ЮЛИ 2007

  • 9 856
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • sf
  • Мнения: 10 278
уууууууу няколко часа не влизах да чета- викам си да се съберат повече неща, а то... празно
само аз ли си седя у дома, де хукнахте в тая жега?
ето ви една бисквитка за подслаждане на душата

# 256
  • USA
  • Мнения: 559
И аз съм тук. Simple Smile
Дано всички да са добре. Иве, как сте днес?

# 257
  • Мнения: 43
Мммммм, много вкусна бисквитка  Flutter
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКОЛА, да е здрав и щастлив и да стане добър батко   ura Марти, весел празник  Hug
И ние не сме избягали от жегите. Посрещахме свеки  Party

# 258
  • Мнения: 329
привет
Честити две годинки на милият Никола, пожелавам на него и семейството му много щастие и здраве   bouquet Марти,  Hug
Каква жега, направо не се диша.Спомних се че 2007 когато раждах средата на юни месец беше същият мор, щях да пукна в Майчин дом една седмица  Rolling Eyes
Аз ще съм сама днес и утре, мъжа ми е на тийм билдинг в Тетевен.Свеки замина сутринта за Испания и се чувствам много зле  Cry
Иве, как са днес момчетата?Милите на тази жега с такава Т  Confused, дано да мине бързо  Praynig
Вики, чудесни снимки   bouquetКой е хотела??А водача на маскарада Деян ли ???????

# 259
  • sf
  • Мнения: 10 278
И мъжо каза,че Виктор е омърлушен горе и не иска да играе. дано няма Т ами просто да му е жега и изморен.
Сега пък нямам търпение да си дойдат  Tired

Деян е това на снимките, той доде за 4 дни. Маскирал се е на Нептун, всяка година имат такова тържество и раздават на децата подаръци и свидетелсва за морско кръщение. Виктор го кръстиха веселият морж  Joy
децата много се радват и направо не вярвам как и по-големите се връзват и не разпознават Деян.  hahaha

# 260
  • Мнения: 1 917
момичета, да почерпя за моето слънце

# 261
  • София,
  • Мнения: 4 267
МАРИСКА ЧЕстит ВИ рожденик, да е здравичък, весел и палав и много да слушка, да бъде добър и грижовен батко на една малка принцеска!    bouquet

ЧЕстито и на всички останали рожденици на патеричка, които пропуснахме през изминалата седмица! ДА са живи и здрави!   bouquet

НИе отново бяхме в болница - уви за съжаление, но вече сме си в къщи, нашата идилия край няма, но какво да се прави, лошото да минава леко и да вървим напред! Sick
Много сте изписали и сигурно и много снимчици има, но не ми остава време да ВИ прочета. Партито ни за утре също се отлага, така че ще празнуваме в тесен семеен кръг, само дано няма нови изненади!
ДНес ходихме до Джъмбо да купим подаръци и неща за морето, дано поне успеем да отидем и да се задържи дребната поне там здрава че вече ми писна! #Crazy

# 262
  • Мнения: 329
Дани  Hug, стискам палци да не ви сполетяват болести по време на почивката  Praynig Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 766
Честит рожден ден на Никола   ura Tada bdbaloni
Марти и на теб честит празник   bouquet  bouquet  bouquet
Дани  Hug хубаво е че вече сте вкъщи  и дано морето повлияе хубаво на Вероничка   bouquet
Вики мерси за инфото -  ще се поогледам Wink
И аз си спомням 2007 по това време какъв мор беше  Shocked а аз бях с 20 кг отгоре и пренасях Ина  Mr. Green   Wink  -през деня пребивавах под душа, а вечер - на терасата hahaha
Правех планове за Панчарево, Витоша и накрая .............. си останахме пак вкъщи  Sad Мъжа имаше работа спешно за довършване  Rolling Eyes
И в знак на протест се подстригах късо и с бретон  Mr. Green
Хубав ден на всички   bouquet  bouquet

# 264
  • sf
  • Мнения: 10 278
Аз подредих всичко, сготвих чушки с доматен сос и ще се пльосна пред ТВ-то. Мързи ме да чистя. Мъжо не вдига, дано горе са добре.

# 265
  • София,
  • Мнения: 4 267
Благодаря ВИ момичета за милите думи  Blush
Прочетох всичко, но ми отне повече от два часа  #Crazy ми то около 15 страници и в тая жега.  ooooh!
Гледах снимки и всички сте страхотни, но най ми харесаха на Евичка ретро снимките  Wink, имам в предвид - черно белите. ЛЕле КАми да я нацелуваш много, толкова е сладка, да знаеш че направо ти завиждам, но най чистосърдечно де, моята ВЕроника ако я сложим до Ева и разликата ще е огромна. ЩИглец и половина, сега и стая нова болест, тъкмо беше позакръглила и тя бутчета, не само бузки и пак спадна, но не много де. ЩЕ се оправи. ТИя пусти килограми са ни проблема на нас, ако е с три четири кила отгоре, нямаше да се наложи пак да влизаме в болницата, и да е 24 часа на системи Embarassed, това си беше един най обикновин вирус на херпангина, който при повечето дечица минава еднократно с висока температура и червено гърло, и то за два три дни, а при нас какво стана пак, личната като я видя в какво състояние е - с Т, отпаднала, едвам се крепеше в ръцете ми и ми заяви, че отказва да я лекува, направо ми даде направлението и вика "ОТивайте в болницата, аз не мога да поема отговорност за нея, особено с това повръщане" Crossing Arms. Явно беше права жената де, щото то се оказа че от самия вирус се е развила и някаква бактерия, пълната кръвна картина беше шокираща CRP - беше 114, при допустимост 8  Shocked, веднага и назначиха и венозен АБ, и за три дни я вдигнаха отново на крака, за което съм им много благодарна де. А аз отидох в болницата с надеждата, че ще ни върнат и ще кажат че е обикновен вирус и ще ни назнач лечение в къщи, но уви, правихме и снимка отново, оказа се пак с начален стадии на някаква инфекция и на белите дробове, но още съвсем в началото ниско долу в двете половини, уви хванахме го овреме както се казва. СЕга сме вече в къщи и си се храни нормално пак, продължаваме с поредния Аб и така, ще се оправи, но и трябва време. ooooh!
Успяхме да минем и на ТЕЛК в четвъртък, то беше едно тичане, добре че ни пуснаха от болницата за малко, пък после се връщахме за да ни изписват, сега чакаме решението от ТЕЛКА другата седмица в четвъртък.  Praynig  Praynig  Praynig
Иве много целувка на малките болници, много ми е мъчно, знам какво преживявате, знаеш ли ако имаш в къщи компот от кайсии, давай да пият от сока, много помага при повръщане, действа като глюкоза, на Ицко много му помогна миналата година на морето, на ВЕроника обаче нищо не и действа, при нея всичко си е от стомаха.  Sick
Септември живот и здраве, ако се задържи здрава ще влезем пак в болницата за едни специални изследвания на стомаха, някаква ПХ - метрия, че то вече не се издържа, спрем ли лекарствата за рафлукса и тя почва да повръща и да кашля. #Cussing out

Галена ЧЕстит рожден ден и на теб, малко е на патеричка, но е от сърце, пожелавам ти всичките ти мечти да са не просто мечти, а сбъднати желания!   bouquet
Много е хубава на другия щиглец Криско колата, а тоя ТЕдко направо ме убива, дано скоро не му хрумва да си бие главата в плочките. Thinking
Искам и аз на музикална сбирка в смехурко, но до четвъртък има време, ще помислим, ние ще оздравеем, ама  Sick
Ох, имаше и още, но айде че прекалих пак, извинете ме Blush

# 266
  • Мнения: 4 300
Честит рожден ден на Никола   bouquet

Ние днес сутринта се спасихме в Заимов още от 8 и половина, в целия парк бяхме ние, една приятелка с двете хлапета и кучетата  Mr. Green Емо използва уайрлеса, децата си копаеха кротко в пясъчника, а ние пихме блажено кафе.
Аз съм включила на четвърта скорост от работата ( която се очертава да стане пета в понеделник0 колегата ми излезе в отпуска) и нещо не ме свърта на едно място. Изпроводих мъжете да пазаруват и да ходят при свеки после, а аз боядисах коридора  Embarassed Още една- две ръце му трябват де, но поне най накрая го подхванах, че направо ме е срам, цяла година живеем тук вече.
Бях писала за логопед- в понеделник ще ходим. ПРитеснява ме това, че Никсъна казва само 5-6 думи, при това супер неразбираемо. Няма и опит за изречение ако не броим "мама тии" като това тии не съм разблрала какво значи.
Иначе е поизнервен, растат му 3 кучешки накуп. В градината като му вземели бибата ставал агресивен и почвал да бута децата.Единия ден не ги пускал да влязат в къщата и развинтил всички капачета на дограмата ( не помня писах ли за това  Embarassed ). В четвъртък се ухапал по ръката ( това се случва за сефте). Освен всичко останало почна и да не дава вещите си, което много ме дразни. Да видим кой ще успее да се пребори.
Единственият напредък, е че почна да казва когато му се пишка или ака, но в 99% процента от случаите го казва точно една секунда по рано и съответно всичко отива в памперса   Confused.

Последна редакция: сб, 25 юли 2009, 17:30 от Рокси

# 267
  • sf
  • Мнения: 10 278
ЧРД на Никола и от мен! Да е жив и здрав и много щастлив батко!

Рокси, напиши после за логопеда,че и на мен ми е болна тема тоя говор.

# 268
  • USA
  • Мнения: 559
Честит Рожден Ден на Никола! Да е много здрав и усмихнат!    bouquet

Дани, измъчихте се вие с Вероничка, дано да ги израсте тези болести скоро.

Рокси, Криси казва "мама си", "баба си" и т.н. сигурно е нещо подобно. И той като тръгна на детска се научи да не си дава играчките. Кажи после как е минало с логопеда.

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
ЧРД на Никола, много щастливо детство и усмивки. И да стане горд батко.   bouquet


Дано и е за последно на Вероничка най-накрая.  Hug
Плажуващите добре са изкарали, особено дечурлигата ако съдя от снимките и лудориите им  Wink
И аз искам някъде да отидем ама няма, ще бягаме събота и неделя за по час два, после в къщи на климатик  Crazy Дано поне зимата сколасаме за планина  Rolling Eyes

А да, бисквитката е супер  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт