Диабетичен сладолед /София/

  • 6 882
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Знае ли някой за София дали и къде се продава сладолед за диабетици? Благодаря  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 54
Вече на доста места има, но бързо свършва. Фирмата се казва Uncle Charley. Пловдивска е. Има три вида - ванилов, карамелов, шоколадов. Ваниловият не ми харесва. Карамеловият има вкус като Фамилия на Делта.

Около нас има на няколко места фризери, но рядко зареждат. /Живея близо до Сточна гара/

Знам, че зареждат и в Билла, но аз като ходих на два пъти, имаха от другите видове, но не и диабетичен.

# 2
  • Мнения: 3 219
Мисля, че на Карил също има сладолед с подсладител. Или Изида Thinking. Вчера като си купувах сладолед видях във фризера им. Обаче и двата фризера бяха един до друг  и не помня в кой точно беше. Ако не се лъжа ...мисля, че и Феникс имаха Rolling Eyes, но те са по-скъпи.

# 3
  • Мнения: 118
Здравейте, и на мен ми е много трудно да открия такъв сладолед. Миналото лято купувах от Евга, но мисля, че вече ги няма на пазара.

# 4
  • Мнения: 107
В мола Скай Сити(до Плиска) на подземното ниво, има щанд, където продават сладолед и разни сладки неща.
Сладоледът е насипен и там съм виждала да има сладолед с подсладители, а не със захар.

# 5
  • Мнения: 27 524
Мерси на всички, ще потърся  Simple Smile

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Преди имаше в сладкарница Пчела, и диабетичен, и сорбет (за хора с алергии към мляко) и си беше някъкъв собсветно производство, много вкусен беше. Скоро не съм ходила, незнам дали има.

# 7
  • Мнения: 54
Мисля, че на Карил също има сладолед с подсладител. Или Изида Thinking. Вчера като си купувах сладолед видях във фризера им. Обаче и двата фризера бяха един до друг  и не помня в кой точно беше. Ако не се лъжа ...мисля, че и Феникс имаха Rolling Eyes, но те са по-скъпи.
Това много ме обнадежди. Сладоледите на Карил ги обожавам, но и тези на Изида не са лоши. И ако наиситна са направили, ще съм много щастлива. Ще го опишеш ли как изглежда, за да знам какво да търся. В кутии? И видя ли с какъв вкус е?

За в Пчела също също съм чувала и аз, ето и линк към това, което предлагат:
http://www.pchela-bg.net/sladoled.php

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Мда, а на място може да хапнеш комбинация от 3-4 различни сладоледа  Wink

# 9
  • Мнения: 7 474
В Билла има на тази фирма, без мазнини и захар Uncle Charley.

# 10
  • Мнения: 54
А те не предлагат ли само тези видове, които са изредени - сметанов, ванилов, карамел и шоколад?

Иначе предлагат толкова много видове, а за хората с проблеми само скучни, от които вече ми е писнало.

# 11
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
В "Пикадили" продават сладолед за диабетици в кутии за дома (в Бургас има, предполагам и в София).

# 12
  • Мнения: 3 219
Мисля, че на Карил също има сладолед с подсладител. Или Изида Thinking. Вчера като си купувах сладолед видях във фризера им. Обаче и двата фризера бяха един до друг  и не помня в кой точно беше. Ако не се лъжа ...мисля, че и Феникс имаха Rolling Eyes, но те са по-скъпи.
Това много ме обнадежди. Сладоледите на Карил ги обожавам, но и тези на Изида не са лоши. И ако наиситна са направили, ще съм много щастлива. Ще го опишеш ли как изглежда, за да знам какво да търся. В кутии? И видя ли с какъв вкус е?

За в Пчела също също съм чувала и аз, ето и линк към това, което предлагат:
http://www.pchela-bg.net/sladoled.php

В кутия е, 1.80лв струва, но не обърнах внимание на грамажа и вкусовете Embarassed

# 13
  • Мнения: 27 524
Супер, аз живея до Пчелата на Иван Асен, утре ще проверя, мерси  Hug

Цените за 3кг ли са, не е възможно...  Thinking

# 14
  • Мнения: 49
Супер, аз живея до Пчелата на Иван Асен, утре ще проверя, мерси  Hug

Цените за 3кг ли са, не е възможно...  Thinking

Наистина е невъзможно.. Mr. Green

ОФЕРТА ЗА СЛАДОЛЕДИ “ ВЕНЕЦИЯ”
(ЦЕНИ ЗА КИЛОГРАМ  С ДДС)
“ПЧЕЛА 97”ООД
 ТЕЛ. 936 07 83

Общи условия

Активация на акаунт