето, ама мноооого, и след това торта / за нея аз съм виновна, но скъпия ме моли вече седмица да му направя точно тази и днес успях Embarassed/, ох , преди тортата и варена царевица имаше, с една дума - поувлякох се повече от обикновено Embarassed.

Признах си, олекна ми  Heart Eyes.

Гледам един филм с Робин Уилямс, весел е, после ще си лягам, че утре ще съм работна Rolling Eyes.

Приятна вечер  bouquet Hug  bouquet!

# 64
  • Мнения: 4 406
Добро утро

Още една седмица остава до моренцето Laughing

Аелис,  как само съм се наточила на пълнени патладжани. Едно момче на кафето до нас обясняваше как майка му го прави, та така: каза плънката като за чушки и се пълни патладжана, ама той кипва ли се преди това, а и  вътрешността му използва ли се за плънката  newsm78

Вчера бяхме в едно страхотно заведение с професора, "Боримечката" се казва, страхотни неща имаше (много хубави мезенца за бирата). Бяха направили вода да пръска съвсем тънко и така разхлаждаше.
Та сега някой трябва да изкара мезетата и ще играе един час гимнастика.
Харесах си печка Дипломат (всички имали грил), с вентилатор. Минипечка, само с една фурна - 35 л.
Аелис,  големи с керамични котлони имаше много видове, хубавки, и на цена 500-600 лв, а Дипломата е 480, май няма много файда, ама такава съм решила
Приятен и хубав ден

# 65
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро и от мен Hug!

                                         

Jerry F , той скъпия по-различно ги прави патладжаните, на вкус става нещо като имам - баялдъ, даже той така нарича неговата си манджа - та издълбава патладжаните, посолява ги отвътре, вътрешното го посолява и слага малко вода, държи ги така около 2 часа, след това ги измива.Прави кавърма от лук,вътрешното на патладжана, кайма, червен пипер и домати от буркан, слага и чесън на скилидки.Пълни патладжаните,  с отстатъка от плънката ги залива и към заливката добавя малко дом.сок.Запича ги, обръща ги само веднъж, те се спъхват едни такива, в смисъл личи си, като са изпечени.Ами това е, мааалко е врътня, но той почна в 17 ч. да ги прави и в 19ч. беше готов/ патладжаните ги беше накиснал от обяд де Wink/.
Много ме зарадва с цените на печките, аз мислех, че са към 1000 лв. някъде, супер е, че са наполовина Party.Хубавко сте си изкарали вчера Hug.Много рано си станала, за да спортуваш, заслужаваш радостите, които ти носи напоследък кантарчето  bouquet.

Аз съм на работа днес.Вчера трябваше да дойде дърводелеца, на който ще си поръчваме кухненските шкафчета, ама нещо не се появи newsm78.

Чао засега, ако остане време от работата ще пиша Heart Eyes.


Пожелавам ви приятна и изпълнена с усмивки неделя Hug  bouquet Hug!

                                                           

# 66
  • Мнения: 4 406
Аелис,  не, че нямаше някакви печки и по хилядарка, ама на мен много ми се струва за печка.
Мерси за рецептата   bouquet ще се пробва.
И аз вчера загледах този филм с Робин Уилямс, но после загледах друг по Jetix, накрая заспах.
Лека работа днес.  Hug Събота и неделя по ли е спокойно ?

Днес вече твърдо ще правя тиквичките огретен на Pina, хем са и диетични, че вчера след тези мезета не ни се хапваше. И едни дробчета по селски ще направя за другата седмица по по-диетичен начин  Wink. Само да отворят да купя продуктите, дробчетата съм ги сварила.
Добра гимнастика правих, още  sweating
Имам си едно филмче за доглеждане с Анджелина Джоли, предрекоха й, че ще умре след седмица, сигурно сте го гледали, ама аз днес ще го доглеждам

  bouquet

# 67
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Ох, много работа днес, което не е добре - нито за мен, нито за пациентите Sad.

Jerry F, и аз предпочитам да не е хилядарка печката, че и хладилник, и кухненски шкафчета, и баня - направо не мога да калкулирам колко ще излезе всичко ooooh!.Филмът по Джетикс децата го гледаха, но като стана 22ч. им загасих ТВ и май не успяха да видят края Rolling Eyes.Откъм работа е доста натоварено през уикенда, хубавото е че няма шефове и ако има свободна минутка мога спокойно да си поседя на компа Heart Eyes. Да кажеш дали е вкусен огретена от тиквички, ако е хубав и аз ще го пробвам Heart Eyes.Кой е този филм с Анджито, ако е хубав да го гледам Wink.

С двама доктори сме днес - единият е новичък и се учи, иначе по принцип през уикенда сме само с един лекар.В повечко ми идват двама - единият едно иска, другият друго и ако можех да се клонирам, всичко щеше да е ок Joy.

Нося си салата и ще я хапна към 18 ч., да поставя началото на вечерята, останалото ще хапна у нас - ще включва пълнени патладжани , стига да са останали Heart Eyes.

Приятна вечер Hug  bouquet Hug!

# 68
  • Мнения: 4 406
Аелис, наистина, доста харчене се очертава при вас, дано изберете най - минималният и рационален вариант Hug Което веднага ме навява на професионална тема за търсене на минимум разходи и максимум полза  Joy
Предполагам, че като е така времето народа не си стой вкъщи и ти създава работа, а и двамата лекари  ooooh!
Приятен беше огретена, не знам защо ми имаше вкус на макарони със сирене, щом и скъпия го яде без да мърмори, значи е добре  Wink. Аз сложих малко зехтин (към 3 лъжички), но май трябва повечко са една тава.
Пържих и картофи за бирата на съкровището и отнесох 3-4  Rolling Eyes
Ето го филмчето, приятно е:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=108341&hit=1

Имам едно кисело мляко с желатин и не Степ, а Болеро май беше  newsm78 пак от този сорт с ягода, миналия път много ми хареса. Нещо цял ден ми е тежко, дали от времето  newsm78 дали от бирата вчера  Thinking и онзи ден  Whistling Embarassed

Приятна и хубава вечер

P.P. да се допиша, ето го огретена на Pina
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231840.msg9042026#msg9042026

# 69
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро Hug!

                                       

Jerry F , мисля , че съм го гледала филмчето, но си спомням само , че Анджито беше журналистка нещо и че по ми харесва брюнетка Heart Eyes.Отдавна ще съм го гледала, затова Wink.Ще видя кога ще му дойде реда на огретена, че толкова неща съм си набелязала  ooooh!, те вълшебниците от готварския жал нямат Joy.

Днес ще идват майсторите, не знам от кой етаж ще почнат, но все ще е дандания, ама няма как, дано само бързо приключат, че не ги чака малко работа.

Ако мога по-късно пак ще пиша.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 70
  • Мнения: 4 406
Добро утро и от мен


Аелис, мерси за кафенцето. Същото е филмчето, то пък Анджелина откакто открадна мъжа на моята любимка взе въобще да не ми харесва  Joy Успех с майсторите, няма да е лесно, ама да мине всичко и да е качествено.

Кантара сутринта ме обичаше, интересно след голямата събота  Embarassed
Приятен ден, че трябва да ходя да си плащам таксата за една конференция
  bouquet

# 71
  • Мнения: 1 130
Привет и от мен  Heart Eyes Hug
Вземам си двойно кайвенце, че много ама много ми се спи днес   Shocked В петък, събота и неделя майстори "шетаха" из къщи  ooooh! ooooh! ooooh! та малко поомотах режима ама здраве да е - няма да се гърмим поради което  Wink Важното е, че имам нова дограма и остъкление, макар че както обясняваше вчера щерката  на баба си по телефона "само дограмата си е на мястото, всичко друго в къщи не си е на мястото"  Crazy Joy Joy Joy Сега ще следва великото измазване, само дето ще почака, че по закона на Мърфи съпружието замина днес командировка в София за няколко дни  Wink От днес ще бъда особено стриктна и ще си записвам няколко дни какво съм хапвала, за да разбера кои храни ми саботират режима, че кило и половина се мандахерцат нагоре надолу вече три седмици  Twisted Evil От прочетеното по-горе обаче си мисля, че едно от нещата ще да е сиренето  Thinking знам, че трябва да е отделно от салатите, но толкова обожавам шопска салата, а тя без сирене не си е никаква шопска  Joy Но ще го разведа пустото му й сирене от зеленчуците и ще го хапвам после, като задължително ще му намаля количеството и т.н. Такива планове кроя засега. Временно съм в отпуск от готвенето, защото в момента в целия хаос само микровълновата мога да ползвам, а аз там много рецепти не знам (освен тази на скоростното кексче, дето сте я писали по-напред, ама хайде да не почвам баш от нея сега   Wink). Но може да поровя за рецептички на МВ, тъкмо повод да се поуграмотя малко в тази насока  Wink До тук съм на 1 грейпфрут, 1 л вода и пия второто си кайвенце  Wink
Приятен ден и успешна нова седмица на всички пожелавам  Peace повече усмивки и лятно настроение  Heart Eyes Hug

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 10:38 от Scorpi

# 72
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Jerry F ,и аз Анджелина нещо не я харесвам напоследък, много красива  беше, но сега нещо не изглежда много добре Sad.Пък и наистина не ми хареса как отмъкна Брат Пит от Дженито, макар че затова повече упреквам самия Брат Wink.

Scorpi ,и на мен много ми се спеше тази сутрин, ама скъпия не пожела да стане вместо мен, вика ми да си лежим, тя Катето сама щяла да си се гледа Joy.Станах, какво да правя, ама му се цупих и той стана веднага след мен, ама късно - вече бях сърдита и разсънена Crazy.Помня какво беше у нас като сменяхме дограмите, лудница направо, но пък после много хубавко и тихичко ни стана Heart Eyes.Пробвай да хапваш салатата без сиренце, и аз обичам шопска салата, че и овчарска , но откакто съм на режима не си ги правя, слагай си всичко режимно, което се сетиш, аз в салатата слагам домати, краставици, лук, чушка , магданоз.

Майсторите къртят, лудница и шумутевица е, но бързичко работят.Сега къртят точно над нас и в банята падат камънаци, ужас е някакъв, дано бързо да приключат , ама то и след тях колко работа ни чака  ooooh!.Повече от година мрънкам на скъпия за този ремонт, и сега гък не казвам, пратих малката да спи у баба си, че тук е абсурд да помислим за следобеден сън Heart Eyes.Само се тревожа за съседите - аз съм от тези , които държат на тишината между 14 и 16 ч., заради нощните ми дежурства/ трябва да поспя преди нощно, пък и след това Rolling Eyes/ и заради Катето, че като си е вкъщи и ако не се наспи следобед става много нервна Sad.Както и да е, ако дойдат да ми правят забележки ще са напълно прави, дано са на работа всички Praynig.

Ставам, че той скъпия наглежда нещата, ама и аз хвърлям по едно око Wink.

Чао засега Hug  bouquet Hug!

# 73
  • Мнения: 4 406
Аелис,  още си спомням как Пепи ставаше в ранни зори и се изправяше на решетката на леглото и надаваше вой да му се обърне внимание Joy А така ти се спи  Whistling  ooooh!
Минало, сега съм щастлива  Sunglasses
Предполагам, че комшиите ще влязат в положението.

Scorpi, аз се чудя къде изчезна обезмасленото сирене. В магазина под нас продаваха, нормално от 5 и нещо и от 7, едно овче и обезмаслено, ама го няма. В събота търсих във Фантастико, и там няма  Thinking Айде успех и на теб с ремонта  Hug

Хапнах салата домати, пилешки дробчета по селски, диетично. Да ама сега опитвам тофу с маслини, ужасно е Sick  Sick  Sick Кой ненормален го е измислил  Naughty Stop
Май ще ходи в кофата, добре, че имам няколко бисквити Закуска  Laughing
Приятна и хубава вечер  bouquet

# 74
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Jerry F , те майсторите в 15 ч.приключиха, утре щели да продължат, а тръбите за водата ще ги сменят по-нататък, че нещо се преплитали със съседния вход, и там трябва да се уговарят, и ще се оскъпи малко, ама какво да се прави - като сме тръгнали да сменяме тръби, поне да са всичките Wink.И дърводелеца идва, начертахме предварителна схема за кухненски шкафчета, ще го калкулира и утре ще ни каже офертата Rolling Eyes.Усещам как ще сме в ремонт половин година Sad.

 Да дам отчет за вечерята - салата от домати , краставици, лук, чушка, магданоз, след това пълнени патладжани , покрай тях и хляб хапнах, това е едно от малкото ястия, които не мога да ям без хляб.Това е засега, една панакота ще хапна сигурно малко по-късно и това ще е, че кантарчето не иска да мръдне Rolling Eyes.

Приятна вечер Hug    bouquet Hug!

Общи условия

Активация на акаунт