бременна ли съм

  • 42 772
  • 899
  •   1
Отговори
# 870
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Ами мила моите компетенции бяха до тук. Изчакай няколко дни още, а за киста и бяло течение не съм чувала поне аз да има връзка. Желая ти късмет!

# 871
  • Мнения: 132
Ами мила моите компетенции бяха до тук. Изчакай няколко дни още, а за киста и бяло течение не съм чувала поне аз да има връзка. Желая ти късмет!

 smile3525

# 872
  • Мнения: 128
Момичета, благодаря за окуражаващите думи  newsm03 и ви пожелавам от сърце и на вас в най-скоро време тези две чертички  EFP   newsm10

# 873
  • Мнения: 1 427
Сутринта си направих едно тестче набързо, все пак  Crazy Отрицателен, естествено  Wink, остава ми седмица до М. Обаче продължава леко да ми се гади  Thinking, което е доста странно. Имам много здрав стомах и никога не ми се гади /освен когато в младежките години обърквах напитките Sunglasses/. При предишната ми бременност нямаше такъв признак, дори и един път не повърнах.
странна работа  newsm78
Десита33 - тихичко "честито".

# 874
  • Мнения: 92
Десита33,мила,след като си правила Шуър чек,значи си бременна.Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.Няма значение,че имаш още 2 дни до датата на м.Ти явно си от тези жени,чиито тестове отчитат преди очакваната датата. Да споделиш какво ще каже доки!
darkeyes,мила,не се притеснявай.Закъснението може да се дължи на времето например.Но дори и да имаш киста,не е страшно,ще ти изпишат най-вероятно противозачатъчни за 2-3 месеца и всичко ще се оправи.Аз съм имала и бързо се махна.
E.L.,мила,търпение!Пожелавам ти от все сърце да видиш втората чертичка след няколко дена.Радвай се на прекрасна ти дъщеричка Лора(видях снимките,разкошна е! пу пу да не я урочасам) и всичко ще си дойде на мястото.
Хубав ден,момичета!!!

# 875
Момичета, тук съм, чакам си закъснение и ви следя.  Simple Smile Успех на всички и да се похвалим с две чертички вече ...

# 876
  • Мнения: 214
Добър ден момичета,
вече официално ми е първият ден от закъснението.
Преди малко като се прибрах видях странно петънце на бикините си,
беше по кафеникаво и малко.
Какво може да е това как мислите? имплантиране или всеки момент ще ми дойде?   Rolling Eyes

# 877
  • Мнения: 92
LITA,мила,не искам да те разочаровам,но май ще ти дойде.Аз два месеца подред бях с 1-2 капки първия ден,и то ми беше закъсняло 2-3 дена.На следващия ден си ми дойде.А никога преди това не ми се беше случвало такова нещо.Заболява ме корема и до 30 мин вече ми е дошло.Тези два месеца се постреснах и аз.Но дано да греша,дано има бебче в теб!От сърце ти го пожелавам!!!

# 878
  • Мнения: 214
Дано ама да ти кажа и мен ме съмнява че всеки момент ще ми дойде.
iwanttobeamom през 2 мин съм в тоалетната много ми се пипи Simple Smile))
корем не ме боли все още
тест не искам да си правя пак защото една моя приятелка ми каза че нямало смисъл да се прави преди 3 4  даже 5 дневно закъснение.

# 879
  • Ботевград
  • Мнения: 335
LITA, на мен като ми закъсняваше и аз имах чувството,че всеки момент ще ми дойде(така до 12 дни закъснение).Стискам палци да си бременна Praynig

# 880
  • Мнения: 132
Tъй като за първи път си правих тест, в аптеката ми казаха да го направя сутринта, че да е най-точен. Аз си легнах в 01:30- сънувах че си правя тестове за бременност newsm53  и станах в 06.00ч и си го направих- отрицателен  smile3518 Тъй като преди да си легна ходих до тоалетна и съответно след това съм спала 4,5ч дали е възможно да не ми е отчел неправилно?  newsm12

# 881
  • Мнения: 214
Винаги може да ти отчете неправилно,
но не вярвам това че си ходила вечерта в тоалетната да има нещо общо Simple Smile
Колко дни ти закъснява?

# 882
  • Мнения: 132
вече 5-ти ден, а го правих вчера. до сега най-много да ми е закъснявало 2 дни.

# 883
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
вече 5-ти ден, а го правих вчера. до сега най-много да ми е закъснявало 2 дни.
Съветвам те да си пуснеш кръвен тест за бременност!

# 884
  • Мнения: 879
На мен преди 2 години ми закъсня с 2 седмици, правих тестове след закъснението, но бяха все отрицателни, после ми дойде, но така и не разбрах на какво се дължи. Беше зимата и много студени, може нещо от климата...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт