Боя за коса blond 9

  • 73 852
  • 536
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 576
Надя, имаш впечатляваща коса!
Мерси, старая се  Hug

# 46
  • Мнения: 481
Аз чакам включване от Ети която щеше да се боядисва с Лонда  Simple Smile че искам да видя резултата  Simple Smile
и аз искам ,ама нямааа.. Laughing
Нали мислех да пробвам с Лонда,но когато вчера отворих шкафчето,където държа боите и по навътре видях боя на  Гарние Нутрис 101(извинете ако не се пише така).Така си купувам бои,че после ги забравям.Та реших да опитам първо с нея и резултата е добър,почти същото се получава ,както с Гарние 113...затова сметнах да не се снимам...така ,девойки..след седмица ще пробвам с Лонда и тогава ще ви напиша Peace

# 47
  • Мнения: 434


Nadia79,страхотна коса имаш! Heart Eyes Браво!


Venisss,съжалявам,че така се е получило при теб. Peace Добре,че си успяла да го коригираш.

# 48
  • Мнения: 8
aз също съм блондинка от 10г Преди 3г родих 3си дете Не съм се отказвала от русото
Боядисвах се през цялото време Нямаше никакви проблеми
Вчера изпробвах нова боя-ПАЛЕТЕ XXL-10 страхотна е

# 49
  • Мнения: X
aз също съм блондинка от 10г Преди 3г родих 3си дете Не съм се отказвала от русото
Боядисвах се през цялото време Нямаше никакви проблеми
Вчера изпробвах нова боя-ПАЛЕТЕ XXL-10 страхотна е
Dai snimka da te vidim  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 63
Мами, да ви попитам за акъл и съвет. Намазах си косата с pre-lightener-а Loreal за да сваля боята по нея и да я изсветля с цел да се боядисам някакво русо. Последния път се боядисвах тъмно към шоколадово кафяво. Експеримента с  pre-lightener-а не мина никак добре обаче. Косата ми е на петна в момента - силно изсветлена на места по корените и червеникавокафява по дължината. Имам ли някакви шансове за спасяване на положението и какъв цвят да опитвам сега да се боядисвам?

# 51
  • Мнения: X
Мами, да ви попитам за акъл и съвет. Намазах си косата с pre-lightener-а Loreal за да сваля боята по нея и да я изсветля с цел да се боядисам някакво русо. Последния път се боядисвах тъмно към шоколадово кафяво. Експеримента с  pre-lightener-а не мина никак добре обаче. Косата ми е на петна в момента - силно изсветлена на места по корените и червеникавокафява по дължината. Имам ли някакви шансове за спасяване на положението и какъв цвят да опитвам сега да се боядисвам?


Ами така без да съм я видяла поне на снимка не мога да говоря на 100% но мисля че с нещо кано 7.1 на Гарниер  Simple Smile http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_1423-ColorNat-7,1.jpg защото цвета е пепеляв

# 52
  • Мнения: 121
Както ви бях писала по - горе след като бутнах тъмния цвят ми остана жълта косата. Мислех да си купя някаква пепелява боя, обаче вчера си взех балсама на Престиж (сребресто платинен) и се получи страхотен цвят.

# 53
  • Мнения: X
Както ви бях писала по - горе след като бутнах тъмния цвят ми остана жълта косата. Мислех да си купя някаква пепелява боя, обаче вчера си взех балсама на Престиж (сребресто платинен) и се получи страхотен цвят.
Pokaji nii  Hug

# 54
  • Мнения: 0
Здравейте, бих искала и аз да се присъединя към тази тема, тъй като и аз съм една от вас:)
До няколко дни ще кача снимки да видите моето русо...
А сега накратко да ви разкажа моята руса история, естествена блондинка съм, като дете ми беше много светла, но с годините започна да потъмнява и започнах да си правя кичури( първият ми опит беше в 4ти клас, сама, намерих някаква боя на майка ми, сложих от вс по малко и в крайна сметка се получиха някакви неравни разпруснати жълти кичури:))). После запончах на фризиьор да ходя, като направих 18 реших да си я изсветля цялата, точно за бала. Първоначално се боядисвах с палете А10, после с вела колестон 1281 и цветът ми винаги беше перфектен и равен, и така година и половина, при което ми прищрака да си я потъмня към естествено русо,за да ми живне косата малко, но ефекта беше почти тъмно кестеняво ама взех че се харесах понеже съм със сини очи и ми изпъкваха, и така около половин година докато не започнах да изпитвам носталгия към русото отново миналата година. Отидох при една фризьорка, която моля ви се ми съсипа косата:((( седях много време с блодора, имах чувството че главата и косата ми горят, после сложи няква боя и дори не посмя да ми изсуши косата, защото седеше все едно мокър памук и падаше, на другия ден отидох при мойта си фризьорка и тя се изплаши горката, оряза ми косата супер много. Като мина 1 месец се боядисах с вела колестон отново и в корените стана наситено лилаво, всички се чудеха как съм го постигнала тоя ефект, добре че падна за 1 седмица и повече не посмях да я ползвам пак, сега 1 година по-късно след боядисване с гарние 111 и 113 косата ми живна, порасна, НО до средата на косата ми седи винаги по-тъмна, жълрта почти, а крайщата, където ми е била обезцветена седи бяло сиво  русо. Кажете как да я изравня без да слагам блондор, имам страх вече:( съжалявам за дългият пост:)

# 55
# 56
  • Мнения: 641
Здравейте,аз пак не съм писала сума време само чета и се чудя какво да правя,но определено момента на истината настъпи...
...онзи ден си правя обикновената процедура със обезцветяването,но...след 20тина мин започна да ме сърби всичко и да се зачервявам,докато се усетя и се бях надула и цялата треперех,изглежда съм избила алергия от това "Палете"-обезцветяващото.Внимавайте с тази боя,че е коварна.
По принцип нямам възможност да чета всичко което се изписва и за това Ви моля да ми помогнете.
Кажете какво да ползвам...и по бързичко да ми става косата,че бебка е 4.5месеца и все си иска своето внимание и хич не ми остава време...а пък така се харесвам с този цвят
http://store.picbg.net/pubpic/AE/62/fc06fb22bde5ae62.jpg

# 57
  • Мнения: 10

цвета ти е разкошен  Flutter  bouquet
Аз се боядисвам с палете А10 или С10  Peace но преди това първо с блундор и после боя става много добре ще сложа снимка малко по-късно Flutter

# 58
  • Мнения: X
Здравейте,аз пак не съм писала сума време само чета и се чудя какво да правя,но определено момента на истината настъпи...
...онзи ден си правя обикновената процедура със обезцветяването,но...след 20тина мин започна да ме сърби всичко и да се зачервявам,докато се усетя и се бях надула и цялата треперех,изглежда съм избила алергия от това "Палете"-обезцветяващото.Внимавайте с тази боя,че е коварна.
По принцип нямам възможност да чета всичко което се изписва и за това Ви моля да ми помогнете.
Кажете какво да ползвам...и по бързичко да ми става косата,че бебка е 4.5месеца и все си иска своето внимание и хич не ми остава време...а пък така се харесвам с този цвят
http://store.picbg.net/pubpic/AE/62/fc06fb22bde5ae62.jpg

http://www.solvexcp.com/index.php?page=shop.product_details& … id=26&lang=bg и преди бях препоръчала този блондор сега и на теб го препоръчвам  Simple Smile без амоняк е с 9% окислител мирише много приятно на мед и бадем щадящ е хубаво изсветлява абе въобще супер  Peace

# 59
  • Мнения: 641
Здравейте,аз пак не съм писала сума време само чета и се чудя какво да правя,но определено момента на истината настъпи...
...онзи ден си правя обикновената процедура със обезцветяването,но...след 20тина мин започна да ме сърби всичко и да се зачервявам,докато се усетя и се бях надула и цялата треперех,изглежда съм избила алергия от това "Палете"-обезцветяващото.Внимавайте с тази боя,че е коварна.
По принцип нямам възможност да чета всичко което се изписва и за това Ви моля да ми помогнете.
Кажете какво да ползвам...и по бързичко да ми става косата,че бебка е 4.5месеца и все си иска своето внимание и хич не ми остава време...а пък така се харесвам с този цвят
http://store.picbg.net/pubpic/AE/62/fc06fb22bde5ae62.jpg

http://www.solvexcp.com/index.php?page=shop.product_details& … id=26&lang=bg и преди бях препоръчала този блондор сега и на теб го препоръчвам  Simple Smile без амоняк е с 9% окислител мирише много приятно на мед и бадем щадящ е хубаво изсветлява абе въобще супер  Peace
А като е с 9%,ще се изруси ли?
Моята коса е доста тъмна и винаги я правя с 12%
Да не вземе да ми изгори косата,че сега само това ми липсва...

Общи условия

Активация на акаунт