Боя за коса blond 9

  • 73 864
  • 536
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 415
Момичета, да ви кажа какво стана с моя по - тъмен цвят. Сутринта започвам да се боядисвам и виждам, че цветът е много тъмно кафяво и си викам, като се изсуша ще е по - светло. Изсуших си косата и като се видях щях да припадна.   Shocked Shocked  Цветът беше между кафяво и тмно кафяво, еми сега....... Гледам се, гледам се и не мога да се възприема. И тъй като трябваше да приспивам малкия, не мога да мръдна никъде. Милото отива на работа и веднага го инструктирах какво да купи. Донесе ми някакъв лосъон за премахване на цвета. Намазах се стоях около 20 мин. и УАУ  пак съм руса, даже и корените са изветляли. И така сега ще изчакам няколко дни и ще си взема някаква пепелява боя, че малко ми жълтее. Съжелявам, че не се снимах с тъмна коса за да видите преди и сега.
Малеее,ето от това и аз се боя,за това все си стоя с бабешко бяла коса  Mr. Green Много кофти се е получило.Как се водеше нюанса?Какво русо?

# 31
  • Мнения: 3 415
Wow, клуб на блондинките, и аз не съм разбрала ?!!  Crazy
Включете ме и мен Simple Smile

Въпросче: всички сами ли се боядисвате?
Не е ли по-добре да се доверите на опитен фризьор??

Добре дошла   bouquet Ще те добавя в клуба в другата тема  Simple Smile
На въпросчето ти-ами всеки кой както намери за добре  Laughing
Ами ти,с коя боя се боядисваш,пусни малко снимчици
Praynig

# 32
  • Мнения: 126
Здравейте момичета
много се радвам че открих темата ви

Моля ви за съвет....

Преди година се опитах да изсветля косата си -от гарваноно черна да е направя ПОНЕ кафеникава.Целта ми е- цвят тъмнорус...нещо като мляко с кафе. SickНе зная как да го обясня-но не бяло русо или много свегло русо...а по-златисто -медения цвят

та,отидох в Арлете в  Пловдив.Там работи един известен  фризеор-Данчо.Казвам така,защото чаках да се запиша при него близо две седмици.
Той Опита и невъзможното да махне черното...но!Трудно.
Забравих да ви кажа,че то не беше придобито от боя-а от наслагвана  с години черна КЪНА!
Като обезцвети косата -тя стана....Зелена SickПомня че чак и собственичката дойде да види и се учуди защо така.
След това вече и избора на така желания от мен цвят-беше ограничен....То това жабешко зелено се зачудиха как да го покрият..накрая
Стана кяфява-норален кафяв цвят.
Вече година е боядиствам с Палете -тъмно рус.
Косата е придобила един рижаво-червено кафяв  цвят...все пак е по-изсветляла,но бие към рижо ужасно!!!

Искам отново да се пробвам да е обезцветя и да се опитам да придобия по-мек и светъл ,златен ,а не червено оранжев -отенък
Мислите ли че ще се получи?
какво трябва да направя?-пак да е обезцветя и ...нататък?!
Към кои бои да се насоча....защото това ми е и най-големия проблем.във фризьорския салон направиха Смеска от няколко цвята на лореал....обаче Аз-в  домашни условия не мога да правя така...
и не зная дали първо трява да обезцветявам всеки месец корените-а след това да намазвам с боята.

Благодаря сърдечно на всички,които ще ми обяснят и отговорят  bouquet

# 33
  • Мнения: 3 415
Здравейте момичета
много се радвам че открих темата ви

Моля ви за съвет....

Преди година се опитах да изсветля косата си -от гарваноно черна да е направя ПОНЕ кафеникава.Целта ми е- цвят тъмнорус...нещо като мляко с кафе. SickНе зная как да го обясня-но не бяло русо или много свегло русо...а по-златисто -медения цвят

та,отидох в Арлете в  Пловдив.Там работи един известен  фризеор-Данчо.Казвам така,защото чаках за аспри него близо две седмици.
Той Опита и невъзможното да махне черното...но!Трудно.
Забравих да ви кажа,че то не беше придобито от боя-а от наслагвана  с години черна КЪНА!
Като обезцвет косата -тя стана....Зелена SickПомня че чак и собственичката дойде да види и се учуди защо така.
След това вече и збора натака желания от мен цвят-беше ограничен....
Стана кяфява-норален кафяв цвят.
Вече година е боядиствам с Палете -тъмно рус.
Косата е придобила един рижаво-червено кафяв  цвят

Искам отново да се пробвам да е обезцветя и да се опитам да придобия по-мек и светъл ,златен ,а не червен-отенък
Мислите ли че ще се получи?
Към кои бои да се насоча....защото това ми е и най-големия проблем.във фризьорския салон направиха Смеска от няколко цвята на лореал....обаче Аз-в  домашни условия не мога да правя така...
и не зная дали първо трява да обезцветявам всеки месец корените-а след това да намазвам с боята.

Благодаря сърдечно на всички,които ще ми обяснят и отговорят  bouquet
Добре дошла и на теб   bouquet
Само ще те помоля да пуснеш една снимчица,за да имаме горе-долу представа до каква степен ти е светла косата
Praynig

# 34
  • Мнения: 126
Ето,доста се измъчих да намеря нещо пресно...и на дневна светлина-та да се види доре
Пълвата и втората снимка са от преди няколко дни и ясно се вижда как е покарал моя основен цвят ..и какъв е другия-червено сафяво-оранжев. Sick
Просто не знам какво да е правя тази коса....има ли вообще надежда SickИначе е жива,не капи...но не мога да постигна този цвят,който искам
ЕТО ТОВА БИХ ИСКАЛА
http://kosa.dir.bg/_wm/gallery/item.php?did=2894242&df=17&am … c4f4bc9c228027784
и още по-светли кичули из него...изпъстрено с по-светли кичури,които се сливат наместта с този цвят.
Оххх  аз едно обяснение ви направих...ама ровя из нета-ако намеря снимка  на Исканото-ще  е прибавя

Мерси предварително за Съветие Ви Hug  bouquet

http://fr.fotoalbum.eu/

 Nom de l'utilisateur:
 dala_paris

mot de passe
 dala
 

# 35
  • Мнения: 126
Извинете ме...рових рових.....и намирех
Ето този цвят искам да получа...не червеникаво-рижав..а млечно кафеникаво рус с кичури.
мислите ли че имам Шанс?!
Още веднъж Благодаря за Съветите

http://roshavka.files.wordpress.com/2009/02/11427.jpg

# 36
  • Мнения: 121
Извинете ме...рових рових.....и намирех
Ето този цвят искам да получа...не червеникаво-рижав..а млечно кафеникаво рус с кичури.
мислите ли че имам Шанс?!
Още веднъж Благодаря за Съветите

http://roshavka.files.wordpress.com/2009/02/11427.jpg


Ето такъв ми стана днес цветът малко по - тъмно. GodaiVa, някакво пясъчно ама точно какво се води незнам.

# 37
  • Мнения: 3 415
Извинете ме...рових рових.....и намирех
Ето този цвят искам да получа...не червеникаво-рижав..а млечно кафеникаво рус с кичури.
мислите ли че имам Шанс?!
Още веднъж Благодаря за Съветите

http://roshavka.files.wordpress.com/2009/02/11427.jpg
Имах впредвид твоя снимка

# 38
  • Мнения: 126
Привет   bouquet Гудайва
Благодаря ти за вниманието

Пуснах пет снимки във Фотоалбума...не мога да отварям някой от сайтовете оттук кадето съм
Ето ..виж дали ще можеш да влезш
Ако ли не..ще ги изтрия-няма смисъл да стоят Sick
на първата снимка особенно си личи..какъве цвета....ако вообще е някъкъв цвят това
http://fr.fotoalbum.eu/

 Nom de l'utilisateur:
 dala_paris

mot de passe
 dala
Пиши ми дали се отваря при теб фотоалбума,моля  bouquet

# 39
  • Мнения: 3 576
Ето ми косата:
http://media.snimka.bg/3679/013613671-big.jpg

Този цвят поддръжам от 4 години, като се има предвид че естестения ми цвят е тъмно кестенява.
Боята е Wella Coleston perfect, номер не знам, т.к фризьорката ги смесва, а маски и шампоани - Loreal Proffessional.

# 40
  • Мнения: 121
Страхотен цвят!   Grinning

# 41
  • Мнения: X
Аз чакам включване от Ети която щеше да се боядисва с Лонда  Simple Smile че искам да видя резултата  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 636
Надя, имаш впечатляваща коса!

# 43
# 44
  • Мнения: 256
момичета малко ви поизоставих че в други теми повече съм от 1 мес вече съм бременна но няма как  ще съм си пак блондинка макар и някой да казват че било вредно боядисването смятам да си продълавам да се правя с гарние 111
имали тук други блондинки бъдещи майки

Общи условия

Активация на акаунт