Режимът на д-р Ори Хофмеклер 11

  • 33 854
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Jerry F , не предполагах , че имате проблем с инсталирането, затова се чудех къде си Cry.А за кафепиенето - то застудя, но ако това не те плаши - хващай автобуса някой ден и да ти покажа центъра на Пазарджик Wink.И да пишеш на лични за вчерашното прегрешение Heart Eyes.Моето ще го видиш в готварския, но не знам кога ще кача снимката, че скъпият чака ред за компа Joy.Дано ви тръгне нета и да ни пишеш вече от новия компютър.Оооо, скъпият ти много щедър, 600 ГБ си е много място Hug.

# 706
  • Мнения: 535
Кафенцето беше супер   Heart Eyes Сега смятам да си направя и едно следобедно  Party
Благодаря ви много  Hug
От вчера не само, че не лунувам, ами и не съм режимна, но скъпият е виновен  Rolling Eyes Иска от всичко да опитам и да се забавляваме заедно максимално. Остана ни още един месец, после пак 4 месеца ще сме разделени  Sad
Никак ги няма с чуждите езици, аз обаче почвам да ги разбирам - вчера един младеж, докато си меля кафето (беше дъъъълга процедура  Joy), обяснява на жената до него, че сме руснаци и аз се обръщам и му казвам на китайски - Не сме руснаци, а сме от България! и онзи се обърна и почна да се извинява  Joy Много ми е забавно така bowuu
Джери, писали сме заедно  Heart Eyes Затова допълвам - само техния език си говорят, знаят само хай и бай - това им е английският  Rolling Eyes Дори в по-изисканите заведения знаят 5-6 думи и край. Много рядко срещам хора, които ми заговарят на хубав английски  Whistling В магазина особено е голяма мъка, почнах да говоря по-малко китайски - нямам избор  Tired Благодарение на DZ, открих един сайт, където има самоучител на китйски и така - мъча се...
Усмихнат ден   Hug

# 707
  • Мнения: 4 406
Аелис, крайно време е да се организираме, това си мисля, сега пишем книга, като я дадем в печатницата, ами другия месец. То аз си написах частта, скъпят сега пише после ще превеждам.
Предполагам, че ноември ще има хубави, слънчеви дни.
Сега не смея да погледна в Готварския, че ме е подгонил един глад, довечера ще се възхищавам  Heart Eyes Hug

di, браво с напредването с китайския, настина ли е толкова труден  newsm78. Ще помагаме да не ти липсва толкова скъпия  Hug


Как ме мързи да почна да домакинствам, но няма начин  Whistling

# 708
  • Мнения: 2 149
Привет момичета Hug
Тук съм,режимна съм,дори поспортувах LaughingИмам мускулна треска,значи е имало ефект Laughing
Скъпия се е разготвил,за вечеря ще хапваме свинско с пипер и домат и вино на фурна,много вкусно го прави,салатки и т.н. Wink
Следобеда ще отскочим до свеки,ще използваме слънчевия ден днес да се поразходим,да ги видим и тях Laughing
Лек ден момичета Hug

# 709
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро  bouquet!

                                   

di_ , много е неприятно, че ще сте разделени със скъпия Sad.Прав е да иска да се забавлявате, после 4 месеца ще има да режимстваш и да отслабваш, докато се видите отново Wink.Много ми беше забавно, че са ви направили на руснаци Joy.

Jerry F ,за ноември ще го отсавим тогава Hug.Днес май и двете ще сме на визитация Joy.

mery_79 ,мда, колелото доста натоварва мускулите, нормално е да имаш мускулна треска Wink.Оооо, скъпият ти ти е готвил , моя в събота ме изненада, добре че беше сготвил, че аз тогава цял ден на работа бях Crazy.Хубавко ли прекарахте при свеки?

Аз ще съм работна днес, то тази седмица само във вторник почивам Party.

Не съм закусила Sad.Ама снощи хапнах много и сега ми е сито още Rolling Eyes.Кафе ще пия с колежките Heart Eyes.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 710
  • Мнения: 535
Яденето ми последните дни си имало и друга причина - днес ми дойде  Whistling
Джери, китайският език не е труден за учене - няма род, число, падежи... На мен първият език ми е немски, така че не може да ме уплаши  Mr. Green Най-трудното в китайския е, произношението - една дума, произнесена с различна интонация и удължаване на гласните може да означава много различни неща, а пък китайците, ако не я произнесеш точно! както те си знаят - не разбират  Rolling Eyes Затова и написах, че аз ги разбирам, но те мен трудно ме разибарат. Те самите между тях също трудно се разбират - повтарят си едно и също нещо доста пъти  Mr. Green Знам, че от единия край като отидат на екскурзия в другия край на китай си пишат, за да се разбират  Crazy
Ааааа за писането - коментар нямам  Mr. Green Там не се и пробвам дори  Laughing

# 711
  • Мнения: 3 996
Добро утро Hug
Ди  радвам се ,че сайтът ти е помогнал Hug

# 712
  • Мнения: 4 406
Добро утро и от мен   bouquet
Сега да напиша, че в работата може да ми развалят настроението



Мери,  щом има мускулна треска значи е добре  Heart Eyes Нали знаеш как най-бързо минава мускулната треска - като направиш същото пак.
Последният път като тренирах с такъв уред едвам излязох от залата  Wink Е, ама не от умора (в рамките на шегата де). Бяхме в този хотел, дето съм на аватара и реших да отида на фитнеса им  Thinking, да ама сама в една зала, скучно ми беше  Crossing Arms, а тогава бях на всичко включено и бара беше точно през стъклото, отидох взех си коктейлче,  Thinking после пак, и пак, е ама въртях велото де  Joy И така един час тренирах и се черпех  Joy

Аелис, лека работа днес, а и аз се представих добре снощи с яденето  Crazy Сега си го показва кантара, сготвих няколко неща за тази седмица и от всичко трябваше да се хапне  Blush Аз май визитация няма да имам, че бързаме с книгата, дори и началството разбира, че с приказки няма да стане. Моят пък не ще да готви, той си знае само три неща да прави де  Flutter

di, сега виждам, че си писала, а, то и в Щатите да отидеш трябва да пишеш, че техния английски си е друг, не е като тоз дето го говорим тук в Европа.
И аз от 2 дни съм в МЦ, май това не съм го споменавала, след 18 дни закъснение.


Аз да си успокоя съвестта направих едно голямо, дълго Тае-бо, пих лимон, сега си взимам един грейпфрут.

Момичета, хубава нова седмица   bouquet

# 713
  • Мнения: 1 130
Привет на всички  Heart Eyes Hug
Искам много да се похваля - след ужасно дълго немръдване от страна на кантарчето взе че се разззззззтресе и мръдна  Crazy - вчера -0,600 и таз сутрин още -0,400 демек цяло кило събрах за два дни - Wink поФал, поФал  Joy Joy Joy Уж съм на протеини и зеленчуци тез дни пък трябва в протеиновите дни да смъквам - да ама не - те ще ми кажат на мен га щъ свалям аз  Mr. Green Joy Joy Joy наопъки съм си и това си е - а може би най-сетне почна да оказва влияние и спорта  newsm78
джери не си ходих в Търново в петък (като съм писала имах предвид, че от работа ще се омитам  Wink). Гледай да не се ядосваш много на работа, не разрешавай да ти развалят настроението  Wink
аелис ще ти напиша рецептичките на ЛС, но след обяд, че сега имам работа, и след това докъм 15 ч ще сме в съвет, но след това ще ти ги напиша  Peace
мери, DZ, di, росси  Hug Hug
Днес съм кратка ама излезе работа (а си мислех да дойдем в понеделник на работа, че да си починем  Mr. Green). Засега чао!

# 714
  • Мнения: 5
 Hug Привет може ли да се присъединя към Вас дами Praynig Peace От днес и аз съм на този режим  baby_neutral

# 715
  • Мнения: 4 406
Scorpi, Бравос, Бравос  smile3521 Само така, нещо тези П и ПЗ редувания не ги уважавам, щом няма ПА или по-точно ПБ  Joy (любимото ми), та да има мезе де, но поне това установявам, че си във втора фаза   bouquet

 lilitaboutlove,  добре дошла в нашите редички и много успехи с режимчето

После ще пиша повече, че скъпият пак ще мъчи компютъра   comp03

# 716
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
di_ , дано само апетитът ти е страничния ефект от МЦ Wink.

DZ , как върви при теб, взе ли да ти харесва кафето без мляко Heart Eyes?

Jerry F , дано скъпият ти се справи с компа и следващият път да ни пишеш от него Hug.При нас имаше визитация, но като за понеделник беше добре, бързичко се справихме този път Crazy.

Scorpi , честито ти минус  bouquet.Не си ме забравила с рецептите, ще чакам да ми ги изпратиш на лични Hug.

lilitaboutlove , добре дошла при нас Hug.Ако имаш въпроси относно режима - насреща сме Wink.

Още час и дежурството ми преключва, нямам търпение вече Party.

Режимна съм, макар че хапнах повече от една ябълка днес Rolling Eyes.

Приятна вечер Hug  bouquet Hug!

# 717
  • Мнения: 3 996
Аелис Абе и на кафе без мляко свикнах ,ама пак имам + Rolling Eyes
Както и да е днес цял ден ме боля глава Tired
Май ще отида в клуба на Scorpi.Но ще пиша тук  Mr. Green
Още не съм решила ,но явно захарта и въглехидратите в плодовете ми идва в повече Rolling Eyes
Ох незнам както казах ме боли глава и немога да мисля.Утре ще пиша какво съм решила Tired
 
lilitaboutlove добре дошла

# 718
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро  bouquet!

                               

DZ , ти от няколко дни започна да правиш режима както трябва, не може да се очакват резултати за толкова кратко време, но ако ти е омръзнал - наистина е по- добре да го смениш Hug.Аз вярвам, че хранителният режим не трябва да е мъчение и да включва храните , които обичаш.Точно по тази причина не мога да правя Дюкан - много ще ми липсват плодовете, картофите, оризът и много, много други неща.Възхищавам се на волята на Scorpi, не е лесна тази диета, дори е драстична за моите разбирания за "режим на хранене", за ефективността - при повечето е ефективна, аз и друг път съм казвала - имам три нагледни примера около себе си за сваляне на много килограми с Дюкан, но пък и имам "забележки" към здравословността на режима.Ох, дано не прозвучи така ,все едно те разубеждавам, пробвай го, ако нямаш оплаквания - значи това е твоят режим Hug.Ако със сигурност искаш да опиташ нещо ново - погледни 90- дневната - аз и с нея не се разбрах, ама то отдавна си установих, че освен нашия си режим друг не мога да пазя - та 90- дневната ми се вижда по- здравословна от Дюкан, хвърли й един поглед Hug.Успех ти пожелавам, каквото и да решиш и ще се радваме да пишеш тук Hug.

Днес бяхме до личната на децата с каката да извадим профилактични карти, че все не можехме да намерим време за тях Crazy.Сега ще готвя и за свеки, че тя претърпя операция на окото и почти не вижда , а и не й дават да се навежда и куп други неща са й забранили лекарите Sad.Дано се оправи скоро , не са приятни тези неща Sad.Следобед ще поизлезем със скъпия сигурно, че и той днес почива Heart Eyes.

Не съм закусила още, имам круша, ябълка и портокал - все нещо ще ми привлече окото след малко Party.А кафе пих , преди да излезем с каката Heart Eyes.

Кантарчето 63.100 показва, ама вчера вечерях два пъти Embarassed.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 719
  • Мнения: 3 996
Аелис Дюкана съм го правила и преди и точно заради плодовете го нарушавах Blush.Но с него много свалям аз .Затова пак се замислих за него Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт