ЮЛИ 2007

  • 9 855
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 414
Марти да ти е жив и здрав рожденника!  bouquet
Голяма жега в къщи още борим Т поне спадна под 39 качихме ги на Витоша за час и пожвнаха малко че в къщи беше 35градуса.
Ники е с ангина милото хапне и ревне много ми е жал.Ради се държи за сега но са толкова капризни и ревящи че аз едвам издържам,добре че мъж се крепи и ги успокоява.
Веси пусни една снимка да те видим.

# 271
  • Варна
  • Мнения: 204
Почти в края на дена , капнала от умора и едно добър вечер от мен !
Честити 2 годинки на синеочко Никола! newsm59  ura Да е жив и здрав,много послушен , весело и щастливо детство  Hug
Таз бисквита я видях още докато я пусна Вики и цял ден се потя от нея  Blush Mr. Green
Днес ми беше много дълъг и тежък ден.Преди обяд два часа на плажа прекарах в бягане и викане след децата. Прибрах ги, изкъпах , нахраних и след сън бяхме на рожден ден- пак на плажа  TiredВърнаха се целите от горе до долу пак в пясък- коси, уши, дупета, страшна работа. Ади пак наново процедурата от обяд и вече нямам сили  ooooh!Трябва само някой леко да ме побутне и съм заспала, иначе пиша , който ме знае  Laughing
Иве, много гадно това с Т. Пожелавам утре и двамата да живнат и всичко да е наред. Hug
Дани, много прегръдки на твоето момиче.  Hug
Рокси, ти направо ме отрепа с тоя логопед. Аз въобще не съм разбрала , че за Никсъна търсиш.Не е ли много рано на 2г. за такъв преглед. В смисъл не ми е ясно, какво точно ще му преглеждат, освен да те изслушат теб , какво ще им кажеш, нещо като консултация.Никога не ми е минавало през ум, а Преско проговори към 2г.10м.Нелия също хич я няма  Outta Joint

Как ми се приядоха сега пиперки с доматен сос  Blush Blush Blush/тук така им викаме  Mr. Green/Моите хич не обичат и двамата и аз не готвя заради тях. Ядат само суров пълнен със сирене  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 25 юли 2009, 22:37 от BOOTY

# 272
  • Мнения: 1 098
Добър вечер!
Честит рожден ден на Никола! Желая много здраве и щастие на цялото прекрасно семейство HugЧакаме снимки от празника.
Дани, нямам думи колко ти се възхищавам Hug
Иве, и на теб Hug Дано се оправят бързо малките фурии Heart Eyes
Ние добре изкарахме на Владая. Починахме си и определено се скрихме от жегите. Имаме механа под къщата, където температурата е около 17 градуса. Там стояхме повечето време. И двата дни се качвахме нагоре до Витоша. Днес мъжът ми топна крачетата на Дели в реката. Тя е доста студена, но баща му иска да го калява. Дано не го е разболял.
Айка, аз писах- празнувахме в заведението на кума ми, намира се в Павлово.

# 273
  • София
  • Мнения: 254
Дани, добре сте се завърнали!  Hug

Иве, 40 гр. е много високо, направо ужас, явно жегата е допринесла, дано тази нощ вече ви мине спокойно!

Кая гледа снимките на Кико и още от първата заяви: "А, Кая на море". Обяснявам и, че това е едно момченце Кико, а тя си настоява, че била тя.  Joy

Днес заспа следобед без кърмене. Сама реши, че е горчиво, малко се сърдеше на моменти, но пяхме и се гушкахме и за около половин час заспа. Но беше и много изморена.

Рокси, и аз не мисля, че трябва да се притесняваш за говора. Още е рано. Иначе е неприятно наистина като тръгнат на ясла или като ги гледа някой друг - не контролираш изцяло как се развиват. Но май ще трябва да свикваме с това  Confused

# 274
  • София
  • Мнения: 568
Честит рожден ден на Никола  newsm59 Tada Да е здрав, грижовен и нежен батко на бъдещото сладко бебче.

Да почерпя за порасналата Ири - Бири  Heart Eyes



# 275
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбРО Утро момичета, ами да почерпя и аз за моята малка принцеска и единственото, което искам да си пожелая е да ми е жива и по малко вече да боледува! Hug
Връщайке се две години назад сега, не бих могла да кажа, че това е бил един от щастливите дни от живота ми, може би най напрегнатия и нещастния, изпълнен с тревога и безпокойство, може би най щастливи бяхме наистина на 24 август, когато се прибрахме в къщи двете заедно, сега ми се струва, че всичко не е било толкова лошо и съм много щастлива, бих казала, че тя ме държи жива и ме прави наистина пълноценна майка, защото сладката и усмивка и нежната думичка "мамей" карат сърцето ме да тупти още по бързо! Ето почерпете се за моята малка героиня  Hug
   

 

ГЕрка ЧЕстито и на твоята Ири - БИри, много усмивки и весело настроение Ви пожелавам през днешния прохладен ден, много щастие и весело детство, много палави игри! ВЕсел празник!   bouquet

# 276
  • Варна
  • Мнения: 204
Ее, две красиви момичета днес стават на по 2 годинки  Hug
Честит рожден ден на Ирина!   bdbaloni.  Да е жива и здрава, все така чаровна, много послушна, да порасне голямо, умно и добро дете.Честит празник Гери  Hug   
Честит рожден ден и на Вероника!  hbday На малката, сладка принцеса и нейната майка героиня им желая само здраве, здраве, и пак здраве от което никога да не се отърват.Да расте здрава, енергична, много късмет и весели игри.Сигурна съм, че в най- скоро време белите престилки ще останат само в спомените ви  Hug
Честит рожден ден и на Кирова! Много любов, семейна хармония и да те носят на ръце мъжете ти  Hug
При три рожденички днес и такова лошо време във Варна- дъжд, гръмотевици ще си налея едно от обяд за ваше здраве.Наздраве! cheers

# 277
  • Мнения: 1 917
Герка, да ти е жива и здрава малката пораснала хубавица! Много безгрижно и щастливо детство й желая!   bouquet

Дани, много здравичка да бъде малката ти принцеса и съвсем да забравите болестите и болниците! Hug

ЧРД, Кирова!Много щастие и любов ти желая!  bouquet

Рокси, и аз мисля, че е рано, но за твое успокоение го заведи...и пиши после

Вчера рождения ден мина много добре, Никола се забавлява много и се чувстваше много добре. За разлика от миналата година сега си осъзнаваше детето, че има празник и е център на внимание. Получи многохубави подаръци, снощи заспахме с един от тях - боклучийски камион (доста обемничък). Във вторник ще ни станат снимките и ще кача

# 278
  • Мнения: 43
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИРИ И ВЕРОНИЧКА. ДА СА МНОГО ЗДРАВИ И КРАСИВИ, ВИНАГИ ЩАСТЛИВИ И МНОГО ДА РАДВАТ ВСИЧКИ  nbirthday  ura
Моята почерпка малко ще бледнее, но и аз да почерпя, за моето вече двегодишно момченце. Да ни е жив и здрав, все така да ни е умен и да ни радва  Heart Eyes  

# 279
  • Мнения: 329
ехе, много рожденници днес
Честити 2 годинки на Вероничка, пожелавам от все сърце много здраве, да расте весела, обичана и щастлива малка принцеса   bouquet Дани, ,пред теб един голям поклон, възхищавам се на твоята смелост и всеотдайност, невероятна майка и човек си  Hug.Вероничка ще порастне и ще забравите и двете за всичките проблеми  HugМного ви обичам  Heart Eyes
Гери, честит празник и на вас, все така буйна и щастлива да расте Ири, да ри радва, да слуша кака Софи, и ако е дал Господ да стане една всеотдайна кака един ден   bouquet Hug
Мими, хайде и на теб пожелавам всичко най хубаво, на Мимко весели игри, щастие и много здраве.Сигурна съм че ще стане един млад ,умен и красив мъж  Heart Eyes  bouquet
Хриси, честит празник мила, да си все така добра, всеотдайна  и обичана майка на тези прекрасни мъже  HugПожелавам ти всички вкъщи да те глезят и обичат  Heart Eyes
Марти ,чакаме снимки с нетърпение.Тази година на 3 момченца подарихме такива камиони и ги обожават,явно са слабост на мъжкият пол  Grinning Hug

# 280
  • Мнения: 1 917
Мими, да ти е живо и здраво порасналото момче! Много щастливо детство да има! Hug

# 281
  • Варна
  • Мнения: 204
Мими и от мен честитка.  Hug Да ти е живо и здрави момчето! Голям мъж да порасне и много да ви радва  Heart Eyes

# 282
  • София
  • Мнения: 254
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЕРОНИЧКА! Дани, да ви е много, много, много здрава, и да останат само спомени болниците и лекарите!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИРИ!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИМКО!

Да растат и тримата здрави, щастливи, умни и будни деца!!!!!

Кирова, честит празник и на теб! Да си здрава, щастлива, обичана и уважавана!

Кая сука само малко за заспиване снощи и после през нощта. Сутринта пак не поиска, горчиво било. Само се гуши и "целува" млякото. Виждам надежда. Но придпиването без кърмене отнема мноого време и усилия  Simple Smile

# 283
  • USA
  • Мнения: 559
Ех, колко много рожденици имаме днес! Hug

Честит Рожден Ден на голямата малка Вероничка, на палавата Ири и на чаровния Мимко! Да са много здрави и усмихнати деца!   bouquet

Честит празник и на мама Кирова! Много да те обгрижват мъжете ти!   bouquet

# 284
  • Sofia
  • Мнения: 559
При нас нещо е по натоварено тези дни и няколко пъти започвам и не успявам да допиша   Crazy
ЧРД на Никола с малко закъснение, на Вероничка, Ири и Мимко  nbirthday    newsm67  да растат здрави и щастливи, много усмивки и късмет им пожелавам.
Кирова и на теб весел празник и много здраве ти желая.
Рокси вече са го написали преди мен, за твое успокоение мога само да кажа, че Мати проговори към 3тата си годинка, свеки вече ме беше обвинила че съм го объркала с моя немски и детето затова не проговаряло. Пълни глупости естествено. Макс проговори по рано, но за сметка на това имам чувството че сега поне два месеца няма никаква промяна, пълен застой  Grinning Така че децата ни се променят, израстват със свои темпове, но за говора определено е рано да се притесняваш. Понеже работя с деца мога да правя сравнения има случаи когато и около 3тата година говора изостава, но обикновено тогава има нещо друго в което пък са напред за възраста си. Обикновено след това идва момент в който рязко се променят нещата и буквално изведнъж дръпват напред.
Хайде стига толкова спокойствие, зверчето се събуди.

Общи условия

Активация на акаунт