ЮЛИ 2007

  • 9 854
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 568
Дани, добре дошли  Hug
Как е Вароничка?

Уинкс, а ти как си? Сигурно ти е паднала кръвното вчера.  Hug

# 241
  • София
  • Мнения: 3 414
Велина каква е вашата кола с педалите?колко струва?
Ники и той вдигна Т  ooooh!

# 242
  • USA
  • Мнения: 559
Eто я колата. Не знам колко струва, защото му е подарък.
Днес съм по-добре, благодаря.
Иве, не ме притесняват килата, ама е много кльощав. Броят му се ребрата.
Айде, да оздравяват малчовците.

# 243
  • Мнения: 766

Ива&СиЕ   Hug Бързо да минава и при Ники  Praynig
Ради как е?
Герка как е Софи?
Бути  Hug Фенка съм на Нелия - страхотна е във всяко едно отношение  Grinning
Winx, аз пък се притеснявам, че Ина е пухкавка и висока;)
Много хубаво описвате заниманията в Смехурко идва ми се и на мен, но................. няма как да стане   Rolling Eyes
Ина си получи последния Пентаксим /отлаган от март  Embarassed/ - не гъкна ама хич  Shocked Много ме изненада малкото човече  Heart Eyes
После на площадката ощипа едно момиченце, което вървеше само след нея и я блъскаше и имаше скандал с една бойна баба  Crossing Arms ooooh!/май съм отвикнала на такива неща и много се впрегнах  Confused/
Стойте си вкъщи, че навън не се диша    Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

# 244
  • София
  • Мнения: 3 414
Същата гледах Велина и се точих,добра и е цената става,че другите са по 200-600лв а две хич и нямаше да купя.
Не искат да ядът само на мляко карат.
Ради за сега е ОК Веси,не им се впрягай,аз вече съм аутсайдер на площадката моите само бият и хапят  Embarassed

# 245
  • Мнения: 766
Не бе аз се  впрегнах на бабата Wink не и простих - ще вика на моето дете невъзпитано, като нейното внуче, което е и с 2 години по-голямо само ходеше след Ина и я блъскаше  Close
Карай минало заминало Wink Разтоварих си негативната енергия с този скандал  Mr. Green

# 246
  • USA
  • Мнения: 559
На мен ми е много смешно как може да кажеш на дете на 2г, че е невъзпитано.  Grinning Правя забележки на по-големи деца, които окрито дразнят или тормозят малките, а родителите им не се намесват, но не раздавам квалификации. За мъничетата, то е ясно, че е нормално да безчинстват от време на време. За мен е важно майките да имат отношение.

# 247
  • sf
  • Мнения: 10 278
Ето снимки от нас http://picasaweb.google.com/donsyy/Atanasovi2009II#5362028088737440882

Изкарахме си чудесно, въпреки че самия курорт не ми хареса. Прекалено застроен, много хора и много високи цени. Не бих отишла пак там. Самото хотелче беше уютно и удобно, а храната превъзходна. Бяхме здрави, само дето Виктор яко се разкашля там,но се оказа,че е на алергичан основа с тия негови бронхити. А тъкмо се бах зарадвала,че месеци наред не е кашлял.
сега се чудя де да се врем в тая жега, не се диша,че и на басейна не искат. Сврели сме се вътре и се потим  hahaha Към 18:30 обаче мисля да ходим до Заимов, ще пийна и биричка, щото сме с трамвая  Mr. Green

# 248
  • Мнения: 766
Вики я кажи откъде ти е банския - много ми хареса Simple Smile
И снимките са много хубави  Grinning

# 249
  • sf
  • Мнения: 10 278
Този целия ли? - От един подлез за 20лева  Mr. Green

# 250
  • София
  • Мнения: 3 414
Вики ако се е разкашлял от морския климат значи на Сандански ще е ок.Каза ми лекар че някои се влошават на едното място други на другото и обратно имат подобрение.
Е ние бяхме в ужас двама с 40 Т направо беше ад на тая жега сега поне посмъкнаха,явно е летен вирус,моля се повече да не вдигат че много зле го приживях.

# 251
  • Мнения: 43
Иве  Hug дано повече не вдигат. Наистина в тази жега е супер гадно с температура. Милите мъничета  Hug

# 252
  • USA
  • Мнения: 559
Ох, Иве, в много лош момент ги хвана този вирус. Дано утре да са по-добре.
Много пусто тук.

# 253
  • Мнения: 766
..................................
Много пусто тук.
даааааааа пусто е  Thinking
Иве  Hug дано никога повече не виждате такива цифри на термометъра  Praynig
Вики е много е готин банския , наистина newsm10 Такъв съм намислила да си купувам, че този от миналата година ми е като подарен hahaha
Лека и спокойна вечер на всички малки и големи   bouquet

# 254
  • sf
  • Мнения: 10 278
Там-там , сетих се,че е то подлеза при Полиграфическия комбинат. Ама предполагам,че има такива из всякакви сергии, неква куча марка е, ама само този ми стана тогава  hahaha

Не смея да кажа, ама пу-пу- свеки и мъжо заведоха децата на Витоша. Аз имам куп бележки за редене,но си е направо почивка от тая малката лепка. В последно време е ужасен, само върви след мен и ако изчезна за малко почва да реве. Не знам как ще се оправят горе- или ще изяде някколко бойчета или мъжо ще ги прибере по никое време от нерви. Дано е послушен  Praynig

айде бегам да работя

Общи условия

Активация на акаунт