Бродирана красота - Гоблени 61

  • 66 739
  • 457
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 191
Здравейте, милички   bouquet

bella_ , слънце мое Hug...аз позакъснях за мнение (чак сега сварвам да отворя комп-а), но не е фатално, щото и без това щях да предложа първото отляво, което разбирам, че е отпаднало като идея Joy.
Но Мечо Пух си е Мечо Пух - няма грешка! Peace Crazy
И аз ти се радвам, че пишеш, както и всички сладурани от темата Heart Eyes, пих и от твоето кафе сутринта, макар и набързо, че днес ми беше лудница   bouquet

Момичета, благодаря на всички, които взеха отношение по моите тревоги с повтарящата се схема! Hug...Факта че не съм единствената, на която се е случвало това, много ме обнадежди и даже сега, като свърша с четене-писането, хващам иглата...след месец и нещо нешиене Crazy Hug. Всички съвети и окуражения са взети предвид - благодаря още веднъж!   bouquet
Goody Hug - особено много ми повдигна духа...аз досега не смеех да си призная, че имам грешки и в други, вече завършени гоблени Flutter...а сега вече, гордо ще се наричам "творец" Laughing!

Пак видях големи красоти! Crazy Особено ми хареса рамкиран пейзажа с изглед към плажа - много подходяща рамка! Розите също ми харесаха, особено като се има предвид, че не съм почитателка на розите нито на гоблен, нито в натура Laughing.
Samokovi, за африканките в обща рамка съм изцяло ЗА, мисля, че ще стане много интересно! Peace Аз по принцип си падам по диптихи и триптихи, но все не мога да си харесам оригинален дизайн за такъв тип гоблен. А и винаги може да се сложи черен картон предварително и да се прецени горе-долу как ще изглежда рамкирано. Успех и чакам да покажеш, ако решиш така да ги оформиш. Peace

Момичета, това дето го търсите не е ли канаваЦА (с ударение на предпоследното А) newsm78?

Хубава вечер на всички! Върнахте ми усмивката и настроенито за шиене...отивам да ШИЯ Crazy Hug Hug Hug Hug

# 76
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
щях да отговарям на всеки поименно, но от последното мнение така ми се напериха ушите  Mr. Green че забравих на кой какво щях да пиша  Blush  к'во да мЪ праите  Hug старост-нерадост
/в тази връзка - пепен, ела си брееее, ти си знайш защо  Wink /

ели - почти всички мои гоблени са уникати, даже тези на Дайменшънс/Дименшънс, за да няма спорове по количеството използвана азбука от тук нататък ще е само Дим  Peace
май най-уникален е един, който моя възлИблен изпра  Shocked и изглади с гореща ютия  Shocked Shocked защото така писало в инструкцията на български (в оригиналната друго пишеше, но няма кой да чете) - резултата беше гоблен с дупка на небето  Blush сега там има още едно дърво, по необходимост добавени: цяла леха цветя до пътечката и няколко птици  Whistling
ако някой много държи ще пусна една до друга оригиналната картинка и моето творение  Sunglasses моето е по-хубаво  Whistling

Белла - знаЙш чИ тЪ либЪ и не бих те пропуснала нарочно, просто карам отзад наред  Hug от първата тема, в която аз съм писала  Laughing 2007 г. а времето е малко кът  ooooh! че съм и на работа  Tired

Здарвчеееее - излез изпод чаршафа, дето си го почнала и си покажи муцунката да не те търся на ЛС
 Mr. Green нали се сещате коя е здравчето? онази дето си умира да шие тайни вечери и други огромности.  кой знае какво е почнала пак  Crazy

и щото вече спя пред монитора  Tired СИСАК - тази твоя разработка ме бодна право в сърцето, както и онази с мацката Роза  Hug не е честно така да ме мъчиш, знаеш, че имам слабо сърце и ще ги почна  Blush

# 77
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Ето го и етапа от моето пристанище

# 78
  • Мнения: 439
Добро утро Heart Eyes
за тези,на които им е трудно да отворят поне едното око
съм приготвила:



_Ели_ Hug Heart Eyes...и на мен ми се възвръща желанието и ентусиазма за шиене Peace
goody  Hug    bouquet

pepen,чакам да се разпишеш Hug

Хубав  smile3558

# 79
  • Мнения: 7 803
Дуданка, Unknown_lady, много красиво е станало
Бела,  Hug кафетата ти са страхотни и определено ми липсваха
Гуди, събуди ми любопитството с този дим, така че дай да видя
parce_m, най-добре на живо ги напасвай конците да няма издънки като зелено небе
Здравче, Пепен, Кита, Бонбонела,чакаме ви. ох има още, ама не съм се събудила съвсем  Embarassed

# 80
  • Мнения: 434
Добро утро на всички.

Kiraa търсеше жабка с парички.Тука има една:



Схемата е тук.Редактирах линка:

http://depositfiles.com/files/qh9tvnfz4

И didkin чакаме да се включи,защото знам,че има какво да покаже.
Мама Веси и тя се ослушва.
 Елате вие,да не идвам аз.Знаете,че мога.

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 11:14 от sissak

# 81
  • Мнения: 643
Добро утро !





От понеделник съм на работа и няма да имам толкова време, тия дни каквото ушия , това ще е.

хубав ден Hug

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 610
Здравейте момичета Hug

Колкото и странно да звучи ми липсвахте, добре е че отново сте тук Hug
Sissak  благодаря, че върна желанието на момичетата да пишат отново  bouquet
Аз във момента не шия, но от есента се захващам Grinning
Много красоти сте показали, браво Heart Eyes
Baba Mravka, Vitality(не помня добре ника Embarassed),Pepen,Elanca,Nani_m хайде момичета пишете  bouquet

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 09:48 от poepie

# 83
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Добро утро.
Имам проблем с моите висящи мишки. Довърших ги, изпрах ги и...не се гладят, да му се не види newsm78 Нагледно не мога да покажа, щото щерката с телефона я няма.
Нагласих ютията на най-висока температура, с най-много пара, обаче около мишките малките гънки по панамата си личат. Ко да праЯ сЪ пита в задачата newsm78 Да ги мокря ли отново и пак да гладя...
Кажете някоя изпитана хитринка.


sissak, жабката и на мен много ми хареса, но не мога да я сваля.

# 84
  • Мнения: 191
Привет...набързо   bouquet

Goody, тръпна в очакване да видя униката, за който вчера разправи! Crazy
bella_, благодаря за страхотното кафе! Hug
Нали, опитай да накиснеш за малко гобленчето с омекотител или балсам за коса. Аз поначало пера гоблени с шампоан Crazy и винаги е мека тъканта след изпиране. Peace
ina, разкошни стават цветята!  smile3501 Аз имам схемата, но ми се струва, че без оригиналната, тонирана панама, няма да стане добре. Thinking
poepie,  здрасти  wavey

Хубав петък, момичета! Hug

# 85
  • Мнения: 65
Здравейте, момичета. Виждам, че Белла вече се е погрижила да ни събуди с ароматно кафе. Надявам се да нямате нищо против и аз да поднеса по едно по случай рожденния си ден днес. Заповядайте.




 

# 86
  • София
  • Мнения: 618
Goody и аз на опашката за уникати Mr. Green
Ели благодаря за споделената информация за прането с балсам, идея си нямах.
ЧРД на Тони  bouquet

# 87
  • Мнения: 3
Добър ден . Goody  моля пусни снимка на уникалната творба , че сън не може да ме хване . Те мъжете нали ги знаеш в най неподходящия момент ще свършат някоя работа колкото да я осакатят , но при теб явно е било за хубаво .А в моите гоблени , там през повечето време е свободни съчинения .Лек и спорен ден .

# 88
  • Мнения: 439
                                       
toni_nikolova  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

               
                                     ura здраве,късмет и много радост ти желая!  ura

оооо poepie, добре завърнала се Hug
Инка,много красиво! Heart Eyes
pepen до Плевен ли да идвам?
sis и аз бих си дръпнала жабата,а от тук не мога Praynig


чак сега видях,че си се редактирала ooooh!...благодаря ти  bouquet

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 11:33 от bella_

# 89
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
sissak фъншуйската жаба не мога да я сваля от там. Моля да я закачиш някъде на друго по-достъпно място, че да мога да я сваля и аз  Simple Smile  
Това е трикраката жаба, носеща финансов просперитет по фън шуй. Слага се в крайния ляв ъгъл на стаята или в ляво до входната врата. Върви заедно със златните + 1 черна фъншуйски рибки, които аз имам. Имам в къщи и жабата, която е метална и съм я окачила да си виси на подходящото място, но за първи път я виждам на гоблен. Много е интересна.
ЧРД на Тони и от мен    bouquet

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 11:50 от Unknown_lady

Общи условия

Активация на акаунт