Режимът на д-р Ори Хофмеклер 11

  • 33 858
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 406
Добро утро и от мен



 DZ, успех, каквото и да избереш   bouquet Аз понякога хвърлям око на Японската, едно, че обичам яйца, друго, че дават резултати за 2 седмици с гаранция май 2 години  newsm78
А, и есенните плодове си имат много захар в тях  Flutter, нищо, че е плодова, пак си се лепи  Crazy

Аелис,  а дано бързо да се оправя свекито, да помага  Flutter А, във връзка с профилактичните карти се сетих и за профилактичните прегледи, че и те наближават, този път аз си отивам при личната, не в клиниката към работата, че там нищо не правят  Confused
Не си сама дето си вечеряла 2 пъти и аз се проявих, пък накрая и една тиква, която се чудех къде да я бутна като ядене  newsm78.
Ти си спазвала 90 дневната, да питам, не е ли много дълга  newsm78
И прятно прекарване със скъпия  Hug

Нещо много ме боли кръста, едвам сядам, дали е от МЦ или от някоя гимнастика  newsm78
Та, хубав ден и диетично  Naughty
Аз ще си кротувам, че кантара показва 56.8  Blush


# 721
  • Мнения: 1 130
Ранноследобеден привет  Wink

DZ четох ти размислите и да ти кажа, то наистина не било лека работа човек да си намери неговия си режим - ама такъв, че хем да сваля, хем бърже да става работата, хем да не му е терзание на душата. Е, за мен явно такова "животно" няма  Joy Затова ще трябва да избирам - кое искам да ми е приоритет и с кои от изброените неща да правя компромис.За инф-о само да кажа, че аз и 90-дневната пробвах да правя (ама само донякъде, че наистина е много дълга джери  Wink, но и като не видях известно време ефект, то ми се изпари меракът  Mr. Green), и японската съм спазвала -е, нея я направих в началото, докато не бях се окодкудячила още  Crazy - да свалих, но не ги задържах (нито се тъпчех със сладко тогава, даже и тренирах - е да ама не  ooooh!), и зелева супа сърбах, и да съм разделна попробвах, и през МВ НДВ минах  Wink, щях да забравя, че и с лунуване се морих  Mr. Green, после с дюки свалих - не ми пречеше в началото (сега по-ми тежи) - истината е, че наистина не плющя само пържоли както може да се мисли - хапвам повече риба и разни морски нещица  Wink (ама много скъпичко излза  #Crazy), кисело мляко, някое и друго яйчице и т.н. - истина е, че за определен период мога да стисна зъби на тоз режим, спасението ми е в ПЗ дните  Wink Като си кажа обаче, че само зимата ще изкарам и колкото съм свалила - толкова, някак си имам сили. Иначе ми е пределно ясно, че има много по-здравословни, природосъобразни и т.н. диети или по-точно режими на хранене, но... просто при мен не щът да сработят и това си е - или аз не изчаквам достатъчно дълго - незнам. Ясно ми е едно, че този път няма да позволя никакви неудачи и неволи да ме върнат за 3-ти път към режима - изкарвам до пролетта, Фащам се за зелено и не се пускам повече от него  Crazy Joy Joy Joy Може и спорта да ми е малко само два пъти седмично, но повече нямам възможност, освен ако джери не удари едно рамо да каже как да се клонирам и да огрявам навсякъде Whistling Май това е всичко около моята "отслабваща" история  Wink. Ако се сеща още нещо - ще споделям, то цяла сага излезе ама ....
Хайде това засега от мен - отивам да довърша туй онуй и да понапазарувам набързо след работа, че довечера съм на аеробика.  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 4 406
Scorpi, то за това си мисля, че най-добре е да се отиде при добър диетолог (ама не от сорта обади се на кратък номер  Joy). Но откъде, пари, време и нерви толкова.
Мен ме е страх да престана да тренирам нещо, че ще стана пак 63 кила, ще ми нарасне шкембака, ще ме мислят за бременна  Joy То преди за 2 дни отслабвах с 4 кг., ама сега годинки ...
Ами аз ща не ща ставам в 6.00-6.15, кафе и почвам. Ученикът си се оправя как си знае, закуска у нас не е правено от 5 години  Wink Joy За съжаление много ми е проблемно да ходя в зала, то с транспорта ще го откарам до към 21 ч., а у нас гладни хора чакат.
Та и аз така

Сега си направих странна слалата, настъргана ряпа, морков с домат, маслини, чесън. Скъпият ме гледаше странно докато я правех, но излезе вкусна.

Момичета, хубава вечер и до утре

# 723
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро  bouquet!

                         

Момичета, нямам време да пиша Cry.По обяд, като се прибера от работа, ще пробвам да ви пиша повече, че пък тогава ми е едно поспаливо.... Crazy.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 724
  • Мнения: 58
Здравейте.
Пробвала съм вече какви ли не диети- и Дюкан и 90-дневната. Сега мисля да сеприсъедниня към вас. За месец колко може да се отслабне пр, при условие че не се тренира. Пустуто спортуване всему се дърпаме.

# 725
  • Мнения: 4 406
То си стана добър ден,
но здравейте и от мен   bouquet


Аелис, лека работа днес  Heart Eyes, после да си починеш  Hug И мерси за кафенцето  Hug

bva, добре дошла   bouquet, ами според мен, до колкото не ме лъжат спомените около 3-4 кг. за месец  newsm78. Чета тук, че ако не ти се спортува, разходките много добре влияят

Да, виждате, че като виден трениращ правя агитации за раздвижване  Joy

Моят кантар си дойде на думата - три петички  Laughing Sunglasses
Пуснаха ни  парното в работата, сега вече е много добре, е не е съвсем силно, но не разнасяме печи (това не съм го написала, че е забранено  Wink).
Изгубила съм си едната дебитна карта  newsm78, добре, че на една сметка имам две карти, та не е съвсем зле положението, сега се обадих да я блокират и след 3-4 дни ще ходя за нова.
Аз сутринта  box, нещо другите упражнения с клякане не мога да ги правя, че още ме боли кръста

Момичета, хубав ден




# 726
  • Мнения: 5
 newsm51 Здравейте на всички дами, благодаря на всички за хубавото посрещане в темата и в начинанието newsm68 newsm44 днес вече  започвам третия си ден и се чувствам супер.  Искам само да попитам кога започва да се усеща отслабването, защото аз имам манията да се мера всеки ден на кантара и по тази причина накарах мъжа ми да го скрие от мен и ще се мера на една - две седмици. .. та след една седмица дали ще има ефект дори и малък?

# 727
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Прибрах се, смятам да полегна, ама първо да ви пиша Heart Eyes.

Jerry F ,много хубавко, че кантарчето те радва Hug.Сега, като са ви пуснали парното, може да облечеш новото яке Wink.Неприятно е това с картата, но вече си взела мерки newsm10.

bva , добре дошла welcome!Jerry F вече ти е обяснила за свалянето , дано те устройва.

lilitaboutlove ,на мен в началото само коремчето ми се позаглади и се усещах по - лекичка, макар че кантарчето не мърдаше, чак след втората седмица мръдна Rolling Eyes.При някои момичета още първите дни има минусче, при мен не беше така, различно е при всяка.Правилно си решила по- рядко да се теглиш, аз всеки ден се катеря , и то по няколко пъти, ама и аз трябва да накарам скъпия да го скрие Joy.

DZ , имаш си опит с Дюкан значи, пък аз съвети съм тръгнала да ти давам ooooh!.Успех ти пожелавам Hug!

Scorpi , Мери, Ди Hug Hug Hug!

Ох, дано не пропускам някой, но много ми се спи smile3507.

Чао засега  bouquet!

Scorpi ,

# 728
  • Мнения: 3 998
Минавам само да ви поздравя .Аз още не съм решила .Дойде ми МЦ и съм си на плодчета  Grinning
Имам мн работа чао за сега   bouquet

# 729
  • Мнения: 2 149
Привет и от мен Hug
Чак сега сядам,водих на обяд децата на площадката,после готвене,докато оправя,сега си направих второто кафенце и сядам да се ровя из нета Laughing
Режимна съм,хапнах един банан,след малко ще си измия ябълка и грозде,а за вечеря риба с варени зеленчуци.Днес имаме годишнина от сватбата,така се случи,че утре рано имаме ходене да оправяме документи и Йоана днес ще спи в баба си,та ще сме си самички довечера.Ще си отпразнуваме подобаващо JoyОтдавна не ни се е случвало да сме си насаме Laughing
Лек дек момичета,и много усмивки Hug

# 730
  • Мнения: 4 406
Мери, честито

Да сте все така щастливи и влюбени дълги години !


Аелис, и аз съм с отварянето на очите на кантара  Joy и вечер като се върна  Joy Да, ще сваля за 2 часа 5 кг като, че ли  Hug

Утре много ще ми се сърди кантара  Crazy  Blush що неща направих и си хапнах, от утре сериозно  Whistling

Хубава вечер, момичета и лека нощ !

# 731
  • Мнения: 6
Здравейте ! Мери честита годишнина,желая ви дълъг и щастлив семеен живот!  loveuuu Момичета искам да ви се оплача,че вече ми се отразяват въглехидратните вечери на талията-вече започвам сериозно,ама много сериозно да спазвам режима.Какво става с мен незнам лятото бях много стриктна,а сега се окалпазаних. smile3511 Сигурно е от времето,то е виновно за апетита,който имам cry   welcome на новоприсъединилите се,пожелавам им успех,и по сериозно отношение,а не като мен.Трябва да оставя колата и да започна да ходя пеш на работа!  Джери,Аелис,Scorpi  love001       Лека нощ!

# 732
  • Мнения: 288
Хей-хей, здравейте Simple Smile !
Как сте? Как върви режима? Похвалете се.

Аз сега съм качила малко покрай последния месец, но предполагам е до 3-5 кг., понеже все още ми стават тесните панталони - влизам в тях, закопчавам, хех. И още имам да свалям - бях ви казала последните резултати, преди време. Сега ще продължавам, но аз го карам на домати и извара или сиренце. Сега ще правя първо 1-2 седмици глад и после на домати и извара/сирене.

# 733
  • Мнения: 535
Cantrell_NY, какво гладуване правиш и как точно на домати и извара - през деня или вечерта  newsm78
Спомням си, че едно момиче беше свалило 7 кг за един месец - но предполагам, че тя е била абсолюнто стриктна и повечето вечери е пропускала въглехидратите  Simple Smile
Аз през деня съм режимна, но вечер като се върне скъпия... хапваме салатката, протеина и после се почват едни глезотии  Embarassed Думи нямам Rolling Eyes Още не съм си купила кантарче, но ще е добре поне да не качвам през този период  Whistling Кантар ще ми трябва, защото наближава и стягането на куфарите - как ще се поместим в два куфара по 23 кг направо не знам  Confused
Мери, чеситита годишнина  Heart Eyes

# 734
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро  bouquet!

                               

DZ , дано си успяла да си свършиш работата Hug.

mery_79
, честита годишнина на патерици Hug Hug Hug.И снощи сте били самички - като по поръчка Heart Eyes.Още дълги години любов и разбирателство ви пожелавам Hug.Сигурно хубавко сте си прекарали снощи?

Jerry F
, и аз съм в такива близки отношения с кантарчето, все едно за няколко часа ще настъпи генерална промяна Joy.За хапването снощи - и аз като теб Embarassed.

россси , и на мен са ми много въглехидратите вечер, от там са ми и плюсчетата, ще се стягаме Wink.

Cantrell_NY , радвам се, че всичко е наред около теб , да пишеш по- честичко, че липсваш Hug.

di_
, и аз така - през деня съм си режимна, вечер си почвам със салатата и протеина, и после ......... Embarassed.Ако намаля края на вечерята всичко ще е ок, ама нещо все го удължавам Rolling Eyes.

Аз днес една нережимност ще нося на работата - една от колежките ме подкачи, че само приказвам за готвене, пък нищо не съм показала и че не й приличам на жена, която готви - то аз по принцип гледам да не се поддавам на провокации , но този път не успях и в резултат снощи направих две нережимности/ еднакви Joy/ - една за работата и една за у нас, сега остава само успешно да я занеса - как ще стане не ми е много ясно, все ще я занеса някак Wink.

Кантарчето 64 показа, но аз упреквам МЦ Heart Eyes.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

Общи условия

Активация на акаунт