Режимът на д-р Ори Хофмеклер 11

  • 33 838
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 406
Добро утро и от мен   bouquet

di, аз винаги съм била против бързото сваляне и ограниченията, но си има и правилно захранване. С една дума не мисля, че трябва да се стресира организма в едната и другата крайност  Wink Успех със стягането, а сигурно и много хубави неща сте си понакупили от там  Heart Eyes Hug

 роси, ми какво ти пречи да се поразтъпчеш сутрин  Heart Eyes Hug Поне при вас е по-чист въздуха  Sunglasses Аз пак се проявявам като будната тренировъчна съвест  Joy

Cantrell
Hug

Аелис, настина цяла седмица си работиш  Hug Лека работа  Heart Eyes Да покажеш нережимността  Hug Сигурно в работата вече много са я харесали и е свършила  Heart Eyes Довечера искам да те питам за една  Crazy

Аз без сладки нережимности мога, ама бе солените не мога  Embarassed
Няма поражения след вчерашната вечер, а само да не ми стане навик, та аз откакто изям салатата после все си ям докато си легна  Joy
Днес и не спортувах, много ме боли кръста, да помине, пък тогава.
Аз да се захващам един с един доклад за Слънчев бряг (Scorpi знае за къде  Wink) та да се цамбурнем другият юни в моренцето  Sunglasses

Хубав ден, момичета   bouquet

# 736
  • Мнения: 2 149
Привет момичета Hug
Май е заразно това с въглехидратните вечери CrazyВчера добре беше,имахме гости,прекарахме си празника с компания,и естествено след питието огладнеха мъжете,поръчахме храна,и стана тя една.Но карай,поне весело прекарахме.
Днес цял ден бягаме по задачи,оправяме документи и още на никъде не сме.Скъпия сега отиде да вземе малката,аз си направих кафенце и седнах да разпусна.
Лек ден,ще намина по-късно Hug

# 737
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Заповядайте в новата тема :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=438600.new#new

Общи условия

Активация на акаунт