Бъдещ татко пъчи гърди и се гордее, че в на мама корема НОЕМВРИйче живее

  • 13 928
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 53
Добро утро мами поспалани newsm46 Hug
Каня ви на виртуална почивка и раходка по плажа,настанявайте се по шезлонгите WinkИма и сервитьор за закуската Wink



В нас става много горещо лятото,въпреки че балконската врата е по цял ден затворена.И вечер не се спи,цяла нощ съм се въртяла като..незнам.Горкото бебче сигурно му се е завило свят #Crazy Wink Но всеки проблем си има разрешение тъй че,и този скоро ще бъде разрешен...ама сега ми едно такова...сънливо  smile3507
Стискам палци на всички който са днес на пегледи Hug
Електра не носи старите си сутиени,след като вече са ти малки. Naughty Хич ама хич не е хубаво,това си е цяло изпитание и мъчение за гърдите ти.Сега докато сме бременни ни е позволено да не сме,върха на сексапила.Ако трябва взимай от тези за бременни,грижи се и за твоето здраве освен за бебчовото  Wink
Весел ден,спокоен,прохладен и се пазете от жегите!!! И не забравяйте да се усмихвате!!! newsm47
моята мисъл:
"Хубаво е човек да се засмее,иначе е загубен денят му!!!"

# 61
  • Мнения: 53
За всички мами с деца ето едно предложение за прохладни летни дни smile3503 smile3533

# 62
  • Мнения: 718
Здравейте, мами  Hug
Тоя път ви пиша от БГ и съм много щастлива - радвам се на хубавото време, срещи с приятели - малките неща така зареждат  Party
Витаминчета - не приемам сега, като се върна в UK сигурно ще потърся пак нещо.
Обезкосмяване - само с бръснача действам по интимните места, че кожата ми е супер чувствителна сега и козметичката ми каза, ако се притеснявам от еввентуални възпаления, да потърпя още няколко месеца  Blush
Бельото - карам я със същото - е, сутиените ми отесняха малко, че се възползвах от случая да се обзаведа  Mr. Green, но нищо фрапиращо  Wink
Килограми - като тръгвах насам бях -2, че тъкмо ми беше отминало гаденето, но откакто съм на гости на мама, тя само ходи след мен с лъжицата и ме тъпче, че много съм била заслабнала  Rolling Eyes Другата седмица ще се изтегля на моя кантар и тогава ще се разбере колко съм качила  за 2 седмици Crazy
Много усмивки на всички, аз отивам да си допивам кафенцето в градината  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 418
mia_aurora- това предложение страшно ми харесва!!! Laughing Laughing Laughing

Ще го пробвам обаче догодина с Бебо  Wink Wink Wink Mr. Green

Добро утро от мен!!!
Очертава се отново слънчев и горещ ден!!!

Една песничка отново за събуждане   bouquet
http://vbox7.com/play:6ca51bd4&al=1&vid=560737
http://esen.blog.bg/photos/9786/71178-164060372_984262b868.jpg



zlitova - Добре Дошла отново при нас в БГ Hug

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 09:46 от klodia

# 64
  • Мнения: 128
Добро утро,компанията!
Мия както винаги оригинална със снимките,които слага Joy hahahaКак ми се ще да съм на един от шезлонгитеее ooooh!
zlitova  добре дошла welcome
Днес по-малко работа за работещите,защото е  smile3558
Лек ден!

# 65
  • Мнения: 418
Кати малко трудно ще стане при мен това с малкото работа ... Колегите или са отпуска или се "разболяха" и май заминаха на море  Mr. Green Mr. Green Mr. Green та сега съм 4 в едно неочаквано добра комбинация за шефовете ... хем един работи хем му плащат една заплата или по скоро не му плащат  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Което си е проблем!!!!!!

# 66
  • Мнения: 53
оххх момичета засрамихте ме Embarassed Wink аз просто искам да внеса сутрешно настроение Hug fiuuuuuu
Кло ей сега за таз закуска ще те линчуват махай я бързо Hug
Остави я като линк само,че и мен и таб на клада ще ни турят или ще ни линчуват. fight
Теб заради тази закуска мен заради идеята че въобще почнах с тези закуски angel008
P.S. Благодаря за песничката Wink

# 67
  • Мнения: 175
Миа, сърце нямаш с тези шезлонги на плажа!
Не съм ви чела, включвам се само да ви кажа, че утре сутринта заминаваме на море.
После ако остане време ще ви пиша пак.
Приятен уикенд на всички!  Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 53
Ахаааа сега пък сърце нямам а кой ще заминава утре на море..аааа?  newsm62
Ивееее тук сме цял отбор момичета дето само на снимка ще гледаме таз година морето. newsm45
Трябва да си намериме спонсор и да се стовариме цял автобус бременни мами на плажа...няма да е зле.
Екскурзия за Ноемврийки-под наслов- hahaha"Ноемврийска мама плажа сънува,бебето рита иска с мама в морето да плува" (може да се използва за заглавие ако се хареса на журито Wink )
Иве топни краче и за нас,пази се от жегите и донеси някоя мидичка...ааа и снимки.Нито една морска снимка не сме видели още. newsm12

# 69
  • Мнения: 18
Добро утро на всички,аз вече се трудя smile3523,много забавни теми сте обсъдили вчера следобяд,та по въпроса:
1)СВЕКЪРВАТА я строявам в 2 редици на лягане и ставане,защото все се пише на много компетентна,а аз това много го.........  smile3515
2)Обезкосмяването-навсякъде с кола,обаче без триъгълника,козметичката ми каза ,че като съм с контракции не е подходящо,защото болката и дърпането ги засилват,та действам с бръсначката,обаче като още ми наедрее коремчето-идея си нямам newsm78,ще бъде голяма драма Cry
3)Сутиените все още ми стават,изпълвам ги  bombsякооооо,а гащите-забавно е защото всички нови бикинки ми ги е купил баща ми,голям спец е,а и са стахотхи,ако чакам на мъжът ми да ми избере Stop,не че аза не мога де,то малко смешно прозвуча hahaha

# 70
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...За свекървите не мога да взема отношение, защото моята живее в чужбина и я виждам веднъж в годината (точно сега си е дошла за 3 седмици), та за толкова се разбираме добре Simple Smile...

И ние бяхме така, докато не се роди дъщеря ми. И почна да ми лази по нервите. Първо защото си дойде в деня, в който ни изписваха от болницата, тя пътува с рейс от Испания и имала нужда от баня. Никой не дойде от тяхното семейство на изписването, освен мъжа ми. Второ дойдоха три дни по-късно да видят бебето, на Великден точно (тогава свекървата има имен ден и имаха и друг ангажимент) присъствие 1 час. Дойде след още 4 дни за 3 часа и бърза да си ходи, че трябвало да боядисва прозорците  ooooh!. След това за да види бебето, трябваше да им идем на гости с бебе на 20 дни - с преспиване. И тя реши, че може да вземе количката и да се разходи с бебето, та и на гости да отиде, а на мен да ми се пука душата и това посред обед в един много слънчев ден и бебето увито като за люта зима. Да го разнася по цял ден, да го преспива преди кърмене и после да казва, че плачело от уроки... Да му бае зад вратата против уроки без моето знание и съгласие ... На всичкото отгоре миналата година, когато малката беше на годинка и няколко месеца, искаше да я води на море. При условие, че я е виждала два пъти за по няколко дни и изобщо не я е гледала сама. Тогава ме обвини, че съм й нямала доверие  newsm78
Иначе до раждането ми бяхме в отлични отношения.

Обезкосмяването - карам го само с ножица, то не е и обезкосмяване точно. Докато си намеря нова козметичка, взех че забременях и съм си отгледала едни гъстаци и нещо ме е шубе да ходя сега да ги скубя. Иначе миналата бременност си ходих плътно на коло маска. Друго си е като си ходиш всеки месец и оредяват и корените като че ли по-леко се захващат. Ще чакам да стана средата на деветия да ходя да се оскубя някъде, пък и да получа контракции - ще раждам  Mr. Green. Ама с бръснач, хич не мога, а и ми боде после  Blush

# 71
  • Мнения: 34
Привет на всички ноемврийски мами. Ще се радвам да се включа и аз във вашата темичка. Терминът ми е на 1.11 казвам се Ани на 24г. Това ми е втора бременност. Имам дъщеря Христина на 4г. А сега очаквам момченце.

# 72
  • Мнения: 1 765
Добро утро   bouquet

Добре дошла, Анета  Hug

Относно обезкосмяването, аз продължавам да ходя на кола маска, навсякъде и най-интересното е, че ме боли много по-малко, отколкото преди да забременея, но и козметичката ми е много внимателна...

Честит петък, на работещите бременни момичета  smile3558 smile3558 smile3558

На заминаващите на почивка, лек път и ползотворна отмора, пък и топнете дупета поне по веднъж и заради мен Rolling Eyes, че по всичко личи, че ще съм от групата, гледащи го през крив макарон... Confused

# 73
  • Мнения: 418
mia_aurora - Готово ... напълно бях забравила, че имаше коментари на тази тема... Извинявам се ... няма повече  Embarassed   

# 74
  • Мнения: 674
Добро утро и благодаря на клодиа за кафето.Аз пия поне по 2 на ден,не мога без него.Иначе ходя като ударен самолет  Crazy
За обезкосмяването -  ползвам си бръснач.Много ме боли с кола маска и се пазя. През 2006 забременях за първи път и от тогава минах на бръсненето.Решила съм че след раждането ще направя няколко процедури на лазерна епилация.Дори  да не ми изчезнат всички косми ,ще съм доволна поне да оредеят и изтънеят.

Анета,добре дошла   bouquet
Лека бреманност и здраво бебче през Ноември!

Общи условия

Активация на акаунт